Bartosz Kukuć
Grzegorz Gałasiński
Puszcza - Widzew na żywo. W niedzielę, 4 października, Widzew Łódź gra wyjazdowy mecz z Puszczą Niepołomice. Kibice łódzkiego klubu liczą na zwycięstwo swoich ulubieńców - w tym sezonie nie mieli wielu powodów do radości. Czy tym razem Widzew Łódź zdobędzie trzy punkty? Śledź z nami relację na żywo z meczu Puszcza Niepołomice - Widzew Łódź. Mecz Puszcza - Widzew live relacjonujemy dla Was już od godz. 12.45. Warto jednak zaglądać tu wcześniej - będziemy mieć dla Was składy i przedmeczowe ciekawostki!

PUSZCZA - WIDZEW. TRWA RELACJA NA ŻYWO. NACIŚNIJ F5, BY ODŚWIEŻYĆ STRONĘ!

PUSZCZA NIEPOŁOMICE1
WIDZEW ŁÓDŹ0

KONIEC MECZU - Puszcza pokonuje Widzew 1:0. Łodzianie mieli swoje okazje, cóż jednak z tego. To niezwykle bolesna porażka drużyny Dobiego.
90+3 min - Pewna interwencja Kobylaka.
90+2 min - Faul Możdżenia.
90 min - Mecz potrwa jeszcze co najmniej cztery minuty.
90 min - Robak fauluje w polu karnym niepołomiczan.
89 min - Zmiana w Widzewie. Bartłomiej Poczobut zmienia Muchę.
87 min - Zmiana w Puszczy. Mateusz Skrzypczak zmienia Żurka.
86 min - Uderzenie Ameyawa z ostrego kąta, jednak Kobylak jest na posterunku.
86 min - Czy łodzian stać będzie na wyrównanie?
85 min - Niecelny strzał Mąki z pola karnego.
83 min - Michalski w polu karnym. Ale źle podaje.
81 min - Stępiński faulowany przez Radionowa.
80 min - Zmiana w Widzewie. Daniel Maka zastępuje Fundambu.
79 min - Uderzenie Możdżenia przecina w polu karnym Robak, jednak świetnie interweniuje Kobylak.
78 min - Róg dla Puszczy. Groźnie główkuje Cikos.
77 min - Podanie Możdżenia i znów nic.
75 min - Faul na Michalskim. Ale po wolnym Kosakiewicza, Kobylak bez kłopotów łapie piłkę.
74 min - Faulowany jest Mucha. Po wolnym niecelnie główkuje Tanżyna.
73 min - Nic nie wynika z autu dla łodzian na wysokości ,,szesnastki" Puszczy.
71 min - Dwie zmiany w Widzewie. Michael Ameyaw zastępuje Becht, zaś Patryk Stępiński Kuna.
70 min - Faul Muchy.
69 min - Złe zagranie Kosakiewicza.
68 min - Nic nie wynika z rogu widzewiaków.
67 min - Akcja gospodarzy. Jednak Mleczko sobie radzi.
65 min - Przerwa na pomoc medyczną dla jednego z zawodników Puszczy.
63 min - Niewiarygodne. Robak jest sam na sam z bramkarzem. Strzela precyzyjnie, ale trafa w poprzeczkę. Takie okazje po prostu trzeba wykorzystywać w tej klasie rozgrywkowej.
62 min - Podanie Kuna do Fundambu.
61 min - Dwie zmiany w Puszczy. Michał Klec za Bartosza, Jewhen Radionow za Spławskiego.
61 min - Niecelne uderzenie Tanżyny.
59 min - Możdżeń podaje do Michalskiego, interwencja obrońcy Puszczy i róg.
59 min - Widzewiacy atakują. Dośrodkowanie Kosakiewicza.
57 min - Złe podanie Fundambu.
56 min - Uderzenie z dystansu Muchy.
56 min - Widowiskowy odbiór Bechta.
55 min - Nieporozumienie Mleczki z Grudniewskim.
54 min - Złe zagranie Robaka.
54 min - Faul na Tanżynie.
53 min - Akcja łodzian, ale Fundambu na spalonym.
52 min - Kolejny róg dla niepołomiczan.
50 min - Próba kontry w wykonaniu Widzewa. Ale Michalski zbyt mocno podaje do Fundambu.
48 min - Sam na sam z Mleczką jest Żurek, ale nie trafia w bramkę.
47 min - Po centrze Kosakiewicza zamieszanie w polu karnym gospodarzy.
46 min - Bardzo ładna akcja Fundambu, który jest faulowany.
POCZĄTEK DRUGIEJ POŁOWY MECZU - Puszcza prowadzi z Widzewem 1:0.
KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY - Do przerwy Puszcza prowadzi z Widzewem 1:0. Czy łodzian będzie stać na odwrócenie losów meczu? Zapraszamy na relację po zmianie stron.
45 min - Sędzia przedłuża pierwszą połowę o co najmniej minutę.
44 min - Niedokładne zagranie Muchy.
44 min - Możdzeń nie trafia w piłkę w dogodnej sytuacji.
44 min - Róg dla Widzewa po akcji Kuna.
42 min - Faul Robaka.
42 min - Tym razem przewinienie jednego z graczy Puszczy.
41 min - Faul Fundambu.
40 min - Złe zagranie Tanżyny do Mleczki.
39 min - Uderzenie Robaka nad bramką.
37 min - Świetne uderzenie Michalskiego, ale golkiper wybija piłkę spod poprzeczki.
36 min - Mleczko broni uderzenie Stępnia z dystansu.
36 min - Znów róg dla Puszczy.
36 min - Faul Możdżenia.
35 min - Niepotrzebny faul Robaka.
34 min - Żółta kartka dla Bartosza Żurka.
34 min - Faul na Michalskim.
33 min - Akcja Robaka.
32 min - Interwencja Tanżyny.
32 min - Następny róg dla niepołomiczan.
30 min - Faul Muchy.
29 min - Sędzia uznaje, że Becht faulował.
29 min - Widzew próbuje atakować, jednak na razie nic z tego nie wynika.
28 min - Kolejne przewinienie Muchy. Musi uważać.
27 min - Kontra widzewiaków. Michalski podaje do Kuna, ale ten zagrywa niedokładnie.
26 min - Grudniewski wybija piłkę na róg.
26 min - Wolny dla Puszczy blisko pola karnego, interweniuje Grudniewski.
25 min - Ładnie interweniuje Becht.
24 min - Michalski zagrywa ręką.
21 min - Ładna akcja Widzewa. Kun podaje do Fundambu w polu karny, ale jego uderzenie zostaje zablokowane.
20 min - Arbiter uznał, że przewinił Fundambu.
19 min - Skuteczna interwencja w defensywie Michalskiego.
18 min - Przewinienie Robaka.
17 min - Mucha faulowany przez Bartosza.
15 min - Interwencja Bechta.
14 min - Wydaje sie, że tym razem ta bramka obciąża w sporym stopniu golkipera łodzian.
13 min - GOOOLLL. Puszcza wychodzi na prowadzenie. Główkuje Erik Cikos, który sprytnie zaskakuje Muchę. Puszcza-Widzew 1:0.
13 min - Faul Muchy.
12 min - Mucha znów fauluje.
11 min - Niedokładna centra Kosakiewicza.
10 min - Mocno przekombinowana akcja widzewiaków.
9 min - Kibice Puszczy próbują dopingować.
8 min - Tanżyna główkuje poza boisko. Róg dla Puszczy.
7 min - Faul Muchy w środku boiska.
6 min - Biegowy pojedynek Tanżyny z Jakubem Bartoszem.
5 min - Zablokowany strzał gospodarzy.
4 min - Szkoda. Kapitalna akcja łodzian. Sam na sam z golkiperem jest Michalski, ale przegrywa ten pojedynek.
2 min - Centra gospodarzy z wolnego, obrońcy gości wybijają piłkę na róg.
POCZĄTEK MECZU - Pierwszy gwizdek sedziego w meczu Puszcza-Widzew.

Godz. 12.39 - Zespoły już na murawie. Widzew na czerwono, Puszcza na niebiesko.

Godz. 12.37 - Na ławce rezerwowych gości zabraknie także asystenta Dobiego, Marcina Broniszewskiego. W trakcie spotkania z Zagłębiem Sosnowiec został on bowiem ukarany czerwoną kartką i musi pauzować przez dwa mecze.

Godz. 12.33 - Zgodnie z oczekiwaniami, trener łodzian Enekeleid Dobi dokonał tylko jednej, wymuszonej zmiany w wyjściowej jedenastce. Za pauzującego za cztery żółte kartki Krystiana Nowaka na środku obrony zagra Grudniewski.

Godz. 12.29 - Widzew zagra w składzie: Miłosz Mleczko - Łukasz Kosakiewicz, Michał Grudniewski, Daniel Tanżyna, Filip Becht - Mateusz Michalski, Patryk Mucha, Mateusz Możdżeń, Dominik Kun - Marcin Robak, Merveille Fundambu.

Godz. 11.22 Puszcza, w dotychczasowych czterech meczach u siebie, wygrała dwa, jeden zremisowała i jeden przegrała.

Godz. 10.51 Byłym piłkarzem Puszczy Niepołomice jest Miłosz Mleczko, bramkarz Widzewa. Oto, co mówi o niedzielnym rywalu łodzian:

- Na pewno jest to niewygodny rywal, ale jedziemy tam, aby zdobyć pierwsze trzy punkty na wyjeździe - mówi.

PUSZCZA - WIDZEW. 4.10.2020

Piłkarze Widzewa Łódź mają przed sobą trudne zadanie. Oczekiwania kibiców przed sezonem były bardzo wysokie, tymczasem zderzenie z pierwszoligową rzeczywistością było bardzo brutalne dla widzewiaków. Choć w ostatnich dwóch meczach postawa łodzian mogła się podobać, zawodnicy mają świadomość, że każdy mecz w tych rozgrywkach trzeba zagrać na 110%. Łódzcy kibice to bardzo wymagająca publiczność.

PUSZCZA - WIDZEW ONLINE

Niedzielny rywal Widzewa - Puszcza Niepołomice - jest bezpośrednim sąsiadem łodzian w tabeli. "Żubry z puszczy" posiadają taki sam dorobek punktowy, jak zespół z al. Piłsudskiego. Czy Widzewowi uda się powiększyć swój dorobek punktowych. Czy piłkarze trenera Dobiego dobrze zaprezentują się na boisku? O tym przekonamy się już wkrótce. Śledźcie z nami mecz Puszcza - Widzew na żywo. Pierwszy gwizdek już o godz. 12.45.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani