Porażka Andrespolii. IV liga to dla niektórych za wysokie progi [ZDJĘCIA]

Niestety, w meczu o 6 punktów Andrespolia przegrała z Włókniarzem Zelów 2:3.

Trener Krzysztof Kamiński: - Kolejny mecz i kolejna przegrana na własne życzenie. Musialem zmienić linie obrony, bo z różnych względów nie mogli zagrać Herman i Tkaczyk a Wilk wystąpił w ataku.

Otworzyliśmy mecz bardzo szybko bo po 12 minutach prowadzimy 2:0 z drużyną Włókniarza Zelów. Były kolejne sytuacje ale bez efektu. Jeśli przeciwnik miał jakąś sytuacje to tylko wtedy gdy moi zawodnicy popełniali katastrofalne błędy. W przerwie meczu zwróciłem części zawodnikom uwagę że to co robili do przerwy doprowadzi w drugiej połowie do porażki. No i tak się stało bo przeciwnik strzelił trzy bramki. Niestety wszystkie fakty świadczą, że dla niektórych moich zawodników poziom IV ligi jest za wysoki. Kolejny dobry mecz juniorów Kosiora i wychowanka Andrespolii Felczaka.Na najbliższy mecz z Poddębicami wrócą Radzio i Staniewski, ale odpadnie Fajks (4 żółta kartka)

Andrespolia: Snochowski - W. Sławiński, Miasopust, Fajks, Kawula, Borowiec (70, Pramka), M, Kopa 70 Szczepaniak), Kosior, K. Sławiński, Felczak (80, Kurowski), Wilk
W sobotę o godz. 15 zespół z Wiśniowej Góry zagra z Nerem w Poddębicach. Rywale do tej pory zdobyli tylko cztery punkty.