ExpressIlustrowany.pl - aktualności Łódź, wiadomości Łódź

Menu
Profesjonalna plantacja konopi w... mieszkaniu na Retkini

Edward Mazurkow

2018-03-03 19:25

2018-03-03 19:25

1 Komentarz
Dodaj komentarz

Profesjonalna plantacja konopi w... mieszkaniu na Retkini

Edward Mazurkow

2018-03-03 19:25

W mieszkaniu na parterze bloku przy al. Wyszyńskiego 25-latka i jej starszy o dwa lata konkubent urządzili profesjonalną uprawę konopi indyjskich.
KSW 42 ONLINE STREAM
Policjanci z wydziału do walki z przestępczością narkotykową komendy wojewódzkiej zatrzymali „plantatorów”. W ich ręce wpadło 37 krzaków konopi indyjskich, prawie 8 kilogramów przygotowanej do sprzedaży marihuany, pochodzące z utargu 80 tys. zł i pieniądze w obcej walucie.

- Zatrzymanym grożą kary do 12 lat pozbawienia wolności - informuje nadkom. Adam Kolasa z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji.

O przestępczej działalności pary policjanci dowiedzieli się od swoich informatorów. Gdy obserwowali blok, w którym miała się znajdować nielegalna plantacja, zauważyli 25-latkę, która podjechała samochodem. Do mieszkania funkcjonariusze weszli w jej towarzystwie. Okazało się wówczas, że w dużym pokoju jest rozstawiony namiot, w którym konkubent kobiety ścina konopie indyjskie. W innych pokojach znajdowały się jeszcze dwa takie namioty. Wszystkie były wyposażone w specjalistyczne lampy grzewcze, wentylację i filtry.

Funkcjonariusze ustalili, że zatrzymani użytkują jeszcze inne mieszkanie. Tam również znaleziono przygotowaną do sprzedaży marihuanę, a także pieniądze z jej sprzedaży. Marihuana była też w garażu użytkowanym przez przestępczą parę.

Na poczet przyszłych kar, oprócz pieniędzy, funkcjonariusze zabezpieczyli dwa samochody (mercedesa i audi) należące do zatrzymanych.

Zobacz też: Alarm w łódzkim centrum handlowym


NIEDZIELE HANDLOWE 2018
WOLNE NIEDZIELE 2018 [KALENDARZ]
Wolne niedziele w C.H. Ptak? Czy właściciele stoisk będą mogli handlować?

Czytaj treści premium w Expressie Ilustrowanym Plus

Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

Komentarze

(1)
Sortuj komentarze: zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

Miasto meneli odc. 3022

0 / -1

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

B.Linda (gość)  •

Plantatorzy

odpowiedzi (0)

skomentuj