Poszukiwany listem gończym wpadł z narkotykami!

KWP ŁÓDŹ
Policja
Skierniewiccy policjanci zatrzymali 31-letniego skierniewiczanina poszukiwanego listem gończym, u którego dodatkowo ujawnili znaczne ilości narkotyków. 22 stycznia 2016 roku w nocy kryminalni udali się w miejsce zamieszkania 31-letniego skierniewiczanina, poszukiwanego przez sąd do odbycia kary pozbawienia wolności.

Mężczyzna wychodząc z domu w godzinach porannych został zaskoczony przez policjantów znajdujących się na półpiętrze. Zaczął uciekać w górę klatki schodowej. Policjanci jednak spodziewając się takiego zachowania mężczyzny, odpowiednio ulokowali siły na klatce.

31-latek uciekając w górę klatki przed policjantami natrafił na kolejnych policjantów, którzy obezwładnili uciekiniera i zatrzymali go. Przeszukany 31-latek dodatkowo posiadał przy sobie środki odurzające, schowane w ubraniach i podręcznym bagażu.

W komendzie mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie i dalej policjanci zajęli się wstępnym badaniem zabezpieczonych narkotyków za pomocą narkotestu. Jego zabarwienie wskazuje, że mężczyzna miał przy sobie ponad 25 gramów marihuany.

Sprawę śledztwem objęła prokuratura. 22 stycznia 2016 roku mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości substancji odurzających. Jeszcze tego samego dnia, zgodnie z listem gończym, został przewieziony do zakładu karnego.

[ZOBACZ TEŻ FILM Wielkie odśnieżanie na wschodnim wybrzeżu USA po śnieżycy "Jonas" (autorRUPTLY/x-news)

](http://www.expressilustrowany.pl/ "ZOBACZ TEŻ FILM Wielkie odśnieżanie na wschodnim wybrzeżu USA po śnieżycy "Jonas" (autorRUPTLY/x-news)