Puchar Polski. ŁKS - Lech 0:1. Znakomity mecz rezerwowego bramkarza!

Piłkarze ŁKS przegrali pechowo mecz pierwszej rundy Pucharu Polski z Lechem Poznań 0:1

Gola w ostatniej minucie dogrywki strzelił Amaral. Łodzianie walczyli z poznaniakami jak równy z równym, ale najlepszym piłkarzeem łodzian był debiutujący w ich barwach drugi bramkarz

Mający 26 lat Dominik Budzyński pojawił się w Łodzi w trybie... awaryjnym. Został drugim bramkarzem po tym, jak w sparingu z Górnikiem Polkowice urazu doznał Michał Brudnicki.
Urodzony w Lubartowie golkiper w przeszłości występował m.in. w Polonii Warszawa, Radomiaku, rezerwach duńskiego Viborg FF, Miedzi Legnica, a ostatnio Śląsku Wrocław. W tym ostatnim klubie piłkarz rozegrał trzy mecze w ekstraklasie (spotkania z Jagiellonią Białystok, Piastem Gliwice i Wisłą Płock). udzyński związał się z łódzkim klubem kontraktem ważnym do 30 czerwca 2019 roku.

Zdaniem komentatora Polsatu Sport Pawła Golańskiego zawodnicy ŁKS chwalą trenera Kazimierza Moskala, za to, iż ten chce, żeby jego drużyna grała w piłkę.

Podczas spotkania po raz pierwszy w historii przy al. Unii sędziowie korzystali z systemu wideoweryfikacji (VAR).

Dziś o godz. 16 całej Polsce pokaże się jedyny przedstawiciel klasy A na centralnym szczeblu Pucharu Polski. Drużyna KS Paradyż podejmie Iligową Puszczę Niepołomice. Trzymamy kciuki.