Pożar kamienicy na Zarzewskiej w Łodzi. Pożar dachu gasi 6 zastępów straży pożarnej

Tomasz Jabłoński
Tomasz Jabłoński
Lila Sayed
Lila Sayed
Ogień trawił niezamieszkałe poddasze kamienicy. Przemysław Wełnicki
Około godz. 10 w miejskiej kamienicy przy ul. Zarzewskiej 9 wybuchł pożar. Ogień trawił poddasze. Ewakuowano 76 mieszkańców palącego się budynku i pobliskich kamienic. W akcji gaśniczej uczestniczyło 6 zastępów straży pożarnej. Jedna osoba została ranna.

- Byłem akurat na podwórzu z dzieckiem, gdy zobaczyłem kłęby czarnego dymu i poczułem swąd spalenizny - mówi Przemysław Wełnicki, mieszkający po sąsiedzku. - Spojrzałem w górę i zobaczyłem poddasze w ogniu.

Niebawem na miejsce przyjechali strażacy, którzy rozwinęli węże gaśnicze, rozstawili drabiny i rozpoczęli walkę z żywiołem. Po kilku minutach sytuacja pożarowa była opanowana.

- Mieszkam w tej kamienicy 22 lata - mówi pan Darek. - To jedenasty pożar.

Ratownicy medyczni zaopiekowali się około 60-letnim mężczyzną, który źle się poczuł. Najprawdopodobniej podtruł się gazami spalinowymi. Nie wymagał hospitalizacji.

Prawdopodobną przyczyną pożaru było zaprószenie ognia.

Pożar kamienicy na Zarzewskiej w Łodzi. Pożar dachu gasi 6 z...

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 16

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Podaj powód zgłoszenia

J
Ja
2019-06-01T00:21:58 02:00, Deklaracja publiczna:

Uwaga. Piszę publiczną deklarację art 919-921 kc. Jestem zobowiązany do pokrycia kosztów całej akcji gasniczej z własnej kieszeni

2019-06-01T00:41:10 02:00, .:

Spierdalaj.

To publiczna deklaracja

2019-06-01T10:51:27 02:00, Ja:

Wiesz o tym ze jest taka możliwość? Wystarczy zgłosić mój wpis tam gdzie trzeba i zostaje obciążony finansowo. Ale ty tego nie zrobisz bo cię nie stać na to

2019-06-01T12:52:12 02:00, .:

Spierdalaj. Taką masz możliwość

2019-06-01T13:32:04 02:00, Ja:

Możesz mi wyssać bąka z dupy leszczu 🤣

Ale przysięgam ci ze jak byś poinformował odpowiednie służby o mojej deklaracji to bym ci wjechał na chatę. Nie wierzysz? Lepiej żebyś zamknął mordę bo cię znajde

J
Ja
2019-06-01T00:21:58 02:00, Deklaracja publiczna:

Uwaga. Piszę publiczną deklarację art 919-921 kc. Jestem zobowiązany do pokrycia kosztów całej akcji gasniczej z własnej kieszeni

2019-06-01T00:41:10 02:00, .:

Spierdalaj.

To publiczna deklaracja

2019-06-01T10:51:27 02:00, Ja:

Wiesz o tym ze jest taka możliwość? Wystarczy zgłosić mój wpis tam gdzie trzeba i zostaje obciążony finansowo. Ale ty tego nie zrobisz bo cię nie stać na to

2019-06-01T12:52:12 02:00, .:

Spierdalaj. Taką masz możliwość

Możesz mi wyssać bąka z dupy leszczu 🤣

J
Ja
2019-06-01T00:21:58 02:00, Deklaracja publiczna:

Uwaga. Piszę publiczną deklarację art 919-921 kc. Jestem zobowiązany do pokrycia kosztów całej akcji gasniczej z własnej kieszeni

2019-06-01T00:41:10 02:00, .:

Spierdalaj.

To publiczna deklaracja

Wiesz o tym ze jest taka możliwość? Wystarczy zgłosić mój wpis tam gdzie trzeba i zostaje obciążony finansowo. Ale ty tego nie zrobisz bo cię nie stać na to

D
Deklaracja publiczna

Uwaga. Piszę publiczną deklarację art 919-921 kc. Jestem zobowiązany do pokrycia kosztów całej akcji gasniczej z własnej kieszeni

G
Gość
2019-05-31T12:24:06 02:00, Mieszkaniec:

Najlepsze jest to, że straż jechała od strony Dąbrowskiego, gdzie jest przebudowa i generalnie przejazdu nie ma

2019-05-31T12:42:46 02:00, Gość:

Co w tym najlepszego ?...

2019-05-31T18:49:33 02:00, Gość:

Znajomość dróg ;)

A nie pomyślałeś że może jechali z innego zdarzenia właśnie od dąbrowskiego....

J
Ja
2019-05-31T12:24:06 02:00, Mieszkaniec:

Najlepsze jest to, że straż jechała od strony Dąbrowskiego, gdzie jest przebudowa i generalnie przejazdu nie ma

2019-05-31T12:42:46 02:00, Gość:

Co w tym najlepszego ?...

2019-05-31T14:56:12 02:00, Ja:

Mam cie wyjaśnić? Podaj datę, godzinę i miejsce

2019-05-31T17:52:45 02:00, Gość:

Zarzewska 7 godz. 20. Mam nadzieje że będziesz ...

Jestem w drodze Bierz chłopaków i czekajcie na mnie.

s
s

skoro jest tam tyle pozarow niech zamontuja czujki dymu jakies zraszacze czy cos

G
Gość
2019-05-31T12:24:06 02:00, Mieszkaniec:

Najlepsze jest to, że straż jechała od strony Dąbrowskiego, gdzie jest przebudowa i generalnie przejazdu nie ma

2019-05-31T12:42:46 02:00, Gość:

Co w tym najlepszego ?...

Znajomość dróg ;)

G
Gość
2019-05-31T12:24:06 02:00, Mieszkaniec:

Najlepsze jest to, że straż jechała od strony Dąbrowskiego, gdzie jest przebudowa i generalnie przejazdu nie ma

2019-05-31T12:42:46 02:00, Gość:

Co w tym najlepszego ?...

2019-05-31T14:56:12 02:00, Ja:

Mam cie wyjaśnić? Podaj datę, godzinę i miejsce

Zarzewska 7 godz. 20. Mam nadzieje że będziesz ...

M
Mieszkaniec

Zarzewska 7 !!!!

Kolejny pożar od 2011 roku , budynek w opłakanym stanie, po tych wszystkich kataklizmami.

I my tu wciąż musimy żyć mimo decyzji o wykwaterowaniu.

J
Ja
2019-05-31T12:24:06 02:00, Mieszkaniec:

Najlepsze jest to, że straż jechała od strony Dąbrowskiego, gdzie jest przebudowa i generalnie przejazdu nie ma

2019-05-31T12:42:46 02:00, Gość:

Co w tym najlepszego ?...

Mam cie wyjaśnić? Podaj datę, godzinę i miejsce

R
Rodowity
2019-05-31T12:24:06 02:00, Mieszkaniec:

Najlepsze jest to, że straż jechała od strony Dąbrowskiego, gdzie jest przebudowa i generalnie przejazdu nie ma

2019-05-31T12:42:46 02:00, Gość:

Co w tym najlepszego ?...

Nie dokuczaj mu, przecież to idiota

G
Gość
2019-05-31T12:24:06 02:00, Mieszkaniec:

Najlepsze jest to, że straż jechała od strony Dąbrowskiego, gdzie jest przebudowa i generalnie przejazdu nie ma

Co w tym najlepszego ?...

M
Mieszkaniec

Najlepsze jest to, że straż jechała od strony Dąbrowskiego, gdzie jest przebudowa i generalnie przejazdu nie ma

G
Gość

W artykule jest błędny adres. Powinno być 7, a nie 9.

Dodaj ogłoszenie