reklama

Recanto prowadzi w rankingu łódzkich inwestycji

Materiał informacyjny Zaktualizowano 
W folderach reklamowych każdy developer zwykle podkreśla zalety swoich inwestycji przekonując, że są najlepsze i oferują najbardziej komfortowe warunki do życia. Nie każdy jednak ma obiektywne przesłanki, żeby tak twierdzić. Co ciekawe, inaczej jest w przypadku Mota-Engil Real Estate Management i osiedla Recanto w Łodzi. Inwestycja została doceniona przez użytkowników prestiżowego portalu rynekpierwotny.pl i zdobyła tytuł „Najlepszej Inwestycji Mieszkaniowej II kwartału 2019 roku” w Łodzi. Co stoi za tym sukcesem i w jaki sposób Recanto wyróżnia się wśród nowych osiedli ?

Nowe mieszkania w Łodzi – jak działa ranking serwisu rynekpierwotny.pl?

Ranking portalu rynekpiertowny.pl działa zasadniczo inaczej niż większość konkursów branżowych, gdzie nagrody przyznawane są przez jury. We wspomnianym rankingu, liczy się zainteresowanie użytkowników. Ponad 310 tysięcy osób miesięcznie przegląda oferty nowych mieszkań w Łodzi i innych miastach w całej Polsce, a na podstawie ich aktywności, wyłania się ranking inwestycji. Brane pod uwagę są nie tylko odwiedziny strony danego osiedla, ale również akcje, które podejmowali użytkownicy – na przykład skorzystanie z formularza kontaktowego lub wysłanie zapytania. Dzięki temu ranking inwestycji mieszkaniowych w Łodzi jest zgodny z faktycznym zainteresowaniem potencjalnych kupców. W II kwartale 2019 roku na jego szczycie znalazło się osiedle Recanto, którego inwestorem jest Mota-Engil Real Estate Management.

Recanto – nowe osiedle w Łodzi

Skoro to użytkownicy zdecydowali o tym, że Recanto jest jednym z najatrakcyjniejszych nowych osiedli w Łodzi, warto bliżej przyjrzeć się tej inwestycji i sprawdzić, czym przekonała do siebie odbiorców. Za niewątpliwą zaletę Recanto trzeba uznać lokalizację – ulica Senatorska to północna część dzielnicy Łódź-Górna, tuż przy granicy ze Śródmieściem. Dzięki temu, dojazd do ścisłego centrum miasta zajmuje od kilku do kilkunastu minut, zarówno komunikacją miejską, jak i samochodem czy nawet rowerem. Osiedle położone jest w spokojnej okolicy, a ulice Senatorska oraz Milionowa, z całą pewnością nie cechują się wzmożonym ruchem. Do ważnych arterii Łodzi takich jak Śmigłego-Rydza, czy Kilińskiego (na obu jeździ komunikacja miejska) jest bardzo blisko – można do nich dojść pieszo w zaledwie kilka minut. W pobliżu Recanto znajdują się też trzy parki – Reymonta, Kilińskiego oraz Źródliska – do każdego można dotrzeć spacerem w maksymalnie 10-15 minut.

Mieszkania od dewelopera w Łodzi

Recanto to osiedle, które wpisuje się w industrialny charakter miasta – nawiązując do niego estetyką i wykończeniem zewnętrznych elewacji. Na inwestycję składa się pięć budynków, każdy z nich posiada pięć kondygnacji, na których przewidziano szeroki wybór mieszkań. W sumie jest ich 259 – wszystkie w metrażu od 25m2 do 110m2. Osoby, które zdecydują się na zakup mieszkań na parterze, otrzymają do dyspozycji ogrodzone ogródki. Na wyższych kondygnacjach natomiast w każdym mieszkaniu jest balkon, taras lub loggia. Osiedle jest zamknięte, posiada dwa wjazdy zabezpieczone szlabanem. Tworzy kameralną i spokojną całość z pełną infrastrukturą dla mieszkańców – miejscami parkingowymi, zielenią i tak zwaną małą architekturą.

Mieszkania deweloperskie w Łodzi – Recanto jednym z najciekawszych wyborów

Ponad 300 tysięcy użytkowników serwisu rynekpierwotny.pl nie może się mylić – można powiedzieć z przymrużeniem oka. I rzeczywiście, bliższe przyjrzenie się inwestycji Recanto nie zostawia wątpliwości co do atrakcyjności tego nowego osiedla w Łodzi. Przemawia za nim świetna lokalizacja, estetyka, szeroki wybór mieszkań, a także atrakcyjne ceny. Nie dziwi zatem pierwsze miejsce w rankingu najlepszych nowych inwestycji w Łodzi, które przypadło w udziale właśnie Recanto. Więcej o inwestycji: https://mota-engil-re.eu/recanto

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Dodaj ogłoszenie