Prawie 40 tysięcy dotacji na otwarcie firmy dla młodych! Zgłoś się do projektu unijnego - rekrutacja rusza już za chwilę!

Materiał informacyjny HN PARTNERS
Zamień hobby w biznes i otrzymaj bezzwrotną dotację unijną na założenie firmy, z której sfinansujesz co tylko chcesz. Już 17 czerwca startuje nabór zgłoszeń do projektu dla młodych mieszkańców województwa łódzkiego. Chętni mogą uzyskać ponad 38 tysięcy złotych! Zgłoszenia będzie można składać do 6 lipca 2021.

OD POMYSŁU DO REALIZACJI

Znudziła Cię monotonia etatowej pracy albo zacząłeś ostatnio myśleć o uruchomieniu własnej firmy?

Zależy Ci na tym, aby zostać własnym szefem i organizować pracę na własnych warunkach?

Chcesz wreszcie zacząć robić to, co lubisz i zamienić hobby w sposób na życie?

I do tego masz świetny pomysł na to, w jaki sposób spożytkować blisko 40 tysięcy złotych?

Nie ma nic bardziej satysfakcjonującego i dającego poczucie spełnienia zawodowego!

Niezależnie od tego co Cię motywuje – każdy powód jest dobry, aby spróbować własnych sił jako przedsiębiorca, tym bardziej, że jeszcze nigdy nie było to łatwiejsze!

POPROWADZIMY CIĘ KROK PO KROKU

W projektach realizowanych przez nas, tj. Centrum Edukacji CEIRON i HN PARTNERS s.c. zapewniamy wszystko, czego potrzebujesz jako poczatkujący przedsiębiorca:

• 60h szkolenia ABC Małego Biznesu, które dostarczy Ci niezbędnych informacji m.in. o tym jak założyć firmę oraz na czym polega księgowość w małym przedsiębiorstwie. Podpowiemy jak prowadzić działania marketingowe, dbać o utrzymanie rentowności firmy czy pozyskiwać dodatkowe źródła finansowania na jej rozwój. Dostarczymy wiedzy przydatnej przy prowadzeniu negocjacji handlowych, podpowiemy też jak radzić sobie ze stresem i sytuacjami konfliktowymi. Nasi eksperci doradzą jak przygotować dobry biznesplan i odpowiedzą na potrzeby związane z tworzeniem Twojego własnego projektu biznesowego podczas szkoleń indywidualnych. W trakcie szkolenia zapewnimy smaczny catering, a ponadto zwrócimy koszt dojazdu, czy koszt opieki nad dzieckiem / inną osobą zależną.

Martwisz się o koszty utrzymania w trakcie udziału w szkoleniu? Podamy Ci pomocną dłoń udzielając stypendium w wysokości 9,60 zł brutto za każdą odbytą godzinę szkoleń!

Jednorazową dotację w kwocie 23 050 zł! Pozwoli na zakup niezbędnych aktywów do firmy: sprzętu, mebli, maszyn, narzędzi. Ponadto środki te możesz przeznaczyć np. na materiały i półprodukty albo sfinansować remont pracowni / warsztatu, czy niezbędne szkolenia i kursy. Świat stoi przed Twoją firmą otworem!

• Wypłacane comiesięcznie środki finansowe (2600 zł przez pierwsze 6 miesięcy prowadzenia działalności), które pozwolą Ci na pokrycie cyklicznych, bieżących wydatków firmy. Opłacisz nimi składki ZUS przedsiębiorcy, usługi księgowe, abonament telefoniczny i internetowy, paliwo związane z pojazdem służbowym i inne podobne koszty. Dzięki nim nie musisz się martwić o początkowe koszty utrzymania działalności!

KOGO SZUKAMY?

Zgłoś się do projektu, jeśli:
• masz mniej niż 30 lat,
• nie pracujesz w momencie zgłoszenia do projektu,
• zamieszkujesz lub uczysz się w Łodzi lub woj. łódzkim poza Łodzią (w zależności od projektu).

JAK SIĘ ZGŁOSIĆ?

Nabór zgłoszeń dla Kandydatów z województwa łódzkiego (poza Łodzią) rozpoczyna się już od 17 czerwca i potrwa do 6 lipca 2021.

Wszystkie dokumenty rekrutacyjne znajdziesz na stronie projektu „Recepta na biznes”: www.receptanabiznes.eu

W celu zgłoszenia do projektu zapoznaj się z Regulaminem rekrutacji oraz załącznikami do niego, następnie wypełnić prawidłowo Formularz rekrutacyjny oraz dołączyć odpowiednie załączniki:

zaświadczenie z ZUS, które pozyskasz przy pomocy wypełnionego wniosku,
Oświadczenie uczestnika projektu,
Oświadczenie o kontynuowaniu nauki (wyłącznie w wypadku osób, które uczą się na obszarze województwa łódzkiego, ale nie mieszkają w nim lub mieszkają w Łodzi).

Osoby mieszkające lub uczące się w Łodzi zapraszamy do udziału w równolegle realizowanym projekcie „Milion przed trzydziestką!”, w którym planujemy już kolejny nabór: www.milionprzed30.eu.

MASZ WĄTPLIWOŚCI, PYTANIA?

Jeśli jesteś jeszcze nieprzekonany / nieprzekonana albo masz pytania – skontaktuj się niezwłocznie z naszym biurem przy ulicy Targowej 27 w Łodzi pod numerem telefonu 733 677 779. Wiadomości email prosimy kierować na [email protected] lub [email protected]

Chętnie doradzimy i rozwiejemy wszystkie wątpliwości!

Informujemy, że projekty są współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

ZAINTERESOWANY INNYM WSPARCIEM?

Zapraszamy także do udziału w innych projektach skierowanych do mieszkańców Łodzi i województwa łódzkiego, w których trwają rekrutacje:

Bezpłatne szkolenia komputerowe:http://cyfrowarewitalizacja.pl/

Bezpłatne szkolenia z języka angielskiego:http://hnpartners.pl/angielski-na-5/

Więcej informacji w sprawie ww. projektów można uzyskać pod nr tel. 731 577 774.

Dodaj ogłoszenie