ExpressIlustrowany.pl - aktualności Łódź, wiadomości Łódź

Menu
Pracownice szpitala im. WAM przy ul. Żeromskiego uratowały...

LB

2018-09-12 20:50

2018-09-12 20:50

2 Komentarze
Dodaj komentarz

Pracownice szpitala im. WAM przy ul. Żeromskiego uratowały nietoperza zaatakowanego przez sroki

LB

2018-09-12 20:50

Nietoperz w południe leżał na trawniku przed szpitalem. Dziobały go sroki. Pracownice szpitala nakryły gacka pudełkiem, zabezpieczyły je nakładką i wezwały Animal Patrol.
Panie pracujące w dziale administracyjnym szpitala przy ul. Żeromskiego zauważyły, że na trawniku przed placówką sroki atakują gacka. – Spra-wnie zabezpieczyły go pudełkiem, a następnie wezwały na pomoc Animal Patrol aby ten wypuścił go w bezpieczne miejsce – opowiada Beata Aszkielaniec, rzecznik szpitala.Na szczęści sroki nie zrobiły gackowi krzywdy. Gdy strażnicy otworzyli pudełko zachowywał się tak, jak zdrowy osobnik obudzony ze snu – syczał i chciał ich gryźć. – Przetrasportowaliśmy go do parku na Dąbrowie i umieściliśmy wysoko na drzewie aby tam bezpiecznie dospał do nocy – mówi strażnik z Animal Patrolu. – Gacki zawsze żyły w miastach, lubią miejsca wilgotne i zacienione, tam gdzie jest dużo much i komarów.

Nietoperza, przestrzegają strażnicy, nie wolno łapać gołymi rękami. Nie atakowany nie zrobi nam krzywdy. Najlepiej nakryć go pudełkiem i wezwać Animal Patrol.

Komentarze

(2)
Sortuj komentarze: zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

Grubymi nićmi szyte, wróbel powiada...

+1 / -1

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

3sajgonkiproszę (gość)  •

Symulant, podobno działał w komitywie ze srokami aby zwrócić uwagę Pań z administracji, taka gackowanie kokieteria. Nawet krety coś wspominały. Na nic jednak ten kabaret... Panie dały mu pudło. Ciekawe co jutro wymyśli :)

odpowiedzi (0)

skomentuj

W nagrodę gacek zaraził je wścieklizną

+1 / -1

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

... (gość)  •

Albo i nie...

odpowiedzi (0)

skomentuj