Prognoza pogody. Zobacz, kiedy spadnie pierwszy śnieg!...

  Prognoza pogody. Zobacz, kiedy spadnie pierwszy śnieg! Najnowsza prognoza pogody na zimę 2018/2019 długoterminowa. W Rosji już sroga zima

  (ww)

  Express Ilustrowany

  Aktualizacja:

  Express Ilustrowany

  Prognoza pogody. Zobacz, kiedy spadnie pierwszy śnieg! Najnowsza prognoza pogody na zimę 2018/2019 długoterminowa. W Rosji już sroga zima
  1/2

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  Kiedy spadnie śnieg w Polsce? Jaka czeka nas prognoza pogody w kolejnych dniach? Dotychczasowa aura nas rozpieszcza. Pytanie jak długo jeszcze zostaniemy pod wpływem wyżu z nad Rosji, który jest odpowiedzialny za rekordowe temperatury jakie zarejestrowano na terenie naszego kraju.

  Pogoda długoterminowa. Jak będzie pogoda w grudniu? Jaka będzie zima 2018/2019  Jak czeka nas pogoda w kolejnych dniach? Według najnowszych prognoz druga połowa listopada będzie bardziej zbliżona do aury zimowej. Jak podają synoptycy pierwszy śnieg spadnie na większym obszarze nizin w Polsce.

  KIEDY SPADNIE ŚNIEG. PROGNOZA POGODY DŁUGOTERMINOWA

  W Rosji obecnie jest najzimniej. To najchłodniejszy obecnie kraj na Ziemi. Temperatura nocami na wschodzie tego wielkiego kraju spada nawet do minus 40 stopni Celsjusza. Spadły też rekordowe ilości śniegu.

  KIEDY ŚNIEG SPADNIE W POLSCE?

  JAKA BĘDZIE POGODA W NAJBLIŻSZYCH DNIACH?


  Sobota 10 listopada
  W całym kraju bez opadów i sporo słońca, najwięcej w centrum kraju. Temperatura od 11 do 15 stopni Celsjusza. Najcieplej będzie na zachodzie i południu Polski.

  PROGNOZA POGODY DŁUGOTERMINOWA


  W niedzielę 11 listopada najpogodniej na wschodzie kraju. Na wybrzeżu możliwe przelotne opady deszczu. Poranki i wieczory bardzo mgliste. Temperatura podobnie jak w sobotę, maksymalnie 15 stopni.

  Poniedziałek 12 listopada prognoza pogody
  Zachmurzenie w całym kraju. Możliwe przejaśnienia tylko na zachodzie kraju. Tam też 17 stopni Celsjusza. 13 stopni na Pomorzu, 15 w centrum kraju.
  KIEDY SPADNIE ŚNIEG?

  Jak widać najbliższe dni zapowiadają się rewelacyjnie jak na tę porę jesieni. Kiedy zatem można spodziewać się śniegu w całym kraju? Według prognoz synoptyków pierwszy śnieg może poprószyć już w połowie listopada. Jednak prawdziwa zima ma zacząć się dopiero od stycznia.

  W grudniu też powinno pojawić się kilka mroźnych i zimowych dni. W drugiej połowie grudnia możliwe, że na dłużej zagości w Polsce prawdziwa zima.
  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo