Regulamin konkursu na nazwę przystanku na trasie WZ zlokalizowanego przy Centralu

ei24/
Regulamin konkursu na nazwę przystanku na trasie WZ zlokalizowanego przy Centralu

Art. 1 Organizator 1. Konkurs dla czytelników „Expressu Ilustrowanego” oraz użytkowników serwisu expressilustrowany.pl pod nazwą „Nazwijmy przystanek” organizowany jest przez Polska Press Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie ul. Domaniewska 45, wpisaną do Krajowego Rejestru Sądowego – Rejestru Przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000002408, o kapitale zakładowym 42 000 000,00 złotych oraz numerze identyfikacji podatkowej NIP 522-01-03-609, zwaną dalej ORGANIZATOREM.

2. Nadzór nad przebiegiem konkursu sprawuje Komisja Konkursowa powołana przez Organizatora. Art. 2 Cel Konkursu Celem Konkursu jest wybranie propozycji nazwy dla przystanku zlokalizowanego w Łodzi, na trasie WZ, przy Centralu.

Art. 3 Warunki uczestnictwa w Konkursie 1. W konkursie może wziąć udział każda osoba pełnoletnia mająca pełną zdolność do czynności prawnych, z wyjątkiem pracowników i współpracowników „Polska Press Sp. z o.o.”, osób którym powierzono określone prace w związku z organizowaniem konkursu oraz członków ich najbliższych rodzin.

2. Uczestnikiem w rozumieniu niniejszego Regulaminu jest osoba zgłaszająca propozycję nazwy przystanku.

Art. 4 Zasady przeprowadzania Konkursu 1. Konkurs będzie się odbywał w dniach od 21.08.2015 r. do 28.08.2015r. i obejmuje zgłoszenia propozycji nazw: 1. nadesłane drogą elektroniczną na adres przystanek@express.lodz.pl wpisując w tytuł maila: przystanek

2. dostarczone w formie pisemnej do sekretariatu redakcji Expressu Ilustrowanego, Łódź, ul. Ks. Skorupki 17/19

2. Zgłoszenie do konkursu powinno zawierać: - imię, nazwisko, adres zamieszkania, telefon kontaktowy zgłaszającego, - propozycję nazwy dla przystanku.

Organizator zastrzega sobie prawo do weryfikacji zgłoszeń.

3. Zgłaszając propozycję nazwy przystanku, uczestnik oświadcza, że posiada wszelkie prawa do proponowanej nazwy przystanku, a także, że przekazanie, wykorzystanie w szczególności podanie do publicznej wiadomości zaproponowanej nazwy przystanku nie narusza przepisów prawa oraz praw lub dóbr osobistych osób trzecich, w szczególności praw autorskich.

4. Zgłaszając propozycję nazwy przystanku uczestnik wyraża zgodę na publikację propozycji nazwy przystanku, oraz imienia i nazwiska uczestnika konkursu na stronach internetowych, w gazecie „Express Ilustrowany”, a także na profilu Expressu Ilustrowanego w serwisie Facebook.com.

5. Prawidłowe zgłoszenia należy dostarczyć do godz. 12.00 w dniu 27.08.2015r.

6. W dniu 28.08.2015 r. w Expressie Ilustrowanym oraz na stronie internetowej www.expressilustrowany.pl zostanie opublikowana lista zwycięzców konkursu.

7. Zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej telefonicznie.

Art. 5 Ochrona danych osobowych

1. Podane przez Uczestników dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych przez Organizatora dla celów organizacji i przeprowadzenia Konkursu, zapewnienia uczciwego i miarodajnego głosowania w Konkursie, w szeroko pojętych celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług Organizatora, a także w celach statycznych, analitycznych oraz nawiązywania kontaktu z właścicielem danych.

2. Organizator informuje, że jest administratorem danych osobowych w rozumieniu w/w ustawy. Właściciel danych ma prawo do wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania w siedzibie Organizatora. Nadto właściciel danych ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw co do przetwarzania jego danych przez Organizatora w zakresie dozwolonym przez w/w ustawę lub zażądać zaprzestania ich przetwarzania w ogóle. Z uwagi na względy bezpieczeństwa we wszystkich tych sprawach właściciel danych winien osobiście zwracać się do Organizatora na piśmie. Podanie danych jest dobrowolne jednak może być konieczne do wzięcia udziału w Konkursie.

3. Przystępując do udziału w niniejszym Konkursie, uczestnik może nadto wyrazić zgodę na otrzymywanie od Polskapresse Sp. z o.o. za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym na podane Polskapresse Sp. z o.o. adresy e-mail oraz / albo numery telefonów, informacji handlowej od Polskapresse Sp. z o.o. dotyczącej produktów i usług oferowanych przez Polskapresse Sp. z o.o., a także produktów i usług podmiotów współpracujących z Polskapresse Sp. z o.o. na odrębnych zasadach.

Art. 6 Wygrana; ogłoszenie wyników konkursu

1. Komisja konkursowa dokonuje spośród zgłoszonych propozycji nazwy przystanku wyboru jednej propozycji, kierując się m.in. takimi kryteriami jak oryginalność,

wydźwięk, cechy wskazujące na to że propozycja przyciąga uwagę, jest przyjemna dla odbiorcy.

2. Wszystkie przesłane zgłoszenia mogą zostać opublikowane w gazecie „Express Ilustrowany”, na stronie www.expressilustrowany.pl oraz profilu Expressu Ilustrowanego w serwisie Facebook.com.

Art. 7 Nagroda w Konkursie

1. Nagrodą w Konkursie jest: Ekspres do kawy Nescafe Dolce Gusto

2. Fundatorem nagrody jest Polska Press Sp. z o.o.

3. Zwycięzca może odebrać nagrodę po 7 dniach od zakończenia Konkursu, ale nie później niż 30 dni po zakończeniu Konkursu, w dziale marketingu Polska Press Sp. z o.o. Oddział w Łodzi.

4. Wydanie nagrody następuje zgodnie z przepisami Ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych z dnia 26 lipca 1991 r. (Dz. U. z 2000 r., Nr 14, poz.176). Jeżeli w związku z wartością nagrody powstanie obowiązek podatkowy, do każdej z nagród zostanie przyznana dodatkowa nagroda pieniężna, która zostanie przeznaczona przez Fundatora na pokrycie zobowiązania podatkowego nagrodzonego uczestnika z tytułu podatku dochodowego od osób fizycznych, powstałego w związku z przyznaniem nagrody Konkursie . Podatek dochodowy zostanie przekazany przez Fundatora bezpośrednio na rachunek właściwego urzędu skarbowego zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Art. 8 Reklamacje

1. Reklamacje związane ze sposobem przeprowadzenia Konkursu będą przyjmowane w formie pisemnej w siedzibie Organizatora, w terminie do 7 dni od momentu poinformowania o wynikach Konkursu . 2. Reklamacje będą rozpatrywane w terminie do 14 dni od daty ich otrzymania. O wyniku postępowania reklamacyjnego osoby zgłaszające reklamacje zostaną powiadomione pisemnie niezwłocznie po ich rozpatrzeniu. 3. Uczestnikowi przysługuje prawo do dochodzenia nieuwzględnionych roszczeń we właściwym sądzie powszechnym. Art. 9 Zmiany Regulaminu

1. Organizator zastrzega możliwość przedłużenia czasu trwania Konkursu. 2. Zmiany niniejszego Regulaminu obowiązują od dnia powiadomienia o zmianach uczestników przez ich zamieszczenia na stronie internetowej Organizatora. Zmiana Regulaminu nie narusza praw Uczestników nabytych przed zmianą

Art. 10 Postanowienia końcowe 1. Uczestnictwo w Konkursie zobowiązuje do przestrzegania regulaminu Konkursu, regulamin pozostaje do wglądu w Redakcji Expressu Ilustrowanego 2. Regulamin niniejszy jest jedynym dokumentem określającym zasady Konkursu.

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie