REAL MADRYT APOEL LIVE. WYNIK REAL APOEL. REAL VS. APOEL TRANSMISJA

(ww), (bart)
REAL VS APOEL
REAL VS APOEL REAL MADRYT VS APOEL
REAL APOEL NA ŻYWO. RELACJA REAL MADRYT APOEL FC. REAL VS APOEL WYNIK MECZU. Dziś w Lidze Mistrzów Real Madryt zmierzy się na Santiago Bernabeu z Apoelem FC. Klub z Cypru czeka dziś ogromne wyzwanie, grają z wielkim Realem Madryt, który w ostatnich latach nie przegrywa w lidze mistrzów.

KONIEC MECZU.

90' Sędzia dolicza 3 minuty.
85' Ronaldo strzela bramkę ale był minimalnie na spalonym.
82' Schodzi Gareth Bale a wchodzi Mayoral.
80' Gra toczy się juz praktycznie tylko na połowie Apoelu.
75' Ładna akcja mistrza Cypru i pierwszy strzał, co prawda niecelny, ale brawo za składną zespołową akcję.
REAL APOEL LIVE
67' Isco zza pola karnego strzela tuż obok bramki.

61' SERGIO RAMOS z przewrotki i mamy trzeciego gola!

56' Ronaldo znów faulowany w polu karnym ale do piłki doszedł Isco i sędzia zastosował przywilej korzyści, ale strzał Isco był wprost w bramkarza.
53' Żółta kartka dla Isco.

51' GOOOOOOOL Cristiano Ronaldo!!!!!!!!!!!!!

50' Karny dla Realu.
46' Zaczęła się druga połowa meczu REAL MADRYT vs APOEL NIKOZJA. Miejmy nadzieję, że w tej części meczu będzie się więcej działo.

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY. REAL APOEL NA ŻYWO

49' Cristiano Ronaldo uderzył ale piłka odbiła się od poprzeczki i wylądowała na linii bramki, nie ma bramki.
47' Ronaldo faulowany w polu karnym, ale sędzia milczy. Powinien być karny dla Realu.
45' Sędzia dolicza 3 minuty.
REAL - APOEL 0:0
44' Od już kilkunastu minut żadna z drużyn nie stworzyła sobie sytuacji do zdobycia bramki.
40' Mecz jest nudny, Real spokojnie rozgrywa piłkę, mało strzałów.
28' Real spokojnie kontroluje przebieg gry. Widać że Królewscy nie forsują tempa.
21' Kovacic kontuzjowany. Będzie zmiana. Toni Kroos na boisko.

12' GOOOOOOOOOL CRISTIANO RONALDO! REAL 1, APOEL 0

10' Zaskakujący strzał gości i Navas na rzut rożny.
7' Pierwszy rzut rożny dla Królewskich
3' Od początku przy piłce REAL MADRYT. APOEL się broni.

REAL MADRYT - APOEL FC, ZAPRASZAMY NA RELACJĘ

Napastnika Napoli Arkadiusza Milika oddelegowano na konferencję przed dzisiejszym meczem Ligi Mistrzów z Szachtarem Donieck. Ciekawe, że postanowił odpowiadać na pytania ... po polsku, korzystając z faktu, iż akurat nie zabrakło tłumacza.

REAL APOEL 13.09

Musimy być gotowi na wszystko . Czuję się gotowy do gry. Wszystko zależy tylko od trenera. Kontuzja pomogła mi się wzmocnić. Jestem silniejszy mentalnie i nie czuję żadnego bólu w kolanie. Mamy naprawdę bardzo trudną grupę i to wcale nie jest kurtuazyjne stwierdzenie. Gramy przecież z mistrzem Ukrainy, mistrzem Holandii oraz Manchesterem City - powiedział Milik, cytowany przez oficjalny portal drużyny z Neapolu.

real madryt - apoel live

Rzut karny „Lewego” to niemal pewny gol
W meczu grupy B piłkarskiej Ligi Mistrzów Bayern wygrał w Monachium z Anderlechtem 3:0 Zobaczyliśmy Roberta Lewandowskiego i Łukasza Teodorczyka.
Obaj napastnicy reprezentacji reprezentacji Polski zagrali w wyjściowych składach swoich zespołów, odpowiednio Bayernu i Anderlechtu.

real apoel mecz na żywo

Kibice gospodarzy zastanawiali się, jak zaprezentuje się Lewandowski, wokół którego ostatnio wybuchła „burza” po dosyć kontrowersyjnym wywiadzie udzielonym pismu „Der Spiegel”. Skrytykował letnie przygotowania i politykę transferową Bayernu.

Okazało się, że Polak był podwójnie zmotywowany, chcąc pokazać, że jest zawodnikiem światowego formatu. Już w 10 min Lewandowski sprytnie wyprzedził Svena Kumsa i dał mu się sfaulować w „szesnastce”. Rywal obejrzał czerwoną kartkę, a nasz zawodnik w swoim stylu wykorzystał karnego (12 min).

REAL APOEL TRANSMISJA

Później gospodarze mieli przewagę, ale niewiele brakowało, żeby to osłabieni goście wyrównanli. W 41 groźnie strzelał Nicolae Stanciu, a w 49 min Alexandru Chipciu trafił w słupek. Monachijczycy przyspieszyli i zdobyli jeszcze dwa gole. Najpierw w 65 min z bliska trafił Thiago Alcantara, następnie zaś Joshua Kimmich wykorzystał sytuację sam nasam z golkiperem.

TRANSMISJA REAL APOEL

Teodorczyk robił, co mógł, twardo walczył z rywalami, ale nie dał rady. W 84 min zmienił go Hamdi Harbaoui.

Bayern Monachium - Anderlecht Bruksela 3:0 (1:0)
1:0 - Lewandowski (12, karny), 2:0 - Thiago Alcantara (65), 3:0 - Kimmich (90).
Bayern: Neuer - Kimmich, Martinez
(75, Boateng), Suele, Rafinha - Ribery, Tolisso, Thiago Alcantara, Rodriguez (85, Koman), Ribery (78, Mueller)- Lewandowski.
Anderlecht: Sels - Chipciu, Spajić, Kums, Deschacht, Najar (26, Appiah) - Stanciu
(59, Onyekuru), Dendocker, Trebel, Hanni
- Teodorczyk (84, Harbaoui).

Arkadiusz milik z napoli:

- Na pewno dużo mi dały bramki sprzed roku w Lidze Mistrzów z Dynamem Kijów. To już jest jednak przeszłość, o czym nie zapominam. Nie wiem, czy dostanę szansę, ale jeśli tak, to bardzo chciałbym ją wykorzystać. Przyjechaliśmy tu po zwycięstwo, mimo iż zdajemy sobie sprawę, że Szachtar to świetna drużyna, zwłaszcza na własnym stadionie. Musimy być gotowi na wszystko . Czuję się gotowy do gry. Wszystko zależy tylko od trenera. Kontuzja pomogła mi się wzmocnić.

REAL MADRYT VS APOEL WYNIK MECZU

Najdroższe wejściówki ma PSG
Paris Saint-Germain ustanowiło kolejny rekord. Tym razem dotyczy on cen biletów na mecze futbolowej Ligi Mistrzów. Wicemistrzowie Francji mają bowiem najdroższe wejściówki w Europie, o czym poinformował portal marca.com. Najtańsze kosztują 134 euro, czyli około 566 złotych. Najdroższe kosztują aż 1492 euro (około 6 300 zł) i są już wyprzedane. Podtym względem PSG dystansuje konkurencję.