Porażka GKS Katowice ze Stalą Mielec sprawia, że ełkaesiacy muszą jeszcze poczekać

BARTZaktualizowano 
Piotr Pyrdoł i jego koledzy z ŁKS mogą zapewnić sobie awans do ekstraklasy dopiero w sobotę
Piotr Pyrdoł i jego koledzy z ŁKS mogą zapewnić sobie awans do ekstraklasy dopiero w sobotę krzysztof szymczak
Piłkarze ŁKS dopiero w sobotę mogą awansować do ekstraklasy. W drugim spotkaniu 32. kolejki pierwszej ligi GKS uległ bowiem w Katowicach Stali Mielec 0:2 (0:0).

Gole dla podopiecznych Artura Skowronka zdobyli Andrej Prokić (60) i Łukasz Janoszka (80).

Przed starciem na Górnym Śląsku sytuacja była klarowna. Zwycięstwo katowiczan oznaczało, iż już w piątek późnym wieczorem ŁKS byłby w najwyższej klasie rozgrywkowej. Remis oznaczał, że podopiecznym Kazimierza Moskala wystarcza remis w sobotnim meczu w Jastrzebiu z GKS. Natomiast triumf mielczan sprawia, że dwukrotni mistrzowie Polski muszą dziś zwyciężyć, by w ten weekend cieszyć się z awansu.

Jesteśmy przekonani, że łodzianom ta sztuka się powiedzie. Wciąż muszą jednak zachować maksymalną koncentrację.

polecane: FLESZ: Nowe zasady spadków i awansów w ekstraklasie i 1.lidze

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 30

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Ł
Łodzianie

Teraz powinny odbyć się DERBY Łodzi, Widzew przypomniał by sobie pamiętny wynik z Eintrachtu Frankfurt opròcz tego wyniósł by cenną lekcję futbolu.

G
Gość

Dzisiejszy mecz będzie bardzo ciężki ale myślę że ŁKS sobie poradzi oni wiedzą o co grają i będzie pełna mobilizacja na ten mecz

G
Gość

To nie ŁKS ma ciśnienie tylko stal do końca będzie się stresować oni nie mogą nic przegrać ani zremisować więc jestem spokojny o ŁKS

Szacun dla stali za walkę do końca

G
Gość
2019-05-04T08:36:49 02:00, Rodowite Przegrywy:

Już tylko 4 punkciki straty Stali do ŁKS. Dzisiaj porażka w Jastrzębiu i zacznie się mega sraczka. Od wielu miesięcy twierdzę, że Rodowite Przegrywy z ŁKS na koniec przepieprzą ten awans. Zobaczycie.

2019-05-04T09:30:07 02:00, Gość:

Wy juz macie sraczke od poczatku tej rundy cwelu

Pięknie wyjesz, piękny masz ból dupy że ŁKS wraca na należne mu miejsce, a Twój klubik ośmiesza się na cały świat, nawet w San Escobar się już z niego śmieją...

G
Gość
2019-05-04T08:36:49 02:00, Rodowite Przegrywy:

Już tylko 4 punkciki straty Stali do ŁKS. Dzisiaj porażka w Jastrzębiu i zacznie się mega sraczka. Od wielu miesięcy twierdzę, że Rodowite Przegrywy z ŁKS na koniec przepieprzą ten awans. Zobaczycie.

Wy juz macie sraczke od poczatku tej rundy cwelu

G
Gość
2019-05-04T08:36:49 02:00, Rodowite Przegrywy:

Już tylko 4 punkciki straty Stali do ŁKS. Dzisiaj porażka w Jastrzębiu i zacznie się mega sraczka. Od wielu miesięcy twierdzę, że Rodowite Przegrywy z ŁKS na koniec przepieprzą ten awans. Zobaczycie.

Zaraz Widzeweczek dostanie oklep od Ruszku, a potem po kolei od Olimpi i GKSu :) i będziecie gnić 2.lidze :) . Tylko Łódzki Klub Sportowy! wiwat

ŁKS

j
ja
2019-05-03T23:14:42 02:00, Kibic:

Ja wam mówię że ŁKS to jeszcze zawali .nie zdziwię się jak sędziowie będą pomagać Mielcowi a utrudniać ŁKS .Mielec ma stadion,ma sponsora PGE ,ma rocznicę powstania i ma Lato który ma jeszcze znajomości ze starych czasów

Mecz jest w tv to sędzia też nie może dawać popisu bo tam są powtórki i wszystko wyjdzie

G
Gość
2019-05-03T23:14:42 02:00, Kibic:

Ja wam mówię że ŁKS to jeszcze zawali .nie zdziwię się jak sędziowie będą pomagać Mielcowi a utrudniać ŁKS .Mielec ma stadion,ma sponsora PGE ,ma rocznicę powstania i ma Lato który ma jeszcze znajomości ze starych czasów

2019-05-04T07:55:47 02:00, olo:

Wszystko zależy od ŁKS i ich gry .jak będą cisnęli jak z Rakowem i mieli akcje i tle strzelali to wszystkiego sędziowie nie będą mogli drukować .jak zagrają jak z Puszcza to może tak być jak piszesz wtedy sędzia też dawał popis .Ramirez o ile siebie mylę ma jedna żółta kartkę od pauzy i ne zdziwię się jak żółtko wyłapie dziasiaj

Z sędziami nie wygrasz.

R
Rodowite Przegrywy

Już tylko 4 punkciki straty Stali do ŁKS. Dzisiaj porażka w Jastrzębiu i zacznie się mega sraczka. Od wielu miesięcy twierdzę, że Rodowite Przegrywy z ŁKS na koniec przepieprzą ten awans. Zobaczycie.

G
Gość
2019-05-03T23:14:42 02:00, Kibic:

Ja wam mówię że ŁKS to jeszcze zawali .nie zdziwię się jak sędziowie będą pomagać Mielcowi a utrudniać ŁKS .Mielec ma stadion,ma sponsora PGE ,ma rocznicę powstania i ma Lato który ma jeszcze znajomości ze starych czasów

Zmień leki na mocniejsze

o
olo
2019-05-03T23:14:42 02:00, Kibic:

Ja wam mówię że ŁKS to jeszcze zawali .nie zdziwię się jak sędziowie będą pomagać Mielcowi a utrudniać ŁKS .Mielec ma stadion,ma sponsora PGE ,ma rocznicę powstania i ma Lato który ma jeszcze znajomości ze starych czasów

Wszystko zależy od ŁKS i ich gry .jak będą cisnęli jak z Rakowem i mieli akcje i tle strzelali to wszystkiego sędziowie nie będą mogli drukować .jak zagrają jak z Puszcza to może tak być jak piszesz wtedy sędzia też dawał popis .Ramirez o ile siebie mylę ma jedna żółta kartkę od pauzy i ne zdziwię się jak żółtko wyłapie dziasiaj

a
ap ścierwo
2019-05-04T07:22:04 02:00, Grzegorz:

Ten Żydo wski Brukowiec pisze coś bez sensu żeby wszedł inny koszerny icek i poczytal te wypociny głąba.

Artykuł godny osiedlowej gazetki z Olechowa.

Rabe grzegorz dlaczego piszesz androny...wiadomo kto jest założycielem ap locha.....juda sze z Karolewa i wsi Retkinia . Wypad na maca fan i zajmij się swoim jarmułka team.

G
Grzegorz

Ten Żydo wski Brukowiec pisze coś bez sensu żeby wszedł inny koszerny icek i poczytal te wypociny głąba.

Artykuł godny osiedlowej gazetki z Olechowa.

....
2019-05-03T23:24:57 02:00, Rodowity Łodzianin:

Tak czy inaczej. Szacunek dla Stali a awans będzie lepiej smakował.

Na pewno awansuiecie i to już dziś ciekawe jak Widzew tu nic mnie nie zdziwi

S
Szlomo syn lutka rozenbaum
2019-05-04T05:13:31 02:00, Gucio z galery:

Spokojnie, będzie karny dla nas, a jak nie da rady to jastrzębia będzie czerwień, albo dwa...

Wivat tęczowy ełkałes !!!

Różowy i tęczowy to reaktywacyjny trup sportowy

hop dziś, hop dziś

vivat tęczowy sralteles

Dodaj ogłoszenie