Posiadał tytoń i papierosy bez akcyzy

KWP ŁÓDŹ
Dzięki czujności pracownicy jednego ze stowarzyszeń opiekujących się osobami starszymi oraz sieradzkim policjantom starsza pani trafiła do szpitala.

Policjanci z Zespołu dw. z Przestępczością Gospodarczą wieluńskiej komendy zatrzymali 43 – letniego mieszkańca powiatu wieluńskiego, który przechowywał wyroby tytoniowe bez polskich znaków akcyzy. Wartość uszczuplenia skarbu państwa wyniosła 12.700 złotych. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności i wysoka grzywna.

Policjanci od jakiegoś czasu podejrzewali, że jeden z mieszkańców Osjakowa może posiadać papierosy oraz tytoń bez polskich znaków akcyzy. 21 marca 2017 roku stróże prawa z PG postanowili przeszukać podejrzaną posesję. Okazało się, że ich przypuszczenia potwierdziły się. W domu policjanci znaleźli 298 paczek oraz blisko 800 szt. papierosów różnego gatunku bez polskich znaków akcyzy, a w pomieszczeniu gospodarczym 8 kg. tytoniu. Krajanka też nie posiadała znaków akcyzy skarbowej. Wartość uszczuplenia skarbu państwa wyniosła 12.700 złotych. Podejrzany przyjechał do domu w trakcie przeszukania i nie krył zdziwienia kiedy zobaczył policjantów. Usłyszał już zarzut przestępstwa akcyzowego za co grozi do 3 lat pozbawiania wolności i wysoka grzywna. Sprawę prowadzą policjanci z Komisariatu w Osjakowie.

AGENT GWIAZDY 2 KTO ODPADŁ Z ODCINKA 21.03. 17? KTO JEST AGENTEM?
NIEBIESKI WIELORYB TO BARDZO GROŹNA GRA
ZMIANA CZASU NA LETNI 2017. KIEDY PRZESTAWIĆ ZEGARKI? TYM RAZEM ŚPIMY KRÓCEJ
[ZOBACZ FILM Zwłoki na peronie. Na stacji w Dortmundzie wybuchł automat z biletami (x.news/DE RTL TV)

](http://www.expressilustrowany.pl/ "ZOBACZ FILM Zwłoki na peronie. Na stacji w Dortmundzie wybuchł automat z biletami (x.news/DE RTL TV)