Regulamin plebiscytu "SuperStudniówka 2013"

(ei24)Zaktualizowano 
§1 Regulamin określa zasady przeprowadzenia Plebiscytu "SuperStudniowka 2013" (zwanego dalej Plebiscytem).

§2
Organizatorem Plebiscytu są:
- Polskapresse sp. z o.o. Oddział Prasa Łódzka Polskapresse Sp. z o.o. 02-672 Warszawa, ul. Domaniewska 41 Oddział Prasa Łódzka 90-532 Łódź, ul. ks. hm. Ignacego Skorupki 17/19
Partnerem Plebiscytu jest:
- Klub Ambasada ul. Zielona 13  90-601 Łódź

§3
Czas trwania Plebiscytu: od 15 lutego do 8 marca 2013.

§4
Celem Plebiscytu jest wyłonienie  w drodze głosowania jednej szkoły z liceów lub techników z Łodzi, spośród szkół, które w 2013 roku organizowały studniówki oraz gościły dziennikarzy Expressu Ilustrowanego.
§5
Wybór najfajniejszej szkoły będzie odbywać się w dwojaki sposób: za pomocą SMS-ów, oraz poprzez wypełnianie i doręczanie do redakcji "Expressu Ilustrowanego" oryginalnych kuponów konkursowych.
§6
Zasady głosowania za pomocą SMS-ów są następujące:
1. Za pomocą SMS można głosować wyłącznie na szkoły, które znajdują się na Liście Szkół, opublikowanej w dniu 15 lutego 2013 roku na stronie expressilustrowany.pl.
2. Głosowanie drogą SMS w plebiscycie odbywa się poprzez zakup e-wydania "Expressu Ilustrowanego". Zakupu e-wydania można dokonać poprzez przesłanie SMS-a na numer 72355 (koszt wysłania SMS-a 2 zł netto / 2,46 zł z VAT) o treści SZKOLA.nr szkoły z listy uczestniczących szkół (bez spacji), przykład:SZKOLA.12
3. Numer szkoły oznacza numer, pod którym dana szkoła została umieszczona na Liście Szkół.
4. W jednym SMS-ie można wskazać jedną szkołę .
5. Jedna osoba może wysłać dowolną ilość SMS-ów.
6. Wysłanie SMS-a jest jednoznaczne ze złożeniem oświadczenia o zapoznaniu się z Regulaminem.
7. Za każdy SMS spełniający warunki określone w punkcie 2, szkoła, której numer został wskazany w tym SMS-ie otrzymuje 1 punkt.
8. Śledzenie głosowania za pomocą SMS jest możliwe w internecie na stronie: www.expressilustrowny.pl.
9. Głosowanie SMS trwa od 15 lutego 2013 od godz. 6.00 do 15 marca 2013 r do godz. 12.00. SMS-y przesłane po upływie ww. terminu nie będą uczestniczyły w głosowaniu.
10. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne przeszkody i utrudnienia techniczne w wysyłaniu i odbieraniu SMS-ów. Organizatorzy nie weryfikują danych wskazanych przez osobę biorącą udział w Plebiscycie z danymi abonenta telefonu komórkowego, z którego wykonane zostało połączenie. Organizatorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za wszelkie nieprawidłowości powstałe w powyższym zakresie.
§7
Zasady głosowania z wykorzystaniem kuponów.
1. Głosować można wyłącznie poprzez wypełnienie i doręczenie do siedziby Prasy kuponu wydrukowanego w okresie od 15 lutego do 8 marca 2013r., w gazecie "Express Ilustrowany".
2. Na kuponach Czytelnicy mogą wpisywać numer szkoły, którą Czytelnicy uznają  za najfajniejszą.
3. Kupony można składać:
a. poprzez wrzucenie ich do urn znajdujących się w siedzibie Współorganizatora w Łodzi przy ulicy Ks. I. Skorupki 17/19, od 15 lutego od godz. 6.00 do 8 marca 2013 r do godz. 12.00, lub
b. za pośrednictwem poczty, przy czym w głosowaniu biorą udział wyłącznie te kupony, które zostaną doręczone do Prasy najpóźniej w dniu 8 marca 2013 roku do godziny 12:00.
4. W głosowaniu biorą udział wyłącznie te kupony, na których  wpisano numer jednego kandydata.
5. Liczba punktów uzyskana w głosowaniu z udziałem kuponów jest raz dziennie aktualizowana na stronie internetowej expressilustrowany.pl.
6. Za każdy kupon spełniający warunki określone w punktach 1-4 powyżej, szkoła, której numer został wskazany w tym kuponie otrzymuje 1 punkt.
§8
1. Suma punktów z głosowania SMS i za pomocą kuponów wyłoni laureata tj. tą szkołę, która zdobyła łącznie największą liczbę punktów..
2. Nadzór nad prawidłowością przeprowadzenia plebiscytu prowadzi Kapituła Plebiscytu, w skład której wchodzą:, Agnieszka Tokarczyk, Tomasz Jabłoński, Magdalena Jach, Jakub Kaliszczyk..
§9
Ogłoszenie wyników Plebiscytu odbędzie się dnia 16 marca 2013 r. na łamach Expressu Ilustrowanego oraz na stronie internetowej www.expressilustrowny.pl .
§10
Nagroda: 
Zorganizowanie imprezy pn. Studniówkowe Poprawiny w klubie Ambasada w terminie ustalonym wspólnie z przedstawicielem zwycięskiej szkoły nie później jednak niż do 31 maja 2013 r. z zastrzeżeniem, że impreza odbędzie się w piątek. Organizacja imprezy obejmuje:
- udostępnienie sali na ok. 200 osób w godzinach 20.00 - 2.00 do wyłącznej dyspozycji dla zwycięskiej szkoły ,
- zapewnienie obsługi tj. barmanów, bramkarza, szatniarza oraz DJ'a
- przekazanie wszystkim uczestnikom imprezy voucherów na konsumpcję o wartości 15 zł na osobę z zastrzeżeniem, że maksymalna ilość wydanych voucherów wynosić będzie 200 sztuk. Warunkiem wydania vouchera będzie sprawdzenie przez Partnera czy osoba przybyła na imprezę jest uczniem ostatniej klasy zwycięskiej szkoły; sprawdzenie odbywać się będzie na podstawie legitymacji szkolnej.

Za wygraną nagrodę rzeczową nie przysługuje ekwiwalent pieniężny.
2. O wygranej laureat zostanie powiadomieni drogą mailową i drogą telefoniczną,
3. "Express Ilustrowany" jednocześnie organizator Konkursu tj. Polskapresse Sp. z o.o. ul. Domaniewska 41, 02-672 Warszawa, NIP 522-01-03-609, nie ponosi odpowiedzialności za nagrody fundowane przez Partnera wskazanych we właściwym Konkursie. 
4. Z nagrody będą mogli skorzystać uczniowie oraz wychowawcy ostatnich klas szkoły, która uzyska najwięcej punktów w głosowaniu plebiscytowym.

§11
Podane przez uczestników dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych przez Polskapresse Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 41, 02-672 Warszawa, działającą jako administrator danych osobowych, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców  prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000002408 z  kapitałem zakładowym w wysokości 41.503.000,00 PLN, NIP 522-01-03-609 dla celów organizacji i przeprowadzenia plebiscytu, wyłonienia i powiadomienia ewentualnych zwycięzców oraz przekazania ewentualnych nagród, w szeroko pojętych celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług Polskapresse
Sp. z o.o., a także w celach statystycznych, analitycznych oraz nawiązywania kontaktu z właścicielem danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak konieczne do wzięcia udziału w plebiscycie.
§12
Polskapresse Sp. z o.o. informuje, że jest administratorem danych osobowych w rozumieniu w/w ustawy. Właściciel danych ma prawo do wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania w siedzibie Polskapresse Sp. z o.o. Nadto właściciel danych ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw co do przetwarzania jego danych przez Spółkę oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie danych w zakresie przewidzianym przez przepisy w/w ustawy. Z uwagi na względy bezpieczeństwa we wszystkich tych sprawach właściciel danych winien osobiście zwracać się do Polskapresse Sp. z o.o. na piśmie.
§13
Akceptując treść niniejszego regulaminu i biorąc udział w plebiscycie uczestnik wyraża nadto zgodę na otrzymywanie od Polskapresse Sp. z o.o. za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym na podane Polskapresse Sp. z o.o. adresy e-mail lub numery telefonów, informacji handlowej od Polskapresse Sp. z o.o. dotyczącej produktów
i usług oferowanych przez Polskapresse Sp. z o.o., a także produktów i usług podmiotów współpracujących z Polskapresse Sp. z o.o. na odrębnych zasadach
§14
1. Reklamacje dotyczące Plebiscytu mogą być składane wraz z  uzasadnieniem na adres Polskapresse sp. z o.o. Oddział Prasa Łódzka, ul. Ks. I. Skorupki 17/19, 90-532 Łódź 
2. Reklamacje będą rozpatrywane przez Organizatorów w terminie 30 dni od daty ich otrzymania.
§15
Niniejszy Regulamin zostanie udostępniony do wglądu w siedzibie Organizatorów, przy ul. Ks. I. Skorupki 17/19, Łódź, oraz pod adresem www.expressilustrowany.pl.
§16
1. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany treści regulaminu w trakcie trwania plebiscytu
2. Organizator zastrzega, że w przypadku niemożności rozstrzygnięcia plebiscytu, np. z przyczyn technicznych, działania siły wyższej lub innych przyczyn uniemożliwiających prawidłowe obliczenie głosów, plebiscyt może pozostać nierozstrzygnięty, nagroda nie będzie wówczas przyznana.

polecane: FLESZ: Umacnia się rynek pracownika. Oto zawody najbardziej pożądane.

Wideo

Materiał oryginalny: Regulamin plebiscytu "SuperStudniówka 2013" - Express Ilustrowany

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.
Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3