MKTG SR - pasek na kartach artykułów

IV liga. Oskar Przysucha gorszy od KTS Weszło Warszawa

Sylwester Szymczak
archiwum
W piątkowym meczu czwartej ligi mazowieckiej, Oskar Przysucha postawił się KTS Weszło Warszawa, choć punktów nie zdobył.

Oskar Przysucha - KTS Weszło Warszawa 0:2 (0:1)

Bramki: Fabien 41, Neuman 80

Wieczorek - Wicik, Bogołębski, Knap, Pankowski, Moskwa, Machajek, Czarnota, Bojanowicz, Kornacki, Kołtunowicz.

Na boisku w Drzewicy Oskar zagrał ambitnie i postawił się rywalowi, który ma w szeregach wielu znanych zawodników. Przy stanie 0:0 nasi zawodnicy mieli dwie świetne okazje, aby otworzyć wynik. Najpierw z rzutu wolnego w poprzeczkę uderzył Przemysław Wicik, a kilka minut później po dośrodkowaniu nad poprzeczką strzelił Patryk Czarnota.
W 41 minucie ładnym uderzeniem popisał się Luvale Mahamba Fabien i KTS otworzył wynik.
W drugiej połowie przysuszanie próbowali, ale Mikołaj Neuman dołożył drugie trafienie. Oskar po tym meczu ma 33 punkty, nad 14 miejscem zagrożonym degradacją ma pięć punktów przewagi.