Wyszukiwarka wyborcza

Wybory Parlamentarne

Sprawdź, gdzie możesz zagłosować

Do wyborów pozostało

  • 00dni
  • 17godz.
  • 38min.
Odwiedź serwis wyborczy 

Pudzian w gronie 100 najbardziej wysportowanych mężczyzn wszechczasów

(-)
Mariusz Pudzianowski w KSW
Mariusz Pudzianowski w KSW POLSKAPRESSE
Mariusz Pudzianowski - wojownik MMA z Białej Rawskiej znalazł się na liście najbardziej wysportowanych mężczyzn wszechczasów.

Mariusz Pudzianowski w KSW
Amerykański magazyn "Men's Health" opublikował listę "100 najbardziej wysportowanych mężczyzn wszech czasów - podaje sportfan.pl. Ranking otwiera multimedalista igrzysk olimpijskich, amerykański pływak Michael Phelps. Tuż za plecami Phelpsa znaleźli się słynny Bruce Lee (+32 l.) i 65-letni Arnold Schwarzenegger. Doceniony został - jako jedyny Polak - Mariusz Pudzianowski.Polak zajął miejsce w środku stawki , Pudzianowi przypadła 26. lokata.
Na 50. miejscu rankingu sklasyfikowany został Daniel Craig, znany z filmowego ekranu jako James Bond. Szczegóły www.menshealth.com

Znów jest głośno o Mirosławie Oknińskim, byłym szkoleniowcu Mariusza Pudzianowskiego. Powód? Jego słowa wypowiedziane w rozmowie z Orange Sport.
Na pytanie dziennikarza: - Pudzianowski to już jest fighter czy wciąż celebryta? odpowiedział: - Nie wiem, te jego walki są dla mnie dziwne.
Okniński zasugerował, że pojedynki z Butterbeanem, Sappem i Piliafasem nie były do końca czyste: - Proponuję raz jeszcze i na spokojnie obejrzeć wszystkie jego walki. Popatrzeć, jak to się odbywa. Bob Sapp stoi i przyjmuje ciosy. Grek się przewraca, Butterbean to samo. Czy nie jest to dziwne?
- Czy to oznacza, że KSW ustawia Pudzianowi walki? I jeszcze przed wejściem na ring znany jest już wynik? Okniński niby odpowiada...
- Nie wiem. Nie chcę o tym rozmawiać.

Wideo

Komentarze 3

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone ze względu na ciszę wyborczą i zostanie włączone po jej zakończeniu.

Podaj powód zgłoszenia

p
prawda

tylko ślepy,by tego nie zauważył,komercha wszystko nakręca.

G
GSTEH/WZD/WZZWSZZ

zdtzgcd7euewuezezzhwdhtgdedgdz
hdhezuezezudhdudhzdjdheeujrrjriierjkkjkeiue
udjrjjjjjdeddhedhuudrdhezdd6e3hee8zejzeg6ebe6zwgduzehdhxtAZDEHUCDZDAAAZDGEZDETZDZZZHDZDTZDRUSZDUUUSUUUU/Z(G)"TZRGUGUGDGDHDZEZSZDHDUSGZZ&RTGCZZDDZ
UDTTDGDDG&DGD
HDUHHZRZZZZZZZZZZZUEURUERE(E(E(E((E(E(UDHHBCHHZD&E&§&DHCHCHKZBIUHN JUW BHH%SGSGSTGDDT
GDZDZDZZDGDZDGGDZ

a
adas

pewnie ze ustawione

Dodaj ogłoszenie