Rekordy życiowe zawodników LKS Koluszki podczas mityngu lekkoatletycznego w Bełchatowie

Karolina Brózda
Dobre wyniki uzyskali młodzi zawodnicy LKS Koluszki podczas mityngu lekkoatletycznego rozgrywanego z okazji 10-lecia Powiatowego Centrum Sportu w Bełchatowie.

Maja Wolska w biegu na 600 m poprawiła swój rekord o ponad 10 sekund, zajmując w trzeciej serii z czasem 2:04,34 piąte miejsce. Na tym samych dystansie wśród chłopców Maciej Wolski z czasem 1:43,90(PB) zajął drugą pozycję, czwarty był 12-letni Kordian Kuleta (1:46,70).

W biegu na 60 metrów 12-letnia Ania Siemińska zajęła z czasem 9,98 czwarte miejsce, jej rówieśniczka Maja Wolska szóste (10,84). W chłopcach Maciej Wolski był trzeci (8,87), Kordian Kuleta piąty (10,33).

W strugach deszczu odbył się bieg kobiet na dystansie 2000 m, startująca w nim Adrianna Siemińska z czasem 7:39,04 zajęła piąte miejsce, zdobywając piątą klasę sportową.