REAL LEGIA WYNIK. WYNIKI MECZU LEGIA REAL NA ŻYWO. LEGIA REAL 18.10 REAL LEGIA NA ŻYWO ONLINE

TJ, WW, Paweł Strzelecki
REAL LEGIA JAKI WYNIK
REAL LEGIA JAKI WYNIK WYNIK MECZU REAL LEGIA
WYNIK NA ŻYWO REAL LEGIA. MECZ LIGI MISTRZÓW REAL LEGIA lub LEGIA REAL NA ŻYWO WYNIK. Ten arcyciekawe mecz już dziś. Zapraszamy do WYNIK NA ŻYWO Z MECZU REAL LEGIA. NASZĄ RELACJĘ ZACZYNAMY OD GODZINY 20.30. MECZ REAL LEGIA rozpoczyna się dziś 18 października o godzinie 20.45. Jaki obstawiacie wynik w meczu REAL LEGIA? Czy padnie niechlubny rekord? Czy jednak Legia w meczu z Realem postawi się renomowanemu przeciwnikowi? REAL LEGIA NA ŻYWO. WYNIK MECZU W TVP oraz WYNIK MECZU NA NASZEJ STRONIE. REAL MADRYT LEGIA WARSZAWA ONLINE WYNIK

REAL MADRYT - LEGIA WARSZAWA [5:1]

odśwież [wciśnij F5]

KONIEC MECZU. WYNIK MECZU REAL MADRYT - LEGIA WARSZAWA 5:1

91' Legioniści w tarapatach. 6 bramka wisi w powietrzu.

REAL MADRYT - LEGIA WARSZAWA WYNIK MECZU NA ŻYWO

89' Ronaldo zmarnował dwie sytuacje. Dzisiaj Portugalczyk dobrze zagrywał, ale celownik ma dziś zepsuty.

WYNIK MECZY REAL - LEGIA 5:1

84' GOOOOOOL dla Realu! Znakomite podanie genialnego Ronaldo do Moraty a ten pokonał bez problemów bezradnego Malarza.
83' Ronaldo teraz przed znakomitą szansą ale tuż obok bramki.
81' Zmiana w Legii.

REAL - LEGIA WYNIK MECZU 4:1

79'Ronaldo strzela, tuż obok bramki. Trzecia zmiana w Madrycie. Assiensio schodzi, Kovacic na boisku.

REAL - LEGIA WYNIK LIVE

77' Było groźnie pod bramką Legii, na posterunku obrońcy z Warszawy.
74' Dwie zmiany w Legii.

REAL MADRYT - LEGIA WYNIK NA ŻYWO

72' Teraz szansa dla Legii, ale niecelny strzał.
[b]71' REAL MADRYT LEGIA WYNIK MECZU 4:1 [/b]
68' GOOOOL Lucas Vasquez. Znakomite wejście i bramka. Malarz bezradny.

REAL - LEGIA WYNIK NA ŻYWO

63' Rodriguez schodzi Vasquez wchodzi. Bale poza boiskiem wszedł Morata.
62' Radovic teraz powinien obejrzeć czerwoną kartkę za faul na Kroosie. Dostał tylko żółtą. Ronaldo chwilę pozniej też otrzymuje żółty kartonik.
REAL MADRYT - LEGIA WARSZAWA 3:1
60' Czerwiński głową po dośrodkowaniu z rzutu wolnego ale bardzo niecelnie.
56' Teraz Legia miała szansę, ale Ofoe strzelił niecelnie.

REAL MADRYT - LEGIA WARSZAWA WYNIK MECZU

52' Real w natarciu. Ronaldo z wolnego ale w mur.
REAL - LEGIA WYNIK NA ŻYWO 4:1
49' Rzut rożny Realu, Malarz wybija piłkę, Benzema dobił, i znów Malarza na posterunku, lecz piłka przejęta przez królewskich i Ronaldo otrzymuje znakomite podanie jednak Portugalczyk nie przyjął piłki.
46' Zaczęliśmy drugą połowę.

REAL - LEGIA jaki wynik?

REAL LEGIA WYNIK MECZY NA ŻYWO

45'KONIEC pierwszej połowy. WYNIK MECZU REAL LEGIA 3:1
40'Legia w ataku pozycyjnym. Nic nie wskórali piłkarze z Warszawy.
38' WYNIK MECZU REAL LEGIA 3:1.
36' GOOOOL dla REALU ASENSIO wpisuje się na listę.
33' Teraz dobra akcja Legii, ale strzał Kucharczyka bardzo niecelny.
30' Rzut wolny dla Realu. Ronaldo, ale Malarz na posterunku.

WYNIK MECZU REAL LEGIA 2:1

Zbyt krótkie podanie do Malarza i bramkarz Legii musi wślizgiem wybijać piłkę na aut.
24'Teraz starcie Ronaldo z Kubą Rzeźniczakiem. Obrońca Legii wstaje.

23'
Ronaldo do tej pory nie zachwycił.
Bramkę strzela Radovic:)
GOOOOOOL dla LEGII

A teraz rzut karny dla Legii!
19'GOLLLL dla REALU. Tym razem bramka pada po rykoszecie. Strzał z wysokości pola karnego. Piłka odbiła się od Czerwińskiego.
Garteh Bale wpadł w boczny sektor pola karnego, kiwnął obrońcę i strzelił w długi róg. Malarz bez szans.
GOOOLLL dla REALU WYNIK MECZU REAL LEGIA 1:0
15' Kwadrans gry za nami. Legia bez większych błędów. Legia stworzyła sobie 2 dobre sytuacje. Real na razie nie jest tak groźny, jakby się mogło przed meczem wydawać.
Mecz Legia Real na razie bez bramek.
12' Real na razie nie znalazł sposobu na pokonanie bramkarza Legii.

REAL LEGIA WYNIK 0:0

LEGIA teraz świetna akcja i strzał w słupek!
11' Benzema chciał teraz piętką strzelić bramkę, ale mu nie wyszło.
9' Teraz szybka, dobra akcja Legii, błąd obrońcy i strzał na bramkę Realu i bramkarz nogą w ostatniej chwili wybija piłkę zmierzającą do bramki.
8' WYNIK REAL LEGIA 0:0
7' W odpowiedzi REAL i niewiele brakowało, by padł gol.
Kontra Legii. Szybkie wyjście i strzał z około 20 metrów, celnie, wprost w bramkarza.
6' Teraz rzut rożny dla Realu, Malarz piąstkuje.
Legia od bramki.
Piłka na róg i po rożnym małe zamieszanie, ale Real nie wykorzystał szansy.
Rzut wolny, strzał Ronaldo prosto w mur.
Faul na Ronaldo. 35 metrów do bramki Legii.
4' Na razie bez groźnych akcji. Legia od bramki.
WYNIK MECZU REAL LEGIA 0:0
3' REAL spokojnie Real teraz prawą stroną. Obrońcy Legii blisko rywali.
Teraz Marcelo ośmieszył piłkarzy z Warszawy. WYNIK MECZU REAL LEGIA 0:0
Pierwsze minuty spokojne. Real w ataku pozycyjnym.
1' gramy!Real w swoich tradycyjnych białych strojach. LEGIA w zielonych.
Jak zacznie REAL, czy rzuci się do ataku? Za moment gwizdek sędziego REAL LEGIA NA ŻYWO
Pamiątkowe zdjęcie.
Stadion prawie zapełniony. Wszystkie bilety sprzedane.

Za moment HYMN LIGI MISTRZÓW
Piłkarze już na murawie.

Piłkarze REALU MADRYT i LEGII WARSZAWA już się rozgrzewają, za parę minut rozpoczną mecz Real Madryt - Legia Warszawa.
REAL MADRYT - LEGIA WARSZAWA początek meczu o 20.45

SKŁADY:
Real Madryt: Navas; Danilo, Varane, Pepe, Marcelo; James, Kroos, Asensio; Bale, Benzema, Ronaldo.
Ławka: Casilla, Carvajal, Nacho, Kovačić, Isco, Lucas Vázquez, Morata.

Legia: Malarz; Bereszyński, Rzeźniczak, Czerwiński, Hlousek; Moulin, Odjidja-Ofoe, Jodłowiec; Radović, Kucharczyk, Guilherme.
Ławka: Cierzniak, Broź, Dąbrowski, Kopczyński, Hämäläinen, Kazaiszwili, Nikolić.

Jak widać trener Realu Zinedine Zidane wystawił wszystkie swoje najcięższe działa. Nie będzie raczej kalkulacji, chyba królewscy nastawiają się na zdobycie jak najwięcej bramek. REAL MADRYT zagra dziś można powiedzieć w najsilniejszym składzie.

REAL LEGIA NA ŻYWO WYNIK

Zapraszamy do naszej RELACJI TRANSMISJI z meczu REAL LEGIA. Mecz zapowiada się bardzo emocjonująco. Kibice Realu zastanawiają się z pewnością, ile bramek Legii strzeli ich ulubiony Real. Czy może padnie klubowy rekord? Kibice Legii są całkowicie w odmiennych nastrojach. Oczywiście wierzą w swoją drużynę, ale... Kto twardo stąpa po ziemi i oglądał ostatnie mecze Legionistów ten wie, że dziś będzie bardzo trudne zadanie przed Legią.

Piłkarze muszą zrobić wszystko, by nie doszło do kompromitacji. Czy są w stanie zagrać tak, by przeciwstawić się piłkarzom Realu? Niestety chyba wszystkie karty są w rękach zawodników Realu. Legia prawdopodobnie nie będzie miała na boisku nic do powiedzenia... Legia może tylko liczyć na słabszy dzień gwiazd, ale po ostatnim sporym zwycięstwie, można powiedzieć, że Królewscy zażegnali kryzys.

REAL MADRYT - LEGIA NA ŻYWO WYNIK MECZU

Czy tak się stanie, czy legioniści pokażą charakter i zagrają dobre zawody? To okaże się już o godzinie 20.45.

LEGIA REAL WYNIK NA ŻYWO. MECZ REAL LEGIA NA ŻYWO

Czego się spodziewać po dzisiejszym meczu Ligi Mistrzów Realu Madryt z Legią Warszawa (godz. 20.45)? Gry do jednej bramki i gradu goli, które strzelać będzie tylko jedna drużyna? Trudno być optymistą. Skoro Legia nie była w stanie zatrzymać grającego w ataku Pogoni Adama Frączczaka i przegrała mecz z „Portowcami” 2:3, to jak sobie poradzi z Cristiano Ronaldo i spółką?

Dziś Legia gra z Realem Madryt, każdy zespół pewnie marzy aby zagrać z naszpikowaną gwiazdami drużyną z Madrytu. Będzie to zapewne duże przeżycie dla każdego z nich. Oby tylko ten mecz nie przeistoczył się w kanonadę bramkową Królewskich. Miejmy nadzieję że Polska drużyna stanie na wysokości zadania i pokaże się z jak najlepszej strony. Nie ma co porównywać potencjału obu zespołów, ale przecież historia futbolu zna wiele przypadków, gdzie mówiono o cudzie, gdzie słabeusz, któremu nie dawano żadnych szans osiągnął wynik zwycięski. No może w przypadku Legii, remis wystarczy.

MECZ REAL LEGIA NA ŻYWO

Żadne to pocieszenie, że jednego z fatalnie spisujących się stoperów (Jakub Rzeźniczak i Jakub Czerwiński) zastąpi wracający po kontuzji do składu zespołu Michał Pazdan. To on zatrzymał podczas EURO Ronaldo. Sęk w tym, że w tamtym spotkaniu Portugalczyk wystąpił w roli środkowego napastnika, a teraz będzie raczej atakował ze skrzydła.

REAL LEGIA NA ŻYWO

Dziś Legia walczy o honor, będzie ciężko ale nie wolno się poddawać. Początek meczu REAL LEGIA o godzinie 20.45

REAL LEGIA ONLINE

Trenera Jacka Magierę zdołano już w stolicy okrzyknąć cudotwórcą. Jeśli jego Legia przegra różnicą mniejszą niż cztery gole, będziemy skłonni przyznać, że coś jest na rzeczy.

REAL MADRYT - LEGIA WARSZAWA WYNIK NA ŻYWO

Real Madryt to obecnie najbogatsza drużyna na świecie, Galacticos jak ich nazywają są naszpikowani gwiazdami, to najbardziej utytułowany klub świata. Dziś Real można powiedzieć obok Barcelony to najlepszy klub na globie. Czy Legia poradzi dziś sobie i upilnuje Cristiano Ronaldo? Chociaż patrząc na skład Królewskich z każdej formacji może przyjść realne zagrozenie bramki drużyny warszawskiej. W Madrycie nawet kapitan drużyny Sergio Ramos lubi sobie od czasu do czasu coś strzelić. Dla legionistów to będzie najważniejszy sprawdzian ostatnich kilkudziesięciu lat.

TRANSMISJA NA ŻYWO MECZU REAL LEGIA

Forma Realu Madryt wydaje się rosnąć. W ostatniej ligowej kolejce pokonał na wyjeździe Real Betis 6:1. Trener Zinedine Zidane przyznał, że doprzerwy był to perfekcyjny pojedynek w wykonaniu jego zespołu. Przeciwko Legii może wystąpić James Rodriguez, który wyleczył już kontuzję. Zagra pewnie Toni Kroos, który ma już na koncie pięć asyst. Dzisiejszy pojedynek poprowadzi Ruddy Buquet. Francuz nigdy nie sędziował pojedynków Realu. Poprowadził jeden mecz warszawian. W sezonie 2013/2014 Legia zmierzyła się u siebie z Trabzonsporem i przegrała 0:2.

REAL - LEGIA RELACJA NA ŻYWO

REAL LEGIA NA ŻYWO. LEGIA REAL MECZ NA ŻYWO 18.10.2016. LIGA MISTRZÓW

REAL MADRYT LEGIA WARSZAWA LIVE RELACJA

Jako kibic Realu uważam, że dziś drużyna z Warszawy dostanie strasznie lanie, jak wiadomo Cristiano Ronaldo chce pobić rekord w zdobyciu goli i pewnie będzie mu dziś strasznie zależało na tym, aby poprawić swój bilans. Myślę, że Królewscy pokonają Legię 6 do zera.

Wszyscy trochę przeceniają Real. To też ludzie, sądzę że Legioniści nie stoją na straconej pozycji. Przecież nie takie rzeczy już widziałam w sporcie. To może być jednostronny mecz ale bramki z kontry może strzelać drużyna Polski - mówi pani Gosia

Dzisiejsza Legia nie ma nic wspólnego z drużynami, które kiedyś walczyły w Lidze Mistrzów. Legia i Widzew 20 lat temu miały prawdziwe polskie gwiazdy. Tam grali najlepsi. W dzisiejszym zespole z Warszawy nie ma już takich piłkarzy jak kiedyś. Dlatego myślę że dzisiaj Legia otrzyma lekcję pokory, Real wygra z Legią i to wyraźnie.