POSTANOWIENIA NOWOROCZNE, NOWY ROK 2017, JAKIE POSTANOWIENIA NA NOWY ROK

abaj
POSTANOWIENIA NOWOROCZNE, POSTANOWIENIA NA NOWY ROK, JAKIE POSTANOWIENIA NA NOWY ROK, TOP LISTA POSTANOWIEŃ NOWOROCZNYCH, JAKIE POSTANOWIENIA NA 2017 ROK. Niektórzy chcą w Nowym Roku schudnąć Polskapresse
Chyba każdy z nas, co roku ma postanowienia noworoczne. Oczywiście one motywują do działania, a wiemy też, że na obietnicach czasem tylko się kończy. Z biegiem czasu nasz zapał opada, a planowane zmiany odchodzą w zapomnienie. Zbliża się koniec roku, czyli odpowiedni moment by rzucić okiem na nasze poprzednie postanowienia noworoczne. Ilu z nich udało Wam się dotrzymać? Pewnie niektórym się udało, gratulujemy, ale większa część przełoży postanowienia na kolejny rok. I tak rok w rok... Co zrobić, żeby w roku 2017 było inaczej? Jak się motywować? Jak wytrwać? Może planujecie zbyt wiele postanowień? Nie bierzcie za dużo na swoje barki. Może macie za mało motywacji, silnej woli? Może jesteście dla siebie zbyt surowi? Wdrażajcie zmiany w swoim życiu drobnymi kroczkami. Stwórzcie szczegółowy plan i punkt po punkcie realizujcie go. Ważne, żeby w ogóle zacząć coś robić! Trzymamy za Was kciuki! Jeśli macie jakieś skuteczne pomysły i rady, napiszcie w komentarzach. My przestawiamy najbardziej popularne postanowienia noworoczne Polaków.

Chyba każdy z nas, co roku ma postanowienia noworoczne. Oczywiście one motywują do działania, a wiemy też, że na obietnicach czasem tylko się kończy. Z biegiem czasu nasz zapał opada, a planowane zmiany odchodzą w zapomnienie.

POSTANOWIENIA NOWOROCZNE

JAK WYTRWAĆ W POSTANOWIENIACH NOWOROCZNYCH

Zbliża się koniec roku, czyli odpowiedni moment by rzucić okiem na nasze poprzednie postanowienia noworoczne. Ilu z nich udało Wam się dotrzymać? Pewnie niektórym się udało, gratulujemy, ale większa część przełoży postanowienia na kolejny rok. I tak rok w rok...

POSTANOWIENIA NOWOROCZNE TOP LISTA

1. Nauczę się języka
2. Schudnę
3. Będę bardziej aktywna (y), będę uprawiać sport, chodzić na siłownię
4. Będę czytać więcej książek
5. Będę bardziej oszczędzać
6. Zrobię prawo jazdy
7. Ułożę sobie życie prywatne
8. Ograniczę picie alkoholu
9. Rzucę palenie
10. Będę więcej zarabiać
11. Zmienię pracę
12. Skończę kursy doszkalające
13. Awansuję
14. Będę punktualnie przychodzić do pracy

POSTANOWIENIA NA NOWY ROK

Trzymamy za Was kciuki! Jeśli macie jakieś skuteczne pomysły i rady, napiszcie w komentarzach. My przestawiamy najbardziej popularne postanowienia noworoczne Polaków.

POSTANOWIENIA 2017 ROK

JAK WYTRWAĆ W POSTANOWIENIACH NOWOROCZNYCH

Co zrobić, żeby w roku 2017 było inaczej? Jak się motywować? Jak wytrwać? Może planujecie zbyt wiele postanowień? Nie bierzcie za dużo na swoje barki. Może macie za mało motywacji, silnej woli? Może jesteście dla siebie zbyt surowi? Wdrażajcie zmiany w swoim życiu drobnymi kroczkami. Stwórzcie szczegółowy plan i punkt po punkcie realizujcie go. Ważne, żeby w ogóle zacząć coś robić!

- Postanowiłam w ubiegłym roku, że rzucę palenie. I rzuciłam, jestem z siebie dumna

Na jednym z pierwszych miejsc postanowień noworocznych jest nauka języków obcych. Wielu z nas obiecuje sobie, że naucz się języka, podszkoli ten, który zna, lub pozna kolejny.
Drugie miejsce zajmuje oczywiście odchudzanie. I nie jest to postanowienia wyłącznie kobiet
Na trzecim miejscu, powiązane postanowienie z drugim, czyli chęć zmiany trybu życia na bardziej aktywny. Pójście na siłownię, bieganie w terenie, pływanie i inne formy aktywności.

Zwiększenie zarobków, zmiana pracy, odbycie kursu doszkalającego, awans a także… punktualne przychodzenie do pracy to kolejne postanowienia noworoczne. Popularnym postanowieniem jest również czytanie książek, oszczędzanie i zrobienie prawa jazdy.

- Ja zmieniłem swoje nawyki żywieniowe i zacząłem ćwiczyć trzy razy w tygodniu. Schudłem 15 kg i czuję się jak nowonarodzony

1. Nauczę się języka
2. Schudnę
3. Będę bardziej aktywna (y), będę uprawiać sport, chodzić na siłownię
4. Będę czytać więcej książek
5. Będę bardziej oszczędzać
6. Zrobię prawo jazdy
7. Ułożę sobie życie prywatne
8. Ograniczę picie alkoholu
9. Rzucę palenie
10. Będę więcej zarabiać
11. Zmienię pracę
12. Skończę kursy doszkalające
13. Awansuję
14. Będę punktualnie przychodzić do pracy

- Mnie niestety nie udało się wytrwać, jak jadłam słodycze, tak jem - mówi Karolina Żabczyńska. W tym roku postanowię sobie, że nie będę jadła słodyczy w dni powszednie, a w weekend mogę. Może to mi wynagrodzi wyrzeczenia w tygodniu ;)

](http://www.expressilustrowany.pl/ "ZOBACZ FILM - postanowienia noworoczne Macieja Maleńczuka. Czy wytrwał? (x.news/Agencja TVN)