Puszcza Widzew na żywo. Wynik meczu Puszcza Niepołomice Widzew Łódź. Czy łodzianie sięgną po 3 punkty, by umocnić się na pozycji lidera?!

Tomasz Jabłoński
Puszcza Widzew 0:1. To był trudny mecz, w którym łodzianom ewidentnie grało się ciężko. Gospodarze zagrali agresywnie i z wielką determinacją. Na szczęście gol zdobyty przez Krystiana Nowaka dał Widzewowi zwycięstwo i kolejne 3 punkty.

Puszcza Widzew na żywo

Wynik meczu Puszcza Widzew 0:1

KONIEC MECZU - Widzew pokonuje w Niepołomicach Puszczę 1:0. Emocji nie brakowało, gospodarze sprawili gościom sporo kłopotów. PUSZCZA-WIDZEW 0:1.
90+5 min - Tomczyk nie wykorzystuje karnego! Kobylak broni jego uderzenie. Natomiast dobijający Kun trafia w słupek.
90+2 min - Po wybiciu piłki przez Tanżynę w stronę bramki popędził Tomczyk. Sędzia uznał, że napastnik łodzian był faulowany przez Hladika. Arbiter ukarał go czerwoną kartką i podyktował ,,jedenastkę".
90+2 min - Wrąbel świetnie broni strzał Włodarczyka.
90+1 min - Thiakane świetnie podał do Mrozińskiego, a ten silnie uderzył z pola karnego. Ale znakomitą interwencją popisał się Wrąbel.
90 min - Druga połowa potrwa co najmniej cztery minuty dłużej.
89 min - Hladik fauluje Tomczyka.
88 min - Zmiana w Widzewie. Grudniewski zastępuje Stępińskiego.
88 min - Thiakane główkował nad poprzeczką, po tym, jak Tanżyna wybił piłkę na róg.
86 min - Karasek zbyt mocno podawał do Tomczyka.
82 min - Coraz większa przewaga gospodarzy.
80 min - Zmiana w Puszczy. Górski za Cichosa.
79 min - Żółta kartka dla Hanouska.
77 min - Potrójna zmiana w Widzewie. Mucha zastępuje Michalskiego, Tomczyk Danielaka, zaś Karasek Guzdka.
76 min - Groźne uderzenie Kobusińskiego
74 min - Wrąbel ładnie broni uderzenie Włodarczyka.
72 min - Dwie zmiany w Puszczy. Górski za Serafina, Hajda za Stępnia.
71 min - Michalski sam nie wiedział, co chce zrobić z piłką. Szkoda, bo była szansa na więcej.
70 min - Groźne uderzenie Danielaka.
68 min - Żółta kartka dla Kobusińskiego.
67 min - Świetna akcja Hanouska, który po kilkudziesięciometrowym rajdzie podał w polu karnym do Guzdka. Ten minął rywala, ale jego uderzenie zostało zablokowane.
64 min - Zmiana w Widzewie. Dominik Kun wchodzi za Letniowskiego.
63 min - Nowak świetnie blokuje Włodarczyka.
62 min - Strzał z dystansu Kobusińskiego.
60 min - Zablokowany strzał Stępińskiego.
59 min - Fauluje Thiakane.
57 min - Niewykorzystana okazja do wyjścia sam na sam z bramkarzem przez Danielaka.
56 min - Guzdek wybija głową piłkę sprzed własnej linii bramkowej.
55 min - Rajd Thiakane'a, ale po jego strzale z pola karnego bardzo dobrze interweniuje Wrąbel.
54 min - Akcja Hanouska.
52 min - Niecelne uderzenie Danielaka.
49 min - Ostry faul Hanouska.
46 min - Dwie zmiany w Puszczy. Grzegorz Aftyka za Marcela Pięczka oraz Szymon Kobusiński za Boguskiego.
POCZĄTEK DRUGIEJ POŁOWY - Sędzia rozpoczął drugą połowę meczu Puszcza-Widzew. Łodzianie prowadzą 1:0.
KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY - Do przerwy Widzew prowadzi w Niepołomicach z Puszczą 1:0. Zapraszamy na relację po przerwie. PUSZCZA - WIDZEW 0:1.
45 min - Pierwsza połowa meczu potrwa co najmniej minutę dłużej.
45 min - Faul Letniowskiego na Serafinie.
43 min - Zamieszanie w polu karnym Puszczy po akcji Tanżyny.
40 min - Wrąbel łapie piłkę po centrze.
40 min - Bezmyślny faul Dejewskiego.
37 min - Starcie Nowaka z Thiakane.
32 min - GGGOOOLLL!!! Dla Widzewa. Po dośrodkowaniu Letniowskiego świetnie główkuje Nowak, nie dając żadnych szans golkiperowi. Po chwili strzelec bramki jest jeszcze opatrywany po zderzeniu głową z Tomaszem Wojcinowiczem. PUSZCZA - WIDZEW 0:1.
31 min - Hladik fauluje Danielaka.
30 min - Wrąbel łapie piłkę po strzale Serafina.
28 min - Wolny dla Puszczy po faulu Guzdka.
27 min - Błąd sędziego, który nie odgwizdał ewidentnego przewinienia na Guzdku.
27 min - Niecelny strzał Włodarczyka.
24 min - Żółta kartka dla Ołeksija Dytiatiewa za taktyczny faul na Danielaku.
22 min - Tanżyna powstrzymuje rozpędzonego Cikosa.
21 min - Hanousek niezbyt dokładnie podaje do Michalskiego.
19 min - Efektowne uderzenie Letniowskiego.
17 min - Widzew powinien wyjść na prowadzenie. Letniowski kapitalnie prostopadle podał do Zielińskiego, jednak ten przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem. A po dobitce Bartosza Guzdka piłkę wybił głową jeden z defensorów.
16 min - Bardzo dobra interwencja Nowaka w polu karnym po centrze Włodarczyka. Wcześniej piłkę stracił Hanousek.
14 min - Eryk Cikos dośrodkowuje, niecelnie główkuje Thiakane.
12 min - Centra Stępińskiego w polu karnym Puszczy.
10 min - Faul na Marku Hanousku.
7 min - Złe podanie Rafała Boguskiego.
7 min - Gospodarze w ogóle nie czują respektu przed goścmi.
5 min - Akcja Bartosza Włodarczyka, który dośrodkowuje. Ale Jakub Wrąbel pewnie łapie piłkę.
1 min - Starcie Emile Thiakane'a z Krystianem Nowakiem w polu karnym, ale sędzia nie reaguje.
1 min - Faul na Letniowskim.
POCZĄTEK MECZU - Zaczynamy mecz Puszcza-Widzew.

Godz. 12.40 - Oba zespoły już na murawie. Puszcza na niebiesko, Widzew na czerwono.

Godz. 12.36 - Dzisiejszy mecz będzie dopiero trzecim w historii spotkaniem obu zespołów o punkty. W ubiegłym sezonie walczyły w I lidze. W Niepołomicach Puszcza zwyciężyła 1:0, natomiast w Łodzi padł bezbramkowy remis.

Godz. 12.31 - W porównaniu do ostatniego meczu w Pucharze Polski z Resovią Rzeszów, szkoleniowiec widzewiaków dokonał czterech zmian. Szansę walki od pierwszego gwizdka arbitra dostali: Patryk Stępiński, Juliusz Letniowski, Paweł Zieliński oraz Karol Danielak.

Godz. 12.23 - Wyjściowa jedenastka Puszczy: Kobylak – Stępień, Dytiatjew, Hladik, Pięczek – Cikos, Serafin, Wojcinowicz, Boguski, Włodarczyk – Thiakane. Ławka rezerwowych: Wróblewski – Aftyka, Mroziński, Górski, Cichoń, Kobusiński, Hajda.

Godz. 12:20 - Wyjściowy skład Widzewa: Wrąbel – Dejewski, Nowak, Tanżyna – Zieliński, Hanousek, Letniowski, Stępiński – Danielak, Michalski – Guzdek. Ławka rezerwowych: Reszka – Grudniewski, Gołębiowski, Nunes, Mucha, Karasek, Kun, Montini, Tomczyk.

Puszcza Widzew - o godzinie 12.40 w sobotę rozpocznie się mecz, który łodzianie powinni wygrać. Drużyna trenera Niedźwiedzia jest w formie i jeśli nie stanie się nic nadzwyczajnego, 3 punkty powinny powędrować do Łodzi.

Puszcza nie radzi sobie ostatnio najlepiej, ale warto też pamiętać, że to drużyna bardzo niewygodna dla Widzewa. Widzew z Puszczą Niepołomice jeszcze nie wygrał! W sobotę nadarza się więc świetna okazja, by odczarować stadion gospodarzy.

Topless za czasów PRL...Plaża nudystów nad Zalewem Sulejowskim

Piękno w stylu topless. Moda na topless, tolerancja nagości,...

Sędzią meczu Puszcza Widzew jest Grzegorz Kawałko z Augustowa. Na boisku będą go wspierać na liniach Piotr Podbielski i Łukasz Sikora. Sędzia techniczny to Paweł Kukla, a obsługą systemu VAR zajmą się Piotr Lasyk oraz Marcina Borkowskiego.