REAL MADRYT vs. AJAX AMSTERDAM WYNIK MECZU [BRAMKI WIDEO] Dziś rewanż Real Ajax [5.03.2019], online, stream, live, gdzie obejrzeć, wynik

(ww)
Ajax gromi real na Santiago Bernabeu 4:1!

Real Ajax transmisja na żywo, wynik online Real Ajax
strona wymaga odświeżania (wciśnij F5)

REAL MADRYT1
AJAX AMSTERDAM4

KONIEC MECZU! 1:4 dla Ajaxu! Tak kończy się wielki Real Madryt. Kryzys trwa.

88' Kibice wychodzą ze stadionu. Real odpada z Ligi Mistrzów.
80'**Real Madryt - Ajax Amsterdam 1:4!76' Już jest chyba praktycznie po meczu, Cisza na stadionie w Madrycie. 73' GOOOOOOL DLA AJAXU!!! Bezpośredni strzał z wolnego i słabiutki bramkarz Realu zaskoczony!**

72' GOOOOOOOOOOOOL DLA REALU!!! ASENSIO!!!

69' Bale sam na sam i nie strzela, tragicznie gra Walijczyk.
66'**GOL! Real - Ajax 0:363' Decyzja VAR! Jaka będzie? Czekamy. 62' GOOOOOOOOL DLA AJAXU! 3:0 dla gości! Ależ piękna bramka!**

59' Benzema z ostrego kąta i tuż obok słupka bramki Ajaxu.
57' Rzut wolny dla Realu Madryt.
51' Bramkarz Realu teraz broni trudny strzał i wciąż 0:2 dla Ajaxu.
48' Asensio uderza ale tuż obok bramki. Real Madryt od początku w natarciu.
45' REAL MADRYT - AJAX AMSTERDAM II połowa rozpoczęta

KONIEC pierwszej połowy! Real - Ajax 0:2

43' Bale uderza w poprzeczkę.
42' Trudna sytuacja Realu, Ajax gra dziś bardzo dobrze.
35' Vinicius kontuzjowany, na boiksu Asencio.
31' Vinicius strzela w boczną siatkę bramki. Wciąż 2:0 dla Ajaxu.
29' Łzy Lucasa Vazqueza, schodzi z kontuzją, za niego Gareth Bale.
27' Real - Ajax 0:2. W tym momencie lepszy bilans mają goście.
26' Żółta kartka dla zawodnika Ajaxu za faul na Viniciusie.
23' Teraz Ajax powinien prowadzić 3:0! Napastnik Ajaxu nie trafia do pustej bramki.
18' GOOOOOOOOOOOL DLA AJAXU!!! Niesamowite! David Neres strzelcem. Szybka kontra i Ajax podwyższa prowadzenie.

17' Rzut rożny dla Realu Madryt
14' Wciąż w lepszej sytuacji Królewscy, przy takim wyniku oni grają dalej ale Ajax dziś jest bardzo groźny.
11' Real rzuca się do ataku. Wynik Real Ajax w dwumeczu 2:2.
7' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA AJAXU! Mamy niespodziankę! Strzelcem Hakim Ziyech

6' Real od początku tego meczu ulepszy od Ajaxu.
4' Karim Benzema wywalczył pierwszy rzut rożny. Varan uderza i poprzeczka! Wciąż remis!
REAL MADRYT AJAX AMSTERDAM MECZ NA ŻYWO, WYNIK MECZU
2' Agresywny początek Ajaxu.
1' Real Madryt - Ajax Amsterdam mecz rozpoczęty!

20:57 Właśnie zakończył się hymn Ligi Mistrzów i za chwilę pierwszy gwizdek w meczu Real AJAX [MECZ NA ŻYWO].

MECZ REAL AJAX NA ŻYWO, śledź z nami WYNIK NA ŻYWO!

20:55 Piłkarze Realu Madryt i Ajaxu Amsterdam za chwilę wyjdą na murawę. Santiago Bernabeu zapełnione.

REAL vs AJAX LIVE 20:45 - Już za 45 minut zacznie się rewanżowe spotkanie Ligi Mistrzów REAL MADRYT - AJAX AMSTERDAM!

Godz. 20 - Składy obu drużyn na mecz Real - Ajax:
Real Madryt: Courtois; Carvajal, Varane, Nacho, Reguilón; Modrić, Casemiro, Kroos; Lucas Vázquez, Benzema, Vinícius.
Ławka: Keylor, Marcelo, Vallejo, Valverde, Ceballos, Asensio i Bale.

AFC Ajax: Onana; Mazraoui, De Ligt, Blind, Tagliafico; Van de Beek, De Jong, Schøne; Ziyech, Tadić, Neres.
Ławka: Varela, Veltman, Sinkgraven, Labyad, De Wit, Dolberg i Huntelaar.

Trwa właśnie rozgrzewka obu drużyn.
REAL AJAX LIGA MISTRZÓW NA ŻYWO

Liga Mistrzów mecz Real - Ajax
Godz. 19:26 - Za chwilę podamy składy obu drużyn na mecz rewanżowy Real Madryt - Ajax Amsterdam.

Dzisiaj 5.03.2019 rewanż Ligi Mistrzów pomiędzy Realem Madryt a Ajaxem Amsterdam. Mecz rozpocznie się o godzinie 21. Zapraszamy na RELACJĘ LIVE z tego spotkania.

REAL AJAX MECZ NA ŻYWO [stream, online]

Gdzie można będzie obejrzeć mecz Real Ajax w internecie i w telewizji?
Mecz Ligi Mistrzów Real Ajax na żywo pokaże telewizja Polsat Sport Premium 1. Gdzie będzie można obejrzeć mecz na żywo w internecie? Będzie dostępnych kilka streamów, trzeba jednak pamiętać, że większość to nielegalne streamy.

Real Madryt ma za sobą jeden z gorszych okresów w tym sezonie. Królewscy odpadli z Pucharu Króla z Barceloną i doznali dotkliwej porażki, drugiej z rzędu w kilkudniowym odstępie czasu, z rozpędzoną Barceloną. Real Madryt praktycznie pogrzebał swoje szanse na tytuł mistrza Hiszpanii.

REAL AJAX LIVE

Piłkarze Ajaxu za to nie mają nic do stracenia. Młodzież z Amsterdamu znakomicie się zaprezentowała w pierwszym meczu Ligi Mistrzów z Realem Madryt przegrywając ostatecznie 1:2. Jak będzie tym razem? Przekonamy się już o godzinie 21. Zapraszamy na mecz na żywo Real - Ajax.