18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Prywatna Szkoła Podstawowa dla 6-latków

Prywatna Szkoła Podstawowa nr 1
Rodzice już nie musicie się martwić o Wasze 6 letnie Dzieci – w Łodzi od września 2013 działa Prywatna Szkoła Podstawowa nr 1 , która jest odpowiedzią na wasze wątpliwości.

Szkoła jest przygotowana lokalowo i merytorycznie do przyjęcia 6 latków do klasy pierwszej ale też 5 latków do klasy przygotowawczej.

Szkoła dysponuje pięknym budynkiem , otoczonym zielenią.

Każda sala lekcyjna jest przystosowana do przyjęcia 6 latków , wyposażona w pomoce dydaktyczne na najwyższym poziomie.

Prywatna Szkoła Podstawowa nr 1 to też wyjątkowa oferta edukacyjna dla zapracowanych Rodziców. Dzień w szkole zaczyna się o godzinie 7:30 a kończy o 17:30 . Szkoła zapewnia pyszne domowe jedzonko, przygotowywane w szkolnej kuchni .
W cenie czesnego, 800 zł miesięcznie, są zajęcia z zakresu podstawy programowej wzbogacone o: aż 5 h tygodniowo języka angielskiego, drugi język obcy , dodatkowe zajęcia : kółko naukowe , kółko artystyczne, zajęcia taneczne, basen/zajęcia ogólnorozwojowe na Stacji Nowa Gdynia, lekcje gry na pianinie/gitarze.

Przykładowy dzień w szkole robi wrażenie:

7:30 – START
8:30 – śniadanko
9:00 – 12:00 zajęcia ( program MEN )
12:00 – zupka
12:20 – 13:30 zajęcia ( program MEN )
13:30 – drugie danie
14:30 – 17:30 – zajęcia dodatkowe

Każdy dzień w Szkole jest zaplanowany tak, by czas ucznia był odpowiednio wykorzystany – nie ma świetlicy są zajęcia dodatkowe .

Szkoła oferuje wyjątkowy program nauczania, który rozwija umiejętność samodzielnego myślenia, a także uczy wzajemnej komunikacji, prezentacji, rozwiązywania problemów. Dzieci mają możliwość eksperymentowania, odkrywania świata przyrody, kultury i nauki.

Szkoła szczególny nacisk kładzie na naukę języków obcych .

Szkoła już w klasie pierwszej wprowadza dwujęzyczność – część zajęć prowadzona jest w języku angielskim, organizowane są eventy , które dzieci także przygotowują w języku angielskim – jest to jedyna szkoła podstawowa, która wprowadziła już na poziomie szkoły podstawowej taką formę nauczania języka angielskiego.

Prywatna Szkoła Podstawowa nr 1 jest szkoła godną polecenia

PRYWATNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 ŁODZI

www.psp1.pl

[email protected]
Łódź, ul. Woronicza 16
42 612 12 70 , 696 05 00 78

Wideo

Materiał oryginalny: Prywatna Szkoła Podstawowa dla 6-latków - Polska Times

Dodaj ogłoszenie