ExpressIlustrowany.pl - aktualności Łódź, wiadomości Łódź

Menu
Provident zebrał 30 tys. zł dla Fundacji Gajusz. Udany bieg...

Dariusz Kuczmera

2018-04-10 12:32

2018-04-10 23:18

1 Komentarz
Dodaj komentarz

Provident zebrał 30 tys. zł dla Fundacji Gajusz. Udany bieg w Lesie Łagiewnickim

Dariusz Kuczmera

2018-04-10 12:32

W Lesie Łagiewnickim w Łodzi odbył się pierwszy Provident Run – inicjatywa, która zrodziła się wśród pracowników firmy Provident z pasji do biegania i pomagania.
Głównym założeniem inicjatywy było połączenie przyjemnego z pożytecznym, czyli pasji do sportu i zdrowego stylu życia z pomaganiem innym. Za każdego uczestnika biegu Provident wpłacił bowiem darowiznę na rzecz Fundacji Gajusz – w sumie wartość przekazanej kwoty wyniesie 30.000 zł.

W charytatywnych zawodach wzięło udział blisko 300 osób. Podbiegli też amatorzy, w tym pracownicy firmy, a także znani sportowcy i topowi biegacze, m.in. Iwona Guzowska, Piotr Kędzia i Dominika Stelmach. Uczestnicy walczyli na dystansie 5,5 km. Dla wielbicieli nordic walking została stworzona sekcja chodząca.

W wydarzeniu wzięło udział także ok. 70 dzieci, w tym wychowankowie Świetlicy Środowiskowej oo. Franciszkanów z Łodzi. Dzieci wystartowały w Biegu Superbohaterów, który odbył się przed biegiem głównym. Dzieci przebrane były za postaci z bajek i komiksów.

– Provident od 20 lat wspiera swoich klientów w realizacji ich planów, ale także pomagał lokalnym społecznościom m.in. dzięki programowi wolontariatu pracowniczego. Provident Run jest więc już kolejną inicjatywą, poprzez którą nasi pracownicy pokazali, że lubią i chcą angażować się w akcje pomocowe – mówi Katarzyna Szerling, członek zarządu i dyrektor ds. marketingu w Provident Polska.

Czytaj treści premium w Expressie Ilustrowanym Plus

Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

Komentarze

(1)
Sortuj komentarze: zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

500+

+3 / -1

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

łódzki menel! (gość)  •

naciągają starszych ludzi na kredyty 1000%!!!

odpowiedzi (0)

skomentuj