Port Łódź: Karta Podarunkowa jako idealny prezent....

  Port Łódź: Karta Podarunkowa jako idealny prezent. Świąteczne atrakcje: wycieczki kolejką ze św. Mikołajem i Lodowa Wyspa

  (p)

  Express Ilustrowany

  Aktualizacja:

  Express Ilustrowany

  Port Łódź: Karta Podarunkowa jako idealny prezent. Świąteczne atrakcje: wycieczki kolejką ze św. Mikołajem i Lodowa Wyspa
  1/4
  przejdź do galerii
  Często stajemy przed wyzwaniem kupienia prezentu komuś, dla kogo niełatwo jest wybrać coś odpowiedniego. Czasem brakuje pomysłu, często brakuje czasu na przemyślane zakupy. Najlepszym rozwiązaniem będzie karta podarunkowa, dzięki której każdy nią obdarowany może sam zrobić sobie prezent!
  Gdy w perspektywie są czyjeś imieniny, urodziny, gwiazdka czy jeszcze inne okazje, warto rozważyć tę opcję. Karta Podarunkowa Portu Łódź to elegancka i zarazem praktyczna forma prezentu, która dla każdego będzie strzałem w dziesiątkę, gdyż daje pełną swobodę wyboru prezentu z przeolbrzymiej oferty handlowej centrum przy ul. Pabianickiej 245. Każdy jej posiadacz może dowolnie wybrać dla siebie upominek, kierując się wyłącznie własnym gustem i upodobaniami, czy choćby chwilowym kaprysem.

  Kartę można kupić w Punkcie Informacyjnym Portu Łódź, który jest zlokalizowany w Atrium obok sklepu IKEA. Jest ona też dostępna na stronie internetowej www.portlodz.pl. Kwota, jaką można podarować komuś w postaci karty na zakupy do sklepów w Porcie Łódź, mieści się w granicach od 30 zł do1000 zł - jeśli kartę kupuje się drogą internetową. Limit ten zwiększa się do 4000 zł, jeśli zakupić kartę w Punkcie Informacyjnym w Centrum.

  Karta Podarunkowa w Porcie Łódź to rodzaj przedpłaconej karty elektronicznej MasterCard, która jest akceptowana przez 99% sklepów w Porcie Łódź (również przez sklep IKEA).

  Z wizytą u św. Mikołaja i na Lodowej Wyspie

  Serdecznie zapraszamy do Atrium (obok sklepu IKEA), gdzie podziwiać można interaktywną Lodową Wyspę. Mieszka tam Eskimoska, która ogrzewa się przy ognisku w towarzystwie polarnych zwierząt - pingwinów oraz fok. Tuż obok stoi wielka choinka ozdobiona misiami, a w pobliżu sanie z zaprzęgiem reniferów! Do Portu Łódź przybył na nich św. Mikołaj, z którym codziennie do 23 grudnia (z wyjątkiem najbliższej niehandlowej niedzieli, 9 grudnia) można zrobić sobie bezpłatnie pamiątkowe zdjęcie. Przez cały grudzień, wraz ze św. Mikołajem, można się wybrać kolejką na wycieczkę, której trasa wiedzie spod Leroy Merlin głównymi alejkami Centrum. Wycieczka jest bezpłatna, dzieciom w podróży mogą towarzyszyć rodzice.

  Tuż obok siedziby św. Mikołaja świąteczne pierniczki pieką Elfy. Zapraszają wszystkie dzieci do pomocy w dekorowaniu swoich wypieków.

  Port Łódź zaprasza też doudziału w świątecznych paradach z Mikołajem i Elfami przyakompaniamencie muzyki i dzwonków. Zachęcamy dośpiewania i wspólnego przeżywania radości z nadchodzącej Gwiazdk

  Czytaj treści premium w Expressie Ilustrowanym Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (2)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  I jeszcze nasrać! Koniecznie nasrać!

  I jeszcze nasrać! Koniecznie nasrać!dobrze nasrac!!! (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1

  I jeszcze nasrać! Koniecznie nasrać!

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  I po co

  dydo (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 3

  To tak jakby dać komuś stówę i powiedzieć - możesz ją wydać, ale tylko w sklepie u Wacka. Wacek na pewno się ucieszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo