Powiedzieli po meczu piłkarzy ŁKS

h
Na konferencji prasowej po czwartoligowym piłkarskim meczu ŁKS – Włókniarz powiedzieli:

Maciej Mrowiński (Włókniarz): – Mam młody zespół, na którym stadion, publiczność i cała otoczka meczu zrobiła duże wrażenie. I widać było, że odbiło się to na jakości naszej gry.

Wojciech Robaszek (szkoleniowiec ŁKS): – Bardzo nam zależało, aby już w pierwszej połowie osiągnąć korzystny wynik. I to udało się osiągnąć. Po przerwie było mniej zaangażowania. Przeciwnik zdobył bramkę na 3:1 i próbował odrabiać straty, co mogło nam skomplikować sytuację. Na szczęście zdobyliśmy czwartą bramkę i odnieśliśmy w pełni zasłużone zwycięstwo.