Porażka Widzewa

hof
Broni nowy zawodnik Widzewa Marcin Kaczmarek
Broni nowy zawodnik Widzewa Marcin Kaczmarek Paweł Łacheta
Piłkarze Widzewa w sparingowym meczu w Tunezji przegrali 1:2 w Sfax z drużyną Club Sportif Sfaxien (aktualnie szóstym zespołem miejscowej ekstraklasy).

Prowadzenie dla łodzian zdobył w 75 minucie z rzutu karnego Łukasz Broź. Gospodarze wyrównali dwie minuty później. Pomocnik Club Sportif Sfaxien popisał się kapitalnym strzałem z rzutu wolnego. Piłka uderzona z siedemnastu metrów wylądowała w okienku bramki strzeżonej przez Macieja Mielcarza. Club Sportif Sfaxien zwycięskiego gola uzyskał w ostatniej minucie spotkania, po zagapieniu się łódzkiej defensywy
To był ostatni sprawdzian drużyny trenera Radosława Mroczkowskiego przed startem rundy wiosennej ekstraklasy.
Widzew: Mielcarz - Ben Radhia (89, Bartkowski), Bieniuk, Ukah (85, Mroziński), Broź, Ostrowski (85, Okachi), Panka, Abbes, Pinheiro (79, Grzelczak), Kaczmarek, Ben Dhifallah (53, Oziębała)