PUSZCZA NIEPOŁOMICE ŁKS ŁÓDŹ wynik meczu [14.09.18]

PUSZCZA NIEPOŁOMICE

0

ŁKS ŁÓDŹ

2

Sędzia kończy mecz! ŁKS po słabym występie wygrał 2:0. Łodzianie zagrali słabo ale bardzo dobra gra Ramireza przede wszystkim daje im 3 punkty.

3 minuty doliczone
90' Sobociński fauluje i żółta kartka. Jesteśmy na połowie Puszczy.

84' GOOOOOOOOOOOOOOL!!! RAMIREEEEEZ!

Znakomity strzał Hiszpana i mamy drugiego gola dla ŁKS!
80' Zmiana w ŁKS: Bryła schodzi, a na murawie Maciej Wolski.
76' Drugie dośrodkowanie złe. ŁKS teraz agresywniej. W końcu coś się zaczyna dziać w szeregach łódzkich drużyny.
75' Rzut rożny dla ŁKS. Bryła dostał piłkę, strzał ale Mleczko broni. Kolejny róg.
74' Kolejna żółta kartka za faul na strzelcu bramki. Leży Patryk Bryła.
72' Teraz dobrze ustawiony Sobociński i zażegnane niebezpieczeństwo.

70' GOOOOOOOOOOOOOOL!!!! BRYŁA!!!!

Ładna akcja ŁKS, Ramirez podał idealnie do Bryły i ten nie zmarnował szansy. BRAWO!!!
69' Rzut rożny dla Puszczy. Próba bezpośredniego strzału z rogu, od bramki Michał Kołba.
65' Patryk Bryła strzela ale niecelnie.
Na trybunach w Niepołomicach 901 kibiców.
64' Rzut wolny dla gospodarzy. Wybijamy, ŁKS wyszedł z kontrą ale Kujawa faulowany.
60' Strzał Radionowa ale Mleczko broni. Dobra akcja łódzkiego napastnika. Mamy rzut rożny.
59' Walka w środku pola, ŁKS nieporadnie, Radionow gra teraz z przodu a Kujawa gra bardziej cofnięty.
55' Rzut rożny dla ŁKS. Gospodarze wybijają.
54' Kujawa faulowany i żółta kartka dla Huberta Tomalskiego.
52' Wrzutka, główkuje zamykający Żytko ale Kołba na posterunku.
51' Rzut rożny dla Puszczy.
48' Znów niebezpiecznie pod bramką ŁKS, od początku II połowy gospodarze lepsi.
47' Strzał z dystansu na bramkę ŁKS! Obok słupka.
46' Puszcza - ŁKS, zaczynamy drugą połowę. Do boju ŁKS! Radionow zmienia Gamrota.

KONIEC I połowy. Wciąż remis 0:0. Zapraszamy po przerwie.

45' Dośrodkowanie w pole karne ŁKS, z trudem wybijamy.
42' Kołba teraz wypuścił piłkę z rąk ale piłkarz Puszczy nie zorientował się. Puszcza - ŁKS 0:0
41' Kolejny strzał głową ale wprost w ręce Kołby.
41' Szczepaniak głową ale Kołba znakomicie wybija, rzut rożny dla gospodarzy.
38' Rafał Kujawa faulowany. Mamy rzut wolny, krótko rozegrana piłka... Bryła na spalonym.
37' Widejko dośrodkowuje w pole karne ale nikt nie doszedł do piłki. Od bramki Puszcza.
35' teraz ŁKS troszkę ruszył do przodu, przy większym pressingu gospodarze się gubią.
32' Dośrodkowanie z rzutu rożnego ale Kołba wychodzi do piłki i łapie ją.
28' Kontra gospodarzy, dośrodkowanie w pole karne, zawodnik z Niepołomic główkuje ale bardzo niecelnie.
25' Kolejna groźna akcja gospodarzy, fatalne zachowanie napastnika z Niepołomic i wciąż 0:0. ŁKS musi się obudzić. Łodzianie grają nieporadnie.
24' Zamieszanie w polu karnym ŁKS, mogą łodzianie mówić teraz o wielkim szczęściu, piłka po strzale przeleciała tuż obok słupka.
23' Łukasz Szczepaniak uderza ale piłka wybita i będzie rzut rożny dla Puszczy.
22' Płaskie podanie w pole karne do Kujawy ale niecelne, dużo niedokładności z obu stron.
19' Rzut rożny dla ŁKS. Krótkie rozegranie ale bez pomysłu, prosta strata.
17' Rzut wolny dla ŁKS. Dośrodkowanie Ramireza ale nic z tego. Wciąż 0:0. ŁKS znów odzyskuje piłkę.
16' Coraz mocniej pada. Mało dzieje się na boisku. Obie ekipy bardzo zachowawczo.
13' Kontra Puszczy Niepołomice ale Kołba dobrze ratuje sytuację i wybija na aut.
10' Bryła indywidualnie, strzela po ziemi ale ładnie łapie bramkarz gospodarzy.
Trudne warunki do gry, coraz mocniej pada deszcz
8' Ramirez dośrodkowuje z rzutu wolnego, piłka trafia do Gamrota ale koszmarnie to zrobił. Bardzo niecelnie.
7' Kołba łapie. Może teraz uda się łodzianom dłużej rozegrać.
6' Dośrodkowanie w pole karne, piłkarz z Niepołomic trącił futbolówkę ale wybijamy, Puszcza ma rzut rożny.
5' Atmosfera na trybunach troszeczkę jakby był to sparing. Brakuje dopingu kibiców. Rzut wolny dla Puszczy.
3' Dośrodkowanie w pole karne ŁKS ale Kujawa wybija! Wciąż gospodarze przy piłce.
1' Mecz Puszcza - ŁKS rozpoczęty!

17:59 - Piłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego na czarno, gospodarze wystąpią w białych trykotach.

17:57 - Sędziować dziś będzie Jacek Małyszek

17:55 Już za chwilę piłkarze pojawią się na murawie i zaczynamy! 10 KOLEJKA i LIGI.

17:10 Dzisiaj dużo zmian w składzie ŁKS. Mecz Puszcza - ŁKS rozpocznie się o godzinie 18. Poniżej składy.
Skład ŁKS: Kołba, Rozwandowicz, Grzesik, Sobiciński, Widejko, Bielak, Gamrot, Dani Ramirez, Pyrdoł, Bryła, Kujawa

Godz. 16:30 - Poniżej podajemy aktualną tabelę I ligi.