3/18 Zamknij

Czy należy spodziewać się także skromniejszych prezentów? Co kupują rodzice, chrzestni, dziadkowie i inni zaproszeni goście? O czym marzą dzieci? - Na

Fot. Piotr Krzyzanowski/Polskapresse

Poprzednie Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze Poprzednie Następne

Czy należy spodziewać się także skromniejszych prezentów? Co kupują rodzice, chrzestni, dziadkowie i inni zaproszeni goście?

O czym marzą dzieci?
- Na pewno już niekoniecznie o urządzeniach elektronicznych – stwierdzają rodzice dzieci, które szykują się do pierwszej komunii świętej.
Zmuszeni przez pandemię do nauki i pracy zdalnej w ciągu ostatniego roku zdążyli też wyposażyć rodziny w sprzęt. Niemal w każdym domu są już laptopy, tablety. To co jeszcze dwa lata temu mogło być na szczycie komunijnej listy prezentów, teraz spowszedniało. Na topie pozostały jednak wciąż smartfony. Dzieci także nadal przepadają za graniem. Dlatego konsole oraz sprzęt uzupełniający do nich wpisują się w ich marzenia. Są to słuchawki, okulary czy fotele gamingowe. Mile widziany prezent to też okulary do oglądania wirtualnej rzeczywistości – zyskały szczególnie na popularności, gdy podróże i zwiedzanie świata zostały ograniczone przez pandemię.

Czytaj dalej na kolejnych slajdach

Wróć do artykułu

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy