Pracownice szpitala im. WAM przy ul. Żeromskiego uratowały...

  Pracownice szpitala im. WAM przy ul. Żeromskiego uratowały nietoperza zaatakowanego przez sroki

  LB

  Express Ilustrowany

  Express Ilustrowany

  Pracownice szpitala im. WAM przy ul. Żeromskiego uratowały nietoperza zaatakowanego przez sroki
  1/5
  przejdź do galerii
  Nietoperz w południe leżał na trawniku przed szpitalem. Dziobały go sroki. Pracownice szpitala nakryły gacka pudełkiem, zabezpieczyły je nakładką i wezwały Animal Patrol.
  Panie pracujące w dziale administracyjnym szpitala przy ul. Żeromskiego zauważyły, że na trawniku przed placówką sroki atakują gacka. – Spra-wnie zabezpieczyły go pudełkiem, a następnie wezwały na pomoc Animal Patrol aby ten wypuścił go w bezpieczne miejsce – opowiada Beata Aszkielaniec, rzecznik szpitala.  Na szczęści sroki nie zrobiły gackowi krzywdy.
  Gdy strażnicy otworzyli pudełko zachowywał się tak, jak zdrowy osobnik obudzony ze snu – syczał i chciał ich gryźć. – Przetrasportowaliśmy go do parku na Dąbrowie i umieściliśmy wysoko na drzewie aby tam bezpiecznie dospał do nocy – mówi strażnik z Animal Patrolu. – Gacki zawsze żyły w miastach, lubią miejsca wilgotne i zacienione, tam gdzie jest dużo much i komarów.

  Nietoperza, przestrzegają strażnicy, nie wolno łapać gołymi rękami. Nie atakowany nie zrobi nam krzywdy. Najlepiej nakryć go pudełkiem i wezwać Animal Patrol.

  Komentarze (2)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Grubymi nićmi szyte, wróbel powiada...

  3sajgonkiproszę (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1 / 1

  Symulant, podobno działał w komitywie ze srokami aby zwrócić uwagę Pań z administracji, taka gackowanie kokieteria. Nawet krety coś wspominały. Na nic jednak ten kabaret... Panie dały mu pudło....rozwiń całość

  Symulant, podobno działał w komitywie ze srokami aby zwrócić uwagę Pań z administracji, taka gackowanie kokieteria. Nawet krety coś wspominały. Na nic jednak ten kabaret... Panie dały mu pudło. Ciekawe co jutro wymyśli :)zwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  W nagrodę gacek zaraził je wścieklizną

  ... (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1 / 1

  Albo i nie...

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo