Praca na Targach Pracy. Zainteresowanie bardzo duże. Zobacz,...

  Praca na Targach Pracy. Zainteresowanie bardzo duże. Zobacz, jakie zawody są najchętniej rozchwytywane

  (JAZ)

  Express Ilustrowany

  Aktualizacja:

  Express Ilustrowany

  Praca na Targach Pracy. Zainteresowanie bardzo duże. Zobacz, jakie zawody są najchętniej rozchwytywane
  1/5
  przejdź do galerii
  Kilka tysięcy osób pojawiło się w środę na Targach Pracy, zorganizowanych w dawnym Kolegium Nauczycielskim w Zgierzu. Zainteresowanie było tak wielkie, że zwiedzający ledwo mieścili się w szkolnej auli, a stoiska pracodawców, których na targach pojawiło się aż 48, zlokalizowano również na korytarzach.
  W poszukiwaniu pracy przyszły osoby w każdym wieku - od uczniów ostatnich klas szkół ponadgimnazjalnych po emerytów chcących dorobić do skromnych apanaży z ZUS. Najwięcej jednak było osób pracujących, ale zainteresowanych zmianą miejsca zatrudnienia. One głównie pytały o oferowane wynagrodzenia i zakres obowiązków, o system pracy - liczbę zmian czy wolne weekendy - oraz o lokalizację zakładów i ewentualny dowóz pracowników.

  – Szukam zatrudnienia bliżej domu, bo obecnie dojazd do fabryki na Dąbrowie w Łodzi zajmuje mi dwie godziny – mówi pani Honorata, mieszkanka Zgierza. – Interesująca jest oferta Rossmanna, który proponuje pracę na Teofilowie, czyli dość blisko Zgierza. Dostałam namiary i mam zamiar złożyć tam swoje CV.

  Wiele osób interesowało się podjęciem zatrudnienia w służbach mundurowych, które również kusiły chętnych. Zarówno policja jak i wojsko wystawiły swoje stoiska, rozdawały ulotki i gadżety.

  – Zainteresowanie jest duże, ale entuzjazm mija, gdy dochodzi do rozmowy o zarobkach – mówi podkom. Magdalena Nowacka, oficer prasowy KPP w Zgierzu. – Początkujący policjant może liczyć na pensję w wysokości nieco ponad 2 tys. zł. To nie jest dla większości atrakcyjne wynagrodzenie.

  – Szukamy ładowaczy do śmieciarek i osób do pielęgnacji zieleni – mówi z kolei przedstawicielka spółki komunalnej MPGK w Zgierzu.
  Podczas zgierskich Targów Pracy rozstrzygnięto również konkurs „Pracodawca Roku 2017”. Jego laureatami zostały: Europejskie Centrum Opieki Medycznej i Pomocy Rodzinie „Care” Sp. z o. o., firma Geis PL Sp. z o. o. oraz firma Spedimex Sp. z o. o.  Komentarze (9)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Szukasz pracowników

  Polecam (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  Pracownicy z Ukrainy www.ukraina-pracownicy.pl

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  takie jest zainteresowanie ze hej strykow a placic nie na reke im

  cinek (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 4

  tak przewaznie do spedimexu praca na 5 zmian i wozkowych a w domu gosc bylem na rozmowie to az sie prosla zeby przyjsc to jest strykow sami ukrajncy robia


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  ...ahahahaha!!!

  znana bąków solidność. (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1  a je!!!

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  ...aahahahahah!!! montownie, obozy pracy, wykładanie towarów na magazynowe póły czekają!

  przyjeżdżajcie chłopstwo małorolne i pod łódzkie ćwoki tyrać non stop kolor na 3 zwiany. (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 9  ;-) mata to co chcieliśta, darliśta mordy: chleba i pracy, to mata chleb z biedry, robote katorżniczą i wódę syntetyczną - na osłodę zasr@nego po czubek głowy życia i jeszcze was dowiozą gówno...rozwiń całość  ;-) mata to co chcieliśta, darliśta mordy: chleba i pracy, to mata chleb z biedry, robote katorżniczą i wódę syntetyczną - na osłodę zasr@nego po czubek głowy życia i jeszcze was dowiozą gówno wozem.... .

  a teraz na targi, won!zwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  500+do roboty nieroby!!!

  łódzki menel! (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 2 / 5

  nieroby do roboty!!!

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  .....

  ..... (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 15

  W tych czasach jest najlepiej pracować na siebie niż na jakiegoś złodzieja który nie wiadomo czy odprowadza pełne składki zdrowotne itp. A dopiero potem się dowiaduje jak jest nieszczęśliwy wypadek...rozwiń całość

  W tych czasach jest najlepiej pracować na siebie niż na jakiegoś złodzieja który nie wiadomo czy odprowadza pełne składki zdrowotne itp. A dopiero potem się dowiaduje jak jest nieszczęśliwy wypadek i oo kurde nie jestem ubezpieczona(y) a takto wszystko masz dopracowane wiec za 2 tys zł ja mam pracować i to jeszcze na kogoś i być pomiataczem zrób to zrób tamto za taki pieniądz nigdy w życiu wole pracować nadal na siebie :) zwiń


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  a co ty robisz "na" siebie?

  .... (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 2 / 1

  .....


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  ....

  ... (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1

  Działalność prowadzę gospodarcza jak byś nie wiedział napewno nie liczę na urząd pracy jak ty hahahaahhaha

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  ....ahahahaha! pi@rdoli od rzeczy i ledwo pisze ten analfabeta.

  robi "pod" siebie i narzeka ale prawda jest taka, że jest uPOśledzony w topniu lekkim (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1  bierze rentę + z opieki pomoc. tu klepie, bo ma w ch@j czasu......................................... .

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo