Radomiak Radom - Widzew Łódź 3:1. Radomiak całkowicie deklasuje bardzo słaby Widzew. Zobaczcie zapis relacji na żywo

Tomasz Jabłoński
Radomiak Widzew
Radomiak Widzew Marcin Słoka
Widzew kontynuuje swoją kompromitującą grę. Tym razem piłkarze Radomiaka pokazali, na czym polega zaangażowanie i gra o zwycięstwo. Bardzo dobry mecz gospodarzy i zasłużone 3 punkty. A łodzianie mogą się tylko cieszyć, że Radomiak nie wykorzystał wszystkich swoich stuprocentowych sytuacji - wtedy blamaż byłby jeszcze większy.

RADOMIAK - WIDZEW na żywo

Wynik meczu Radomiak Widzew 3:1
92' Koniec meczu.
89' Piłkarze Widzewa kompromitują siebie i trenera. Niektóre ich zagrywki powodują salwy śmiechu na trybunach.
85' GOOOOLLLLL Semedo z 16 metrów nie daje szans Ravasowi. Strzał po ziemi.
82' Znów stuprocentowa sytuacja dla Radomiaka i znów nie ma bramki
76' Semedo przegrywa sam na sam z Ravasem - to powinna być bramka dla Radomiaka
74' Zmiany w Widzewie - na boisku Sypek i Letniowski
72' Akcja Widzewa, ale Hansen minimalnie spóźniony
69' Piłkarze Widzewa wyglądają, jakby chcieli, by ten mecz już się zakończył.
66' Znakomita okazja dla Radomiaka, ale napastnik pudłuje
64' Mecz stracił tempo
58' Bardzo słaba gra Widzewa
53' Kolejne wejście napastnika Radomiaka i tylko kunszt RaVasa ratuje Widzew przed utratą kolejnej bramki.
48' Radomiak atakuje, Widzew broni się
46' Gramy w II połowie
Koniec pierwszej połowy. Radomiak prowadzi z Widzewem 2:1.
45' GOOOOLLL dla Radomiaka - wrzutka w pole karne - i lewy Abramiwicz strzela z około 15 metrów nie do obrony.
43' Wolny dla Radomiaka, świetna wrzutka strzał Rossiego, ale Ravas na posterunku
40' Ostre wejście Shehu i sędzia pokazuje piłkarzowi Widzewa żółtą kartkę
36' Ravas od bramki - dalekie wybicie
33' Pawłowski schodzi z boiska (poprosił o zmianę z powodu urazu) w jego miejsce Hansen
30' Faul Kuna na Semedo - słuszna żółta kartka dla łódzkiego pomocnika
28' Radomiak atakują lewą stroną boiska
26' Ależ bomba Pawłowskiego z rzutu wolnego z około 30 metrów - Kobylak na rzut rożny
24' Bardzo dobra kontra Widzewa i w ostatniej chwili obrońca Radomiaka wybija piłkę
21' Rzut rożny dla Widzewa - źle wykonany
18' Radomiak w ataku pozycyjnym - dużo podań
17' Akcja za akcję - niezłe tempo meczu
15' GOOOOLLLL dla Widzewa - sędzia nie uznaje bramki - Terpiłowski na pozycji spalonej
12' Widzew próbuje od bramki, ale błąd Kreuzrieglera i aut dla gospodarzy.
9' Dobry, otwarty mecz oglądamy w Radomiu.
7' GOOOOLLLLL dla Widzewa! Ależ błyskawiczna odpowiedź Widzewa. Terpiłowski wykorzystuje podanie za linię obrońców i w sytuacji sam na sam pokonuje Kobylaka.
6' GOOOOLLLLL dla Radomiaka! Castaneda strzela z 16 metrów nie do obrony. Ravas bez szans. Radomiak na prowadzeniu! 5' Ładne podanie do Sarmiento, ale napastnik na pozycji spalonej.
4' Sporo walki w środku boiska
2' Groźnie pod bramką Widzewa, Radomiak ładnie z prawej strony, wrzutka w pole karne i po strzale głową, Ravas łapie piłkę.
1' Gramy!
14.57 Piłkarze już na murawie - przywitanie z publicznością
Piłkarze Radomiaka i Widzewa już po rozgrzewce
Radomiak zagra w składzie: Kobylak - Pik Rossi Cichocki Abramowicz- Semedo Donis Alves Cayarga- Castaneda Sarmiento
Widzew zagra w składzie: Ravas – Stępiński, Żyro, Kreuzriegler – Milos, Shehu, Kun, Nunes – Terpiłowski, Ciganiks – Pawłowski

Rezerwowi: Wrąbel – Czorbadżijski, Ciganiks, Zieliński, Dawid, Letniowski, Normann Hansen, Sypek, Zjawiński

Obydwie ekipy przystąpią do tego starcia w odmiennych nastrojach.

Radomiak w ostatniej kolejce wygrał na wyjeździe z Wartą Poznań (2:1) i zapewnił sobie utrzymanie w ekstraklasie.

Z kolei ekipa trenera Janusza Niedźwiedzia przegrała na własnym stadionie z Górnikiem Zabrze 2:3.

Radomiak w dotychczasowych 32 meczach odniósł jedenaście zwycięstw, ośmiokrotnie dzielił się punktami i trzynastokrotnie musiał uznać wyższość rywali. Bilans Widzewa jest... identyczny.

Czy na grę łodzian będą miały wpływ wydarzenia z ostatnich dni związane z odwołaniem prezesa klubu Mateusza Dróżdża?

Starcie pomiędzy Radomiakiem Radom a Widzewem Łódź rozpocznie się o godzinie 15 – głównym arbitrem pojedynku będzie Tomasz Musiał z Krakowa. Na trybunach nie pojawią się kibice Widzewa.

Radomiak Widzew - jesienią górą byli dzisiejsi gospodarze

Jesienią w Łodzi Radomiak wygrał z Widzewem 3:1. Zobaczcie jedną z bramek z tego meczu