Porażka Widzewa na koniec rozgrywek Młodej Ekstraklasy

(b)
.
. red
Dzień wcześniej niż pierwsza drużyna swoje rozgrywki zakończył zespół Młodej Ekstraklasy Widzewa. W Bielsk-Białej łodzianie przegrali 1:3 z Podbeskidziem.

Podopieczni Tomasza Kmiecika już do przerwy dali sobie strzelić trzy gole. W drugiej połowie odpowiedzieli tylko trafieniem Patryka Mysłowskiego.

Podbeskidzie ME - Widzew ME 3:1 (3:0)
1:0 - Kareta (20), 2:0 Gusić (26) 3:0 - Janeczko (39), 3:1 - Mysłowski (83).
Widzew ME: Wlazłowski - Wybranowski (46, Ignatowski), Kozłowski, Kozołup, Rozwandowicz, Jóźwiak (46, Kuśmider), Idzikowski (88, Marat), Pankowski (46, Mysłowski), Warchoł, Narożnik (46, Olejnik), Rynkiewicz (60, Piela).

Widzew zakończył rozgrywki na 8. miejscu. W 30 meczach zdobył 41 punktów (9 zwycięstw, 14 remisów i 7 porażek, bilans goli: 37-33). Mistrzem już wcześniej została ekipa Legii Warszawa.

W nowym sezonie rozgrywki ME zostaną zlikwidowane, w ich miejsce ma powstać centralna liga juniorów, a drugie zespoły drużyn ekstraklasy mają grać w III i IV lidze.