RADOMIAK RADOM - ŁKS ŁÓDŹ wynik meczu [18.11.2020]

(hof, ww)
Dziś o godz. 18 lider I ligi ŁKS zmierzy się z miejscowym Radomiakiem. Zapraszamy na relację LIVE.

RADOMIAK RADOM - ŁKS ŁÓDŹ RELACJA NA ŻYWO
strona wymaga odświeżania

RADOMIAK RADOM1
ŁKS ŁÓDŹ0

Koniec spotkania. ŁKS przegrał pierwszy raz w sezonie. Bez wątpienia był to najsłabszy mecz łodzian w tych rozgrywkach. Poziom spotkania nie zachwycił, ale w tym spotkaniu walki o jednego gola lepsi byli gospodarze.
90+2 Żółta kartka Leandro.
90' Sędzia doliczył cztery minuty
89' Żółta kartka dla Sobocińskiego, strzał Leandro z wolnego obok słupka.
88' ŁKS jeszcze próbuje odrobić straty
86' Gol dla Radomiaka. Bramkę z rzutu karnego zdobywa Leandro.
84' Karny dla Radomiaka. Damian Gąska był faulowany w szesnastce przez Dąbrowskiego, żółta kartka
82' Sekulski sam na sam z bramkarze Radomiaka i wali prosto w niego. Radomiak - ŁKS 0:0
81' Zmiana w Radomiaku. Z boiska schodzi Angielski, na boisku pojawia się Podliński.
80' Do końca meczu zostało tylko 10 minut, a w ataku gospodarze
78' Na boisku leży Wolski. Na szczęście nic się nie stało
76' Rożny dla gospodarzy
75' Niestety, mało się dzieje na boisku, najwięcej jest fauli
74' Żółta karta dla Bodziocha
72' Zmiana w ŁKS, schodzi Corral, wchodzi Sekulski
71' Rożny dla Radomiaka
70' ŁKS wymienia dużo podań, ale nie zdobywa terenu. Radomiak - ŁKS 0:0
68' Tempo spotkania wyraźnie „siadło”
66' Trener Stawowy mocno gestykuluje przy linii i podpowiada łódzkim zawodnikom
64' ŁKS znów cierpliwie buduje atak, ale trwa to bardzo długo
62' Na boisku nie dzieje się nic ciekawego

59' ŁKS gra za wolno i zbyt schematycznie. To woda na młyn dla gospodarzy
56' Wielkie szczęście ŁKS. napastnik Radomiaka, Karol, z bliska trafił w poprzeczkę. Radomiak - ŁKS 0:0
55' Żółtą kartką, za faul, ukarany Dankowski
54' Trąbka faulował rywala i sędzie przerywa mecz
51' Trochę chaotycznej gry w środku pola
49' Rzutu rożny dla gospodarzy
48' Faul na Corralu, sędzia upomina Karwota
47' Fauluje w środku pola Rozwandowicz
46' Zmiana w ŁKS, z boiska schodzi Klimczak, a pojawia się Wolski.
46' Rozpoczęła się druga część spotkania
Wracamy do Państwa po przerwie
45' Sędzia kończy pierwszą część spotkania
44' Faul dla gospodarzy, ale po wrzutce główka piłkarz z Radomia poszybowała nad poprzeczką.
43' Niby ŁKS atakuje, ale mało z tego wynika
41' W polu karnym gospodarzy fauluje Dąbrowski
40' ŁKS stara się, ale Radomiak mądrze się broni
39' Dobra sytuacja Corrala, ale górą bramkarz gospodarzy
37' Faul Pirulo, Radomiak - ŁKS 0:0
35' Piękny strzał Klimczaka z boku pola karnego i słupek ratuje Kochalskiego!
33' ŁKS wymienia bardzo dużo podań, ale nie może stworzyć klarownej sytuacji
31' Jak na razie w akcjach ŁKS brakuje dynamiki, zadziorności z polotu. Radomiak - ŁKS 0:0
30' ŁKS lepiej prezentuje się technicznie, ale goście nadrabiają ofiarnością
27' Dobrze zapowiadającą się akcję zepsuł Corral
26' Faul Dąbrowskiego i ostrzeżenie od sędziego
25' Przycisnęli goście, jednak radomianie skutecznie bronią.
22' Długo buduje akcje ŁKS, ale jest to znak rozpoznawczy gości.
19' Na spalonym Dankowski
17 ' Rajd zawodnika Radomiaka, Angielskiego , minął trzech obrońców ŁKS, ale jego strzał obronił Malarz
16' Sobociński fauluje w środku boiska
15' Groźnie było w polu karnym. ŁKS, ale zawodnik gospodarzy zagrał ręką.
13' Dużo walki w środku pola
11' Niecelny strzał Domingueza
10' Rożny dla ŁKS
9' Zablokowany strzał Rozwandowicza
8' Faul na Malarzu
7' ŁKS długo rozgrywa akcję
5' Groźny atak Radomiaka
3' Żółta kartka dla Klimczaka
3' Spokojne tempo z obydwu stron
2' Pierwsza akcja Radomiaka, ale zawodnik gospodarzy na pozycji spalonej
1' Sędzia Szczerbowicz rozpoczął spotkanie
Godz. 17.56 - ŁKS jest liderem rozgrywek z dziesięcioma zwycięstwami na koncie.
Godz. 17.54 - Rezerwowi ŁKS: Arndt – Moros, Wolski, Nawotka, Sekulski, Celea, Tosik, Bąkowicz, Srnić.
Godz. 17.52 - Wyniki wcześniej rozegranych zaległych spotkań I ligi:
Resovia – Sandecja Nowy Sącz 0:0
Puszcza Niepołomice – Górnik Łęczna 1:0
Chrobry Głogów - Odra Opole 2:3

Godz. 17.50 - Sporo problemów w zespole gospodarzy. Z gry za kartki, czerwoną i żółtą wypadli dwaj skrajni obrońcy. Prawy Damian Jakubik za czerwoną kartkę i lewy Artur Bogusz (były piłkarz ŁKS) za cztery żółte. Kontuzjowani są, dwaj defensywni pomocnicy, Mateusz Lewandowski i Mateusz Radecki.

Godz. 17.49 - Dzisiejszy mecz Radomiak Radom - ŁKS Łódź, godz. 18, poprowadzi sędzia Marcin Szczerbowicz (Olsztyn).
Godz. 17.46

Godz. 17.45

Godz. 17:40 - Poniżej aktualna tabela I ligi...

Godz. 17:30 - Skład ŁKS: Malarz, Sobociński, Rozwandowicz, Dąbrowski, Klimczak, Dankowski Dominguez, Sajdak, Trąbka, Pirulo, Corral.

Żony, narzeczone, partnerki - kobiety obecnych piłkarzy grających w Łódzkim Klubie Sportowym i Widzewie Łódź. Co mecz dopingują swoich bohaterów i wspierają w razie niepowodzeń. Są piękne, młode i seksowne. Poznajcie wybranki obcokrajowców, którzy bronią obecnie barw Łódzkiego Klubu Sportowego i Widzewa Łódź.ZOBACZ ZDJĘCIA - KLIKNIJ DALEJ

Piękne wybranki obcokrajowców grających w drużynach Widzewa ...