reklama

Poszukiwanie skarbów już w ten weekend

Artykuł sponsorowany Zaktualizowano 
Już w najbliższy weekend 9-10 listopada w łódzkiej Hali Expo odbędzie się jedna z największych w Polsce giełd kolekcjonerskich.

Do odwiedzenia tej imprezy zapraszamy zarówno doświadczonych kolekcjonerów, jak również początkujących zbieraczy. Każdy ma szanse odszukać tu swoje skarby – dla jednych będą to kapsle od butelek, stare pocztówki czy drobne monety, dla innych drogocenna rzeźba, antyczne meble czy porcelanowy serwis do kawy.

Podczas giełdy kolekcjonerzy mają okazję do uzupełnienia swoich zbiorów, kupna, sprzedaży oraz wymiany, rozmowy z innymi hobbystami, wspominania najciekawszych odkryć.

Początkujący będą mogli powiększyć swoje kolekcje, uzyskać fachowe porady i spotkać się z doświadczonymi kolegami. Ci, którzy nie odkryli jeszcze swoich kolekcjonerskich pasji może znajdą przedmioty, które zapoczątkują kolejne wspaniałe zbiory.
Zapraszamy również tych wszystkich, którzy w swoich domach odnaleźli ciekawe przedmioty i chcą się ich pozbyć. Może wśród starych monet i banknotów odnajdzie się prawdziwy „biały kruk”, a może zbędny dla nas przedmiot ucieszy poszukującego go od lat kolekcjonera.

Udział w 36 edycji łódzkiej imprezy zapowiedziało kilkuset wystawców, również z zagranicy. Obok niewielkich stoisk z różnorodnymi starociami pojawią się profesjonalne stoiska sklepów i domów aukcyjnych. Ważną część giełdy będzie stanowił duży sektor numizmatyczny.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy w najbliższy weekend do Hali Expo. Spacer alejkami giełdowymi, wśród ciekawych, często wiekowych eksponatów i kolekcji będzie dla każdego ogromną atrakcją i przyjemnością.

XXXVI Ogólnopolska Giełda Rzeczy Dawnych i Osobliwości
9-10 listopada 2019 - Hala Expo – Łódź al.Politechniki 4
Zwiedzających zapraszamy:
- w sobotę w godz. 10.00-17.00
- w niedzielę w godz. 10.00-15.30
Bilet wstępu 12zł, ulgowy 8zł, dla dzieci i młodzieży do18 roku życia wstęp bezpłatny
www.gieldakolekcjonerska.com.pl

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Dodaj ogłoszenie