Punkt ŁKS w Olsztynie to stanowczo za mało [zdjęcia]

hof
W meczu I ligi ŁKS zremisował ze Stomilem Olsztyn 0:0. Czy ten remis oznacza spadek obu drużyn z I ligi?

W pierwszej połowie ŁKS ani razu nie strzelał na bramKę rywala. Nie miał też żadnego rzutu rożnego. To świadzcy o tym, jak miernie spisywali siŁ łodzianie. Ich rywali nie byli lepsi, ale mieli bramkową szansę. Po kiksie Kołby, rywale mieli sturpocentową okazję, ale łodzian uratował słupek.

W drugiej połowie praktycznie nic się nie zmieniło. ŁKS nie znalazł sposobu, żeby pokonać słaby Stomil. Dwa celne, ale niegroźne strzały nie mogły dać łodzianom trzech punktów. Ten wynik pogrąży oba zespoły, które nie obronią się przed spadkiem z I ligi?
Stomil Olsztyn - ŁKS 0:0
ŁKS: Kołba - Wieczorek, Ragaman, Gieraga, Mikołajczyk, (78, KIełb) Kaczmarek (58, Borys), Kotwica, Książek, (64, Drągowski) Biel, Staroń, Gląba