Pożyczki online bez przelewu weryfikacyjnego. Przegląd...

  Pożyczki online bez przelewu weryfikacyjnego. Przegląd aplikacji

  Materiał Informacyjny

  Express Ilustrowany

  Aktualizacja:

  Express Ilustrowany

  Pożyczki online bez przelewu weryfikacyjnego. Przegląd aplikacji
  1/2
  przejdź do galerii
  Do niedawna jedynym sposobem na weryfikację klienta ubiegającego się o pożyczkę online był przelew na symboliczną kwotę. Obecnie klienci mogą skorzystać z jeszcze jednej opcji – specjalnej aplikacji.

  By uzyskać jedną z nich nie musisz nawet odrywać się od ekranu komputera, a wszystkich formalności dopełnisz dzięki aplikacji mobilnej lub formularza na stronie. Pożyczki online całkowicie zmieniły sektor pozabankowy, niemal wypierając z niego produkty udzielane w siedzibach firm. Poza wygodą, ich zaletą jest też krótki czas oczekiwania na przyznanie pieniędzy. Formularz wypełnisz maksymalnie w pół godziny, a decyzję otrzymasz niekiedy po kwadransie. Dzięki przelewom ekspresowym, pieniądze otrzymasz zaś jeszcze tego samego dnia.


  Pożyczka bez przelewu


  Ubiegając się o pożyczkę online (można to zrobić na chwilowo.pl/pozyczki-online), najwięcej czasu będziesz musiał poświęcić wykonanie i oczekiwanie na rozpatrzenie przelewu weryfikującego twoją tożsamość. Na szczęście tę niedogodność możesz ominąć dzięki specjalnym aplikacjom, z których korzysta coraz więcej firm pożyczkowych. Skorzystanie z jednej z nich nie tylko znacznie skróci procedurę ubiegania się o pożyczkę, ale też pozwoli skorzystać z oferty firmy klientom, którzy aktualnie nie mają środków na koncie.


  Instantor


  To jedna z dwóch najpopularniejszych aplikacji do potwierdzania tożsamości bez wykonywania przelewu weryfikacyjnego. Obecnie korzystają z niej następujące firmy działające w sektorze pozabankowym:


  • LendOn


  • Extra Portfel


  • MoneyMan


  • Zaplo  Na portalu Chwillowki.pl można sprawdzić opinie klientów na temat każdej z firm, np. LendOn - link


  Warunkiem koniecznym skorzystania z Instatora jest posiadanie konta w banku obsługiwanym przez aplikację. Na szczęście ich lista jest naprawdę długa – liczy 20 pozycji. Ryzyko, że twój bank się na niej nie znalazł jest więc bardzo niskie. Jeśli jednak tak się stało – należy wykonać zwykły przelew weryfikacyjny. Warto też pamiętać, że ta aplikacja jest jedyną, która pobiera również informacje o stanie konta.


  Kontomatik


  Jeszcze więcej firm współpracuje z aplikacją Kontomatik. Obecnie mogą z niej skorzystać klienci sześciu działających w Polsce pożyczkodawców. Są to:


  • Halo Pożyczka


  • MiniPożyczka


  • Wonga


  • Miloan


  • Alegotówka


  • Chwilowkomat  Cała procedura jest bardzo prosta i wygląda podobnie jak w przypadku Instatora. Po zarejestrowaniu się w systemie pożyczkodawcy, należy wypełnić formularz wymaganymi danymi, a jako opcję ich potwierdzenia wybrać Kontomatik. Następnie musisz zalogować się do swojego konta bankowego, a aplikacja pobierze odpowiednie informacje. Lista banków obsługiwanych przez Kontomatik liczy 23 pozycje.


  GroszConnect i KontoConnect


  GroszConnect jest narzędziem dedykowanym wyłącznie klientom firmy SuperGrosz. W porównaniu z opisanymi przedtem aplikacjami, ta wyróżnia się nie tylko wąskim zastosowaniem, ale też niezbyt dużą liczbą obsługiwanych banków. Obecnie z takiej opcji potwierdzenia tożsamości mogą skorzystać klienci posiadający konto w jednej z szesnastu instytucji. Na liście brakuje między innymi takich banków Santander, Getin, City Handlowy czy Nest Bank. KontoConnect to kolejna aplikacja stworzona z myślą o klientach tylko jednego pożyczkodawcy – w tym wypadku jest to Monedo Now. Liczba obsługiwanych banków jest zaś nieco większa niż w przypadku GroszConnect i wynosi 19.  źródło informacji: chwiluj.pl/chwilowki-bez-przelewu-weryfikacyjnego  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo