Potrzebujesz pilnej gotówki? Jest alternatywa dla chwilówek

Materiał partnera zewnętrznego LENDO
Ponieważ zbieranie ofert pożyczkowych w bankach bywa czasochłonne, w momencie nagłej potrzeby decydujemy się na szybkie rozwiązania. Chwilówki, ze względu na wysokie koszty, powinny być jednak ostatnią deską ratunku. Nawet jeżeli nasza historia kredytowa nie jest wzorcowa, warto spróbować otrzymać pożyczkę z jak najniższym oprocentowaniem. Jak zrobić to szybko?

Szybka pożyczka bez wychodzenia z domu

W dzisiejszym świecie pożyczkę lub kredyt gotówkowy możemy dopasować do swoich potrzeb, nie wychodząc z domu. Odpalamy Internet i zaczynamy przeczesywać kolejne witryny różnych instytucji finansowych.

Potrzeba jednak nie lada cierpliwości i dużo wolnego czasu, żeby przeczytać warunki i złożyć odpowiednią ilość wniosków. Nam jednak zależy na czasie, dlatego w pierwszej kolejności szukamy kombajnu, który zbierze dla nas te informacje w jednym miejscu. Takim kombajnem, który na podstawie jednego wniosku przedstawi nam wiele ofert, jest Lendopolska.pl.

Wniosek kredytowy bez zobowiązań

To, co powinno być dla nas ważne na etapie wysyłania takiego wniosku, to brak zobowiązań. To prawda, że podajemy tam swoje dane osobowe, ale są one niezbędne za każdym razem, kiedy chcemy poznać realną ofertę dopasowaną do naszej zdolności kredytowej i preferencji.

Jeżeli okaże się, że przedstawione oferty nie spełniają naszych oczekiwań - zawsze możemy zrezygnować. Wysłanie wniosku nie jest wiążące, można to zrobić nawet z ciekawości, aby poznać swoją zdolność kredytową, jeżeli planujemy zakupy w niedalekiej przyszłości.

W momencie potrzeby będziemy już wiedzieli, na co możemy sobie pozwolić.

Szybka pożyczka bez stresu

Dzięki wysłaniu wielu wniosków jednocześnie, mamy duże prawdopodobieństwo, że otrzymamy ofertę, którą można sfinalizować jeszcze tego samego dnia.

Jeżeli zaufalibyśmy jednej placówce, może się okazać, że z uwagi na dużą ilość wniosków, naszego zwyczajnie nie zdążyli rozpatrzeć.

Złożenie wniosku online odejmuje nam też stres związany z pilnym podejmowaniem decyzji przy pośredniku. Możemy spokojnie zapoznać się z warunkami, przeliczyć koszty i zdecydować się na ofertę, która będzie dla nas najbardziej korzystna.

To w przypadku nagłych potrzeb jest szczególnie ważne. Pośpiech jest zazwyczaj złym doradcą. Pamiętajmy, że pożyczka, lub kredyt gotówkowy to często kilkuletnie zobowiązanie. Warto poświęcić 5-10 min na spokojne przeczytanie warunków.

ZDJĘCIE

Szybka pożyczka bez opłat

Korzystanie z platformy Lendo jest bezpłatne. Nie wiążemy się również długotrwałym abonamentem. Równie dobrze po złożeniu wniosku możemy się rozmyślić lub po prostu sprawdzić działanie systemu i poznać go lepiej na przyszłość.

Lendo, nie bez powodu nazywa swoją platformę Bezpośrednikiem. Biorąc pożyczkę, nie płacimy wysokich kosztów pośrednictwa, które bywają niewspółmierne do otrzymanej kwoty kredytu.

ZDJĘCIE

Jak działa bezpośrednik kredytowy Lendo?

Od 1 stycznia 2020 roku minimalne wynagrodzenie za pracę wzrośnie aż do 2 600 zł. A co z budżetówką? Ile wyniesie minimalna stawka za godzinę? Kliknij w ten tekst a poznasz wszystkie szczegóły.

Wideo

Materiał oryginalny: Potrzebujesz pilnej gotówki? Jest alternatywa dla chwilówek - Polska Times

Dodaj ogłoszenie