18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Powalczą na głosy

ei24
16 osób wybrał wczoraj Michał Wiśniewski do zespołu wokalnego, z którym wystąpi w nowym telewizyjnym show.

16 osób wybrał wczoraj Michał Wiśniewski do zespołu wokalnego, z którym wystąpi w nowym telewizyjnym show. Przesłuchania odbyły się w łódzkim klubie muzycznym Elektrownia. Stawiło się na nie czterdziestu kandydatów wyłonionych w pierwszym etapie eliminacji.

- Dopiero w niedzielę ok. 21 zadzwonili do mnie i powiedzieli, że mam nazajutrz wystąpić przed Michałem Wiśniewskim. Bardzo się cieszę, ale myślę, że tym razem będzie trudniej - mówi lekko zestresowana Ania z Bełchatowa.

Powalczą na głosy

Mariusz śpiewa a cappella "Love of my life" zespołu Queen.

Już 5 marca o godz. 20 obejrzymy całą szesnastkę z Michałem Wiśniewskim na czele w nowym programie TVP 2 pt. "Bitwa na głosy". Bohaterowie show to liderzy polskiej sceny muzycznej (m.in. Natasza Urbańska, Piotr Kupicha i Krzysztof Cugowski) z grupami wokalnymi, skompletowanymi podczas castingów w rodzinnych miastach.

- Program będzie nie tylko starciem muzycznym, lecz rywalizacją ośmiu polskich miast - mówi Anna Krawczyk z firmy zajmującej się produkcją programu. Wśród czterdziestu pań i panów walczących o udział w telewizyjnej bitwie na głosy znaleźli się zarówno amatorzy, jak i osoby z doświadczeniem w dziedzinie muzyki.

- Poszukuję ludzi, którzy potrafią pracować zespołowo i dobrze się przy tym bawić. Nie interesują mnie soliści. Istotą programu jest praca grupowa, ponieważ tylko w ten sposób możemy zdobyć nagrodę dla Łodzi - mówi lider zespołu Ich Troje. (ls)

Powalczą na głosy

Dominik z Łodzi denerwuje się przed spotkaniem z liderem Ich Troje.

Powalczą na głosy

Uczestnicy castingu prezentowali dwa utwory przed Michałem Wiśniewskim. ;
Fot. Maciej Stanik

Wideo

Dodaj ogłoszenie