Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Przejazd przez skrzyżowanie Ogrodowa-Zachodnia w weekendy zamknięty. Uwaga! Utrudnienia już od piątku

Krzysztof Spychała
Krzysztof Spychała
Jedno z najruchliwszych skrzyżowań Łodzi – Zachodniej i Ogrodowej – będzie w weekendy kompletnie nieprzejezdne, zarówno dla samochodów (w tym autobusów MPK), jak i tramwajów. Utrudnienia pojawią się już dzisiaj, w piątek, po godz. 19.Jak będzie jeździć komunikacja miejska? Zobacz na kolejnych slajdach
Jedno z najruchliwszych skrzyżowań Łodzi – Zachodniej i Ogrodowej – będzie w weekendy kompletnie nieprzejezdne, zarówno dla samochodów (w tym autobusów MPK), jak i tramwajów. Utrudnienia pojawią się już dzisiaj, w piątek, po godz. 19.Jak będzie jeździć komunikacja miejska? Zobacz na kolejnych slajdach Krzysztof Spychała
Jedno z najruchliwszych skrzyżowań Łodzi – Zachodniej i Ogrodowej – będzie w weekendy kompletnie nieprzejezdne, zarówno dla samochodów (w tym autobusów MPK), jak i tramwajów. Utrudnienia pojawią się już dzisiaj, w piątek, po godz. 19.

MPK kursować będzie objazdami.
Linia 1 w soboty i niedziele: z Chojen do Zgierskiej bez zmian, a następnie ul. Limanowskiego i Aleksandrowską na pętlę TEOFILÓW.

Linia 2 (już od piątku od godz. 19) – z Dąbrowy do ul. Zachodniej jak dotąd, a dalej Legionów, pl. Wolności, Nowomiejską, Zgierską do Limanowskiego (potem bez zmian).

Linia 3 (od piątku, od godz. 19) z Chojen do ul. Zachodniej, potem Legionów, pl. Wolności, Nowomiejską, Zgierską do Dolnej i dalej na MARYSIN.
UWAGA! w sobotę i niedzielę „trójka” kursuje na TEOFILÓW (Limanowskiego i Aleksandrowską). Na Marysin kursować będzie autobusowa linia zastępcza Z3 z PL. WOLNOŚCI – Nowomiejską, Zgierską, przez Bałucki Rynek, Łagiewnicką i Warszawską.
Linia 6 z al. Kościuszki jedzie Zieloną, Narutowicza, Kilińskiego do Franciszkańskiej, dalej bez zmian na ŻABIENIEC.

Linia 11B w piątki od godz. 19 z Zachodniej skręca w Legionów i dalej przez pl. Wolności, Nowomiejską, Zgierską jak dotąd do HELENÓWKA.
UWAGA! W sobotę i niedzielę tramwaj 11B kursuje ul. Limanowskiego na ŻABIENIEC.
Uruchomiona zostanie linia Z11 z RADOGOSZCZA WSCHODU do PL. WOLNOŚCI (Świtezianki, Zgierską i Nowomiejską).

Linia 17 w sobotę i niedzielę kursować będzie na trasie Chocianowice Ikea – dw. Fabryczny (Gdańską, Zieloną, Narutowicza, POW).

Zmienionym trasami, z omijaniem zamkniętego skrzyżowania, już od godz. 19 w piątki do ostatnich niedzielnych kursów, jeździć będą autobusy 59, 73, 78, 87A i B, 96C. Zmieniono również w tym rejonie (w noce z piątku na sobotę/niedzielę/poniedziałek) trasy linii nocnych: N1A i B, N2, N5A i B.

Linia 59 zmienioną trasą z pominięciem placu Wolności pojedzie od piątku od godz. 19 do końca niedzieli: RADOGOSZCZ WSCHÓD – Świtezianki, Sikorskiego, Zgierska, Wojska Polskiego, Sporna, Zagajnikowa, Inflancka, Strykowska – DOŁY. W przeciwnym kierunku Wojska Polskiego, Franciszkańską, Północną, Nowomiejską, Zgierską.

Linia 73 (od piątku od godz. 19 do końca niedzieli): RADOGOSZCZ ZACHÓD – 11 Listopada, Włókniarzy, Pojezierska, Zgierska, Nowomiejska, pl. Wolności, Legionów, Włókniarzy, Srebrzyńska – KOZINY. Z powrotem: Srebrzyńską, Cmentarną, Legionów, pl. Wolności, Nowomiejską, Zgierską.

Linia 78 (od piątku od godz. 19 do końca niedzieli): z ALEKSANDROWA ŁÓDZKIEGO do ul. Drewnowskiej bez zmian, a dalej Zachodnią, Limanowskiego do BAŁUCKIEGO RYNKU. Z powrotem Łagiewnicką, przez Bałucki Rynek i Zgierską, Limanowskiego, Zachodnią do Drewnowskiej, a dalej jak dotąd.

Linia 87A i 87B (od piątku od godz. 19 do końca niedzieli): z ŻUBARDZIA – Inowrocławską, Lutomierską, Klonową, Kasprzaka, Srebrzyńską, Cmentarną, Legionów, przez pl. Wolności, a dalej jak dotąd (zmiana tylko w tym kierunku).

Linia 96C (od piątku od godz. 19 do końca niedzieli): Z TEOFILOWA ROJNEJ do ul. Lutomierskiej bez zmian, potem Zgierską, Nowomiejską, pl. Wolności, Legionów do Zachodniej i dalej bez zmian na JANÓW (zmiana w obu kierunkach).

Linie nocne (z piątku na sobotę, z soboty na niedzielę i z niedzieli na poniedziałek)
N1A i N1B z JANOWA do ul. Zachodniej bez zmian, potem skręci w Legionów i przez pl. Wolności, Nowomiejską, Zgierską i Lutomierską dojedzie do Klonowej. Dalej bez zmian do ALEKSANDROWA.

Linia N2 pojedzie ul. Legionów, pl. Wolności, Nowomiejską, Zgierską. Reszta ytrasy w obu kierunkach jak dotąd.

Linia N5A i N5B zamknięte skrzyżowanie ominie jak wyżej.

od 12 lat
Wideo

Inauguracja metro roweru

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na expressilustrowany.pl Express Ilustrowany