Porażka siatkarek

Joanna Mirek - kapitan drużyny Budowlanych
Joanna Mirek - kapitan drużyny Budowlanych Paweł Łacheta
Siatkarki Budowlanych nie dały rady mistrzyniom Polski - Muszyniance, choć ambicji i waleczności im nie brakowało

Siatkarki Budowlanych przegrały z Muszynianką 0:3. Miłe złego początki. Łodzianki zaczęły mecz bardzo dobrze, dominowały, miały 3-punktową przwagę, ale gdy rywalki wzięły się do roboty, nie miały wiele do powiedzenia.
W drugiej partii historia się nie powtórzyła. Przewagę miały łodzianki, wydawało się, że roztrownią ją w końcówce. Muszynianka miała punkt więcej od Budowlanych, ale znakomite akcje łodzianek dały im zwycięstwo!
Początek trzeciego seta zdecydował o wszystkim. Muszynianka prowadziła 10:1 i wygrały bez problemów. Bardziej zaięty był czwarty set, ale i w nim górą były faworytki.
Budowlani - Muszynianka 1:3 (21:25, 27:25, 18:25, 19:25)
Budowlani: Rousseaux, Golec, Wójcik, Mirek, Ikić, De Paula, Ciesielska (libero) oraz Mikołajewska, Kwiatkowska, Bryda