Wyszukiwarka wyborcza

Wybory Parlamentarne

Sprawdź, gdzie możesz zagłosować

Pożar przy ul. Młynarskiej. 32-latek w szpitalu

(ls)
.
. Paweł Łacheta
32-letni lokator mieszkania znajdującego się na parterze kamienicy przy ul. Młynarskiej 2 trafił do Instytutu Medycyny Pracy na skutek pożaru, który wybuchł ok. godz. 18:30 w jego mieszkaniu.

Ogień pojawił się w kuchni na skutek zaprószenia. W mieszkaniu znajdował się tylko 32-latek. Nie było konieczności ewakuacji pozostałych lokatorów kamienicy.

Wideo

Komentarze 4

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone ze względu na ciszę wyborczą i zostanie włączone po jej zakończeniu.

Podaj powód zgłoszenia

D
DJR6AHA

Lokatorzy tej posesji mają już dość nowego lokatora. Poprzedniej nocy pod wpływem alkoholu w późnych godzinach nocnych ktoś wybijał szyby w tym mieszkaniu. Co chwilę słychać było awantury, wyrywanie desek z pobliskich komórek i walenie młotkiem. Ten nowy lokator odgrażał się sąsiadom, że teraz otworzy im na podwórku restaurację chińską. Pożar powstał około godz.18-stej. To jest zatrważające, że do pijanego ojszypłota przyjechały dwie karetki pogotowia i trzy wozy straży pożarnej 2 patrole policji. Teraz sami oceńcie - zwykli ludzie nie mogą się doprosić i doczekać na przyjazd karetki pogotowia, bo jakiś pijak jest ważniejszy od konającej staruszki, bardzo chorego dziecka. Na badania specjalistyczne przeciętni ludzie czekają miesiącami, a przecież wystarczy się tylko napić pół litra wódki i podpalić mieszkanie. Taki zaraz będzie skierowany na tomograf i inne drogie badania.

A wszystko to przez 1/2 butelki wódki i kłopoty jakie przyciągnął za sobą nowy konfliktowy lokator.

N
Niestety

Niestety czasy, gdy każdy artykuł był weryfikowany przed publikacją, dawno minęły. Teraz nawet magister z Piździelewa może tu publikować co mu się zachce...

m
mam was gdzies

naćpał się zioła jak matka z domu poszła hehehehehe

A
Anna

Szanowna Redakcjo może zanim się coś opublikuje należałoby wcześniej przeczytać co się wypisało - może tak trochę szacunku dla czytających. Ewentualnie zatrudnić korektora jeżeli ten co podaje notki - nie potrafi nic napisać bez błędów.
A tak z ciekawości- to co ten pożar mu zrobił?

Dodaj ogłoszenie