Porażka piłkarzy ręcznych AZS

m.st.
.
. glos tv
Broniąca się przed spadkiem z I ligi drużyna piłkarzy ręcznych AZS UŁ PŁ przegrała na wyjeździe z MKS Kalisz 27:32 (18:15).

.
AZS: Chmurski, Łuczyński - Wawrzyniak 9, Kiełbasiński 5, Dankowski 3, Kucharski 3, Pieczyński 2, Trojanowski 2, Walczak 2, Morąg 1, Dybcio, Gościłowicz, Urbański, Witkowski i Żuk po 0. Najwięcej bramek dla gospodarzy zdobył Bożek 12.
- Oj porażce moich podopiecznych w głównej mierze zadecydowała po przerwie spora ilość kar nałożona na nasz
zespół (12 min walczyliśmy w osłabieniu), jak i słabsza postawa w grze obronnej - twierdzi Adam Jędraszczyk, trener łódzkiej łódzkiej drużyny. - Do końcowego sukcesu gospodarzy przyczyniła się w znaczącym stopniu postawa ich trójki wysokich, prawie dwumetrowych zawodników, których po zmianie stron nie udało się nam skutecznie powstrzymać, jak i brak odpowiedniej skuteczności strzeleckiej.
Teraz będziemy mieli dwutygodniową przerwę w występach o ligowe punkty, którą musimy wykorzystać na bardzo solidne przygotowania zespołu do czekającego nas 6 kwietnia meczu, u siebie, z Ostrovią Ostrów Wlkp.
Pozostałe wyniki II ligi drużyn łódzkich: Anilana - Pabiks Pabianice 27:26 (16:13) i AZS UMCS Lublin - Włókniarz Konstantynów 41:18 (19:7). Pauzował ChKS. (m. st.)