Pucharu CEV. Siatkarki Grot Budowlanych poznały półfinałowe rywalki

W 1/2 finału Pucharu CEV, siatkarki Grot Budowlanych Łódź zmierzą się z szwajcarskim zespołem Viteos NEUCHATEL UC.

Szwajcarki mimo porażki w pierwszym meczu 1:3, wygrały rewanżowe spotkanie, a także rozstrzygającego złotego seta tym samym wyeliminowały serbską drużynę Jedinstvo STARA PAZOVA.

Viteos NEUCHATEL UC - Jedinstvo STARA PAZOVA 3:1 ( 25-23 , 20-25 , 25-19 , 25-18 ), złoty set: 15-13

Tym samym w półfinale Grot Budowlani Łódź walczyć będą z Viteos Neuchatel (Szwajcaria). Terminy półfinałów to 20-22 lutego w Łodzi oraz 27-29 lutego na wyjeździe.