Wyszukiwarka wyborcza

Wybory Parlamentarne

Sprawdź, gdzie możesz zagłosować

Pracownicy Miejskiego Ośrodka Kultury i policjanci rozdawali koluszkowianom maseczki

Karolina Brózda
Karolina Brózda
Policjanci z komendy powiatowej w Koluszkach rozdawali mieszkańcom maseczki ochronne.

Duża ich część trafiła również do pensjonariuszy i pracowników domów pomocy społecznej w Koluszkach i w Lisowicach. Maseczki zostały przekazane przez Urząd Marszałkowski w Łodzi. Do każdej dołączona została ulotka z instrukcją, jak prawidłowo z nich korzystać.

Wcześniej uszyte przez siebie maseczki podarowali koluszkowianom także pracownicy Miejskiego Ośrodka Kultury.
- Rozdaliśmy już 450 maseczek – mówi Elżbieta Przywara, dyrektor MOK-u. - Wszystkie są wielokrotnego użytku. Maseczki trafiły do Domu Pomocy Społecznej Stowarzyszenia Serc Jezusa i Maryi w Koluszkach, Domu Pomocy Społecznej w Lisowicach, Urzędu Miejskiego w Koluszkach oraz zostały rozdane mieszkańcom naszej gminy. Zapotrzebowanie wciąż jest olbrzymie. Nie zaprzestajemy pracy i szyjemy dalej.

Obowiązek zasłaniania ust oraz nosa obowiązuje aż do odwołania. Dotyczy to wszystkich, którzy znajdują się w miejscach publicznych, w pojazdach komunikacji zbiorowej oraz w budynkach użyteczności publicznej. Maseczki nosimy także w częściach wspólnych domów, m.in. na klatkach schodowych. Obowiązek dotyczy także poruszania się rowerami i motocyklami. Osoby, które nie stosują się do obostrzeń, są zazwyczaj pouczane, jednak chodzenie bez maseczki grozi mandatem do 500 zł.

Miss Natura Łódź 1988, czyli piękno bez bikini. Wybory Miss ...

Oto najnowsze informacje o frekwencji

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone ze względu na ciszę wyborczą i zostanie włączone po jej zakończeniu.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie