Puszcza Niepołomice kolejnym rywalem ŁKS-u!

Materiał informacyjny pzbuk.pl
ŁKS Łódź po 29 rozegranych spotkaniach ma na swoim koncie 48 punktów. Łodzianie w ostatnim czasie prezentują się poniżej oczekiwań, ale nadal utrzymują się w czołówce. Czy przełamanie nastąpi w wyjazdowym starciu z Puszczą Niepołomice? Sprawdzę, co na ten temat sądzi bukmacher PZBuk?

Puszcza Niepołomice

Można powiedzieć, że przed nami starcie dwóch zespołów, którym „wygrywać nie kazano”. Puszcza podejdzie do tej rywalizacji po serii trzech kolejnych porażek, a ostatnie zwycięstwo na boiskach 1. Ligi odniosła 3 kwietnia. Na ten moment mają równo sześć meczów bez wygranej. Co więcej, w żadnym z tych pojedynków nie byli w stanie zdobyć nawet jednego gola. W związku z tym w ofercie bukmachera Pzbuk ciekawie prezentują się przeliczniki na poniżej 0,5 strzelonego gola przez ten zespół, a także -1,5 bramki.

Puszcza w tym momencie nie jest już zagrożona spadkiem z ligi, ale nie grożą jej również baraże. W związku z tym mogą podejść do najbliższego spotkania na luzie, jednak podobny scenariusz nie wypalił w poprzednich kolejkach. Legalny bukmacher wyraźnie faworyzuje tutaj ich przeciwnika.

ŁKS Łódź

Łódzki Klub Sportowy nie ma najlepszych wspomnień z ostatnich rywalizacji z tym przeciwnikiem. Łodzianie wygrali z Puszczą tylko raz – w 2018 roku, a z poprzednich dwóch rywalizacji nie zeszli z boiska w roli zwycięzców. Remis, a także porażka w 2019 roku wskazują, że mogą mieć problemy z tym przeciwnikiem.

ŁKS w ostatnich tygodniach zawodzi, co doskonale widać na podstawie statystyk. Drużyna, która ma walczyć o awans do Ekstraklasy, nie potrafiła wygrać w trzech poprzednich spotkaniach, a ostatnie zwycięstwo odniosła z będącą w kryzysie Koroną Kielce.

Bukmacher faworyzuje ten zespół w starciu z Puszczą, jednak nie można zapominać, że zobaczymy tutaj starcie dwóch drużyn bez formy. Jednym słowem – wszystko się może zdarzyć. Puszcza nie potrafi zdobyć gola w sześciu kolejnych spotkaniach, a ŁKS również w sześciu pojedynkach z rzędu nie potrafił zagrać na zero z tyłu.

Kto się przełamie w najbliższej serii gier? Sprawdź ofertę zakładów bukmacherskich na stronie takiej jak PZBuk. Emocji w tej rywalizacji na pewno nie zabraknie, a kibice dodadzą jej dodatkowej wartości!

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Cherry Online Polska Sp. z o.o. działający pod nazwą PZBuk: zezwolenie MF z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

Dodaj ogłoszenie