Wyszukiwarka wyborcza

Wybory Parlamentarne

Sprawdź, gdzie możesz zagłosować

Do wyborów pozostało

  • 00dni
  • 04godz.
  • 22min.
Odwiedź serwis wyborczy 

Pościg za pijanym kierowcą! 19-latek staranował radiowóz!

(KB)
Rzgowscy policjanci po pościgu zatrzymali 19-letniego pijanego kierowcę, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Dodatkowo kierował autem, nie posiadając do tego uprawnień oraz dokumentów pojazdu. Staranował też policyjny radiowóz. Grozi mu do 2 lat więzienia, zakaz prowadzenia oraz wysoka grzywna.

W środę wieczorem dyżurny koluszkowskiej komendy otrzymał informację, że po terenie gminy Rzgów jeździ pijany kierowca. Na miejsce natychmiast skierowano patrol, który w trakcie przejazdu przez Bronisin Dworski zauważył wymienionego fiata punto. Kierowca nie zatrzymał się na wezwanie i zaczął uciekać w stronę Łodzi.

Policjanci rozpoczęli pościg za uciekinierem, który klucząc wąskimi uliczkami zajeżdżał drogę policyjnemu radiowozowi. Na terenie Starowej Góry szerokość drogi umożliwiała policjantom wyprzedzenie ściganego pojazdu, lecz kierujący punto staranował policyjnego busa, próbując zepchnąć go z drogi. Celu jednak nie osiągnął i zmuszony był zjechać w pole, gdzie punto ugrzęzło. Postanowił kontynuować ucieczkę piechotą, lecz po kilkunastu metrach został obezwładniony przez policjanta.

19-letni mieszkaniec gminy Rzgów przewoził jeszcze dwie osoby, 21-letniego kolegę oraz 18-letnią koleżankę. Wszyscy byli nietrzeźwi. Badanie kierowcy wykazało ponad 1,8 promila alkoholu w jego organizmie. Ustalono również, że nie ma przy sobie dokumentów auta i nigdy nie posiadał prawa jazdy. Teraz za kierowanie po pijanemu, spowodowanie kolizji, jazdę bez uprawnień i wymaganych dokumentów odpowie przed sądem.

Wideo

Komentarze 8

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone ze względu na ciszę wyborczą i zostanie włączone po jej zakończeniu.

Podaj powód zgłoszenia

T
Tomasz

Typowy polak...

L
Lodzia

jetsem dziwka ,mówią nam nie algida

ł
łodzianin

Szkoda że został zatrzymany.Powinni go gonić tak długo,aż sam by się zatrzymał.Mam na myśli - drzewo,słup czy coś w tym rodzaju.Ważne by mógł zaśpiewać jak zespół Piersi tzn. Roz....... się na drzewie.

w
wieśniak

widywałem ich co noc pod Gospodą w Starowej Górze w tym zdezelowanym punto

c
chińczyk

I do tego powinien być jeszcze przepadek mienia

j
ja

Wieś tańczy i śpiewa a przede wszystkim pije .

A
Alojz

Trzeba było to ścierwo zastrzelić na miejscu i głęboko zakopać.

B
Bez litości

Do paki gnoja

Dodaj ogłoszenie