Prezydent Łodzi udzieli ślubu pod ziemią! To jedna z ofert wystawionych na aukcje WOŚP. Kto chętny?

  • Express Ilustrowany

(MSM)

Ślub będzie udzielony 25 maja w godz. 15-18.

Ślub w katedrze na Stokach – to kolejna z atrakcji, którą wystawia na aukcję prezydent Łodzi Hanna Zdanowska. Owa katedra to podziemny zbiornik na wodę wykonany przed wojną z cegły klinkierowej. Jest opróżniany raz w roku, a wstęp do środka ma tylko kilka osób.

Cena wywoławcza ślubu to 1000 zł. Ale zwycięzca licytacji musi się liczyć z koniecznością poniesienia dodatkowych kosztów: 84 zł za sporządzenie aktu małżeństwa, 1000 zł opłaty za udzielenie ślubu poza siedzibą Urzędu Stanu Cywilnego, 1800 zł za 12 pracowników ochrony z pełnym wyposażeniem zabezpieczających imprezę, 3000 zł za patrol pirotechniczny oraz wykupić polisę OC.

Ślub będzie udzielony 25 maja w godz. 15-18, a liczba uczestników ślubu nie może być większa niż 55 osób. W regulaminie jest też zapis, że nie można wchodzić w butach na wysokim obcasie i długich sukniach ,więc panna młoda chyba musi założyć sukienkę mini. Ale z kolei wtedy może być jej zimno, bo temperatura pod ziemią wynosi 10 stopni Celsjusza.

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

13.01.2019, 13:23

Kalonka , Kopanka i WÓDKA ! To okolice gdzie lewackie bydło podpala kościoły .

13.01.2019, 13:19

Ale sobie skazanka wymyśliła . !000 zl za udzielenie ślubu i 4800 dla jej kolesia " Farmazona " ! A te mendy nie mogą zrobić tego społecznie , w ramach WOŚP ? To my mamy łożyć na ich procesy sądowe i grzywny ?

13.01.2019, 00:24

Ciebie sfałszowali naucz się przegrywać !!!
Jak wynik jest nie taki to od razu ze sfałszowany.

13.01.2019, 00:22

Lepsza rozwiedziona niż ksiądz pedofil.

13.01.2019, 00:18

Ciekawe na ile wyliczysz poparcie PISu......

12.01.2019, 23:23

A i tak Zdanowska zdobyła 70%.

12.01.2019, 23:22

Ssij

12.01.2019, 23:21

No?

12.01.2019, 15:43

komentarz świadczy o twojej pustce i prostactwu umysłowemu.

12.01.2019, 14:36

Po wyborach czas sie obudzic.

12.01.2019, 14:35

Osoba skazana prawomocnym wyrokiem chce udzielac ślubów fuuu,babo za grosz przyzwoitości nie masz,w dodatku jestes konkubiną haha! Ale pdzynajmniej tą sytuacja ośmieszyłaś nieroba melona!:)

12.01.2019, 13:50

będzie podczas ceremonii robił za kościelnego...

12.01.2019, 12:41

To jest 37,38% ogółu mieszkańców uprawnionych do głosowania. Czyli mniej niż 40% popiera Zdanowską.

To prawda, że najbardziej winni zaniedbania są ci, którzy na wybory nie poszli. I oni nie mają prawa narzekać.

12.01.2019, 12:37

Poziom lansu pani Zdanowskiej osiągnął Himalaje absurdu.

12.01.2019, 12:35

I jak to jest być dymanym z każdej strony przez ludzi których wybrałeś ?I jak się czujesz gdy cię władza poniewiera i drwi w jawny sposób?!Dobrze jest ci ,czytajac o koleinym przydupasie hani przyłaczonym do koryta bo jest z POmylonych takie są jego kompetencje!

12.01.2019, 11:23

Pisz na temat

12.01.2019, 11:21

Dwoi się i troi w swoim opluwaniu.
Tylko wiecie co? Zdanowska uzyskała 70% w pierwszej turze.
I tym się różni rzeczywistość od forum zaplutego hejtami kilku debili.

12.01.2019, 11:17

Bo ci z ust śmierdzi

12.01.2019, 11:16

.

12.01.2019, 11:15

Jestem psychiczny ch@j b@stardo!!!
Buuuuuuu

12.01.2019, 10:41

Dlaczego bonifikata dla mieszkańców Warszawy na gruntach gminnych i skarbu państwa jest np. 20 razy mniejsza niż w Łodzi?. Czy mieszkańcy Warszawy, którzy mają najwyższe dochody w Polsce, będą jedyną uprzywilejowaną grupą obywateli w Polsce mający bonifikatę 98 procent, a w innych miastach nie więcej niż 60 procent. Paradoksalnie jednorazowa opłata przy skorzystaniu z bonifikaty w Warszawie jest dwa razy mniejsza od normalnej stawki jaką bez bonifikaty musiałby zapłacić właściciel nieruchomości za rok 2019. Ponad 2,2 miliony właścicieli na gruntach gminnych i skarbu państwa w pozostałej czyści Polski została, według mojej oceny, potraktowana tak jak w powiesi George Orwell "Folwark zwierzęcy". "Wszystkie zwierzęta są sobie równe, ale niektóre są równiejsze od innych.

12.01.2019, 10:02

tak trzymaj ,a swoją drogo fajnych nieudacznikow zatrudniasz !Ważne że od POmylonych i to już wysokie kompetencje !:)

12.01.2019, 09:54

ch@j malowany z wami lodzermensze!

głupi jesteście i tacy już POzostaniecie... .

12.01.2019, 09:52

czy ta osoba ma kompetencje i wykształcenie oraz odpowiednie do stanowiska

12.01.2019, 09:38

A ty dalej jedziesz na ręcznym?