Porażka rugbistów Budowlanych [zdjęcia]

W trzeciej kolejce ekstraligi rugby wicemistrzowie Polski - Budowlani Łódź przegrali z beniaminkiem Pogonią Siedlce 11:23

O pierwszej połowie łodzianie powinni jak najszybciej zapomnieć. Tak źle nei grali od lat. Nie byli w stanie przeprowadzić jednej składnej akcji. Na dodatek rywalom pomógł sędzia,który przyznał im punkty, których nie było. Do przerwy łodzianie przegrywali 0:15. Widać było w zespole Budowlanych brak siedmiu podstawowych graczy.
W drugiej połowie było trochę lepiej. Łodzianie uzyskali przewagę , odrobili część strat, przegrywali już tylko 11:15, ale w końcówce rywale nie dali sobie odebrać zwycięstwa.
Budowlani - Pogoń Siedlce 11:23 (0:15)
Punkty dla Budowlanych: Łuczak 8, Fortuna 3