Wyszukiwarka wyborcza

Wybory Parlamentarne

Sprawdź, gdzie możesz zagłosować

Do wyborów pozostało

  • 01dzień
  • 12godz.
  • 49min.
Odwiedź serwis wyborczy 

Powiedział lekarzowi, że został postrzelony. Potem zmienił zdanie...

(łb)
Gdy pacjent informuje o postrzale,  zawiadamiana jest policja.
Gdy pacjent informuje o postrzale, zawiadamiana jest policja.
W sobotę o godz. 21.20 na pogotowie zgłosił się 45-letni łodzianin. Twierdził, że został postrzelony w prawe udo. Zgodnie z przepisami, Wojewódzka Stacja Ratownictwa Medycznego powiadomiła o zdarzeniu policję. Kilkanaście minut później na miejscu pojawił się patrol.

*Zamiast pocisku miał w udzie opiłki metalu

- W tym czasie chirurg w ambulatorium zdążył już zbadać mężczyznę i stwierdził, że w jego ciele nie tkwi pocisk, a jedynie opiłki metalu - opowiada Radosław Gwis z biura prasowego łódzkiej policji. - Do takiego zranienia mogło dojść np. podczas prac ślusarskich.

Po badaniu poszkodowany zmienił zdanie. Przyznał, że nikt do niego nie strzelał. Nie potrafił jednak wyjaśnić, dlaczego skłamał.

Został skierowany do szpitala na usunięcie opiłków, bo te tkwiły dość głęboko. Okazało się, że diagnoza postawiona przez lekarza pogotowia była słuszna.

ŻONA KAROLA BIELECKIEGO [ZDJĘCIA] KAROL BIELECKI ŻONA
Wypadek Holenderki, Annemiek van Vleuten. Koszmarny wypadek kolarki w Rio [WIDEO]
STARTY POLAKÓW NA OLIMPIADZIE W RIO 2016. KIEDY WYSTĘPY POLAKÓW, KIEDY STARTUJĄ POLACY
Olimpiada w Rio. Kiedy grają Polacy. Harmonogram

[ZOBACZ TEŻ FILM 60-letni Rosjanin przeszedł ponad 18 tys. kilometrów, by trafić do Rio de Janeiro. Dom w Sankt Petersburgu opuścił 1 kwietnia 2015 roku [xnews/RUPTLY]

](http://www.expressilustrowany.pl/ "ZOBACZ TEŻ FILM 60-letni Rosjanin przeszedł ponad 18 tys. kilometrów, by trafić do Rio de Janeiro. Dom w Sankt Petersburgu opuścił 1 kwietnia 2015 roku [xnews/RUPTLY]