Pomoc medyczna Bazarowa 9 - Medyceusz - 15 lat minęło

Medyceusz
Tak, minęło już 15 lat od pamiętnej daty 1 września 1999 roku, kiedy to rozpoczęliśmy naszą działalność w przychodni przy ulicy Bazarowej 9. Z tej okazji pragniemy gorąco podziękować wszystkim, którzy nam zaufali i powierzyli w nasze ręce to, co najcenniejsze – swoje zdrowie.

Wszystkie nasze działania od początku zmierzały, i zawsze zmierzać będą, do stworzenia Państwu jak najbardziej komfortowych warunków leczenia i, co najważniejsze, jak największej dostępności wszelkiego rodzaju usług medycznych.
Medyceusz - Bazarowa 9
Aby sprostać Państwa rosnącemu zainteresowaniu naszymi usługami otworzyliśmy Centra Medyczne Medyceusz także przy ul. Spornej 83 na Dołach, ul. Studzińskiego 61 na Radogoszczu Wschodzie, a ostatnio także przy ul. Syrenki 27, także na Radogoszczu Wschodzie. Dzięki temu mogą Państwo bez problemu wykonać badania laboratoryjne, Rentgenowskie i USG blisko swojego miejsca zamieszkania. Mieszkańców Radogoszcza, Zgierza, Ozorkowa i okolic zapraszamy do przychodni na ul. Studzińskiego 61 na Radogoszczu. Mieszkańców Dołów, Widzewa, Nowosolnej, Strykowa i Głowna zapraszamy na ul. Sporną 83. Mieszkańców Retkini, Konstantynowa, a także Górnej zapraszamy na ul. Batalionów Chłopskich 14, gdzie działa Zakład Diagnostyki Obrazowej Centrów Medycznych Medyceusz, w którym można wykonać badania Rentgenowskie i USG. Mamy nadzieję, że otwarcie nowych palcówek ułatwi Państwu dojazd na badania, szczególnie teraz, gdy ulice naszego miasta są w ciągłym remoncie. Otwarcie dodatkowych placówek miało też na celu odciążenie Centra Medycznego przy ulicy BAZAROWEJ 9, a co za tym idzie – zwiększenia Państwa komfortu podczas leczenia w naszej przychodni.
Medyceusz - Bazarowa 9
We wszystkich wymienionych placówkach zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę. Dbamy także o to, aby zabiegi i badania wykonywane w naszych Centrach były zawsze jak najdokładniejsze i wykonywane pomocą jak najnowszego sprzętu – w 2013 roku w każdej z przychodni, dzięki dotacjom unijnym, zainstalowany został nowoczesny cyfrowy sprzęt. Wszystkie placówki połączone są bezpiecznym i ultranowoczesnym łączem teleradiologicznym, a każdy wynik badania przekazywany jest do serwera w naszej Centrali na ulicy Bazarowej 9.
Medyceusz - Bazarowa 9
Nasz piętnasty jubileusz obchodzić będziemy wspólnie przez cały rok 2014. Z tej okazji zapraszamy wszystkich Pacjentów, którzy złożyli deklarację do lekarza POZ w naszych Centrach, do uczestniczenia w konkursie "15 lat minęło", w którego finale będziemy losować atrakcyjne nagrody. Urny konkursowe dostępne są w rejestracjach.
Ponadto zapraszamy Państwa do aktywnego uczestniczenia w życiu naszej przychodni poprzez zgłaszanie nam wszystkich swoich wątpliwości i problemów związanych ze zdrowiem i wykonywanymi w naszych centrach badaniami, tak, abyśmy mogli Państwu możliwie jak najszybciej pomóc. Można tego dokonać osobiście w rejestracjach, gdzie znajdują się skrzynki kontaktowe lub wysłać zapytanie mailem na adres mamproblem@medyceusz.com.
Medyceusz - Bazarowa 9
Prace naszego Klubu Pacjenta i Klubu Seniora chcemy rozszerzyć o spotkania pacjentów w konkretnych grupach tematycznych, obejmujących choroby przewlekłe, takie jak: cukrzyca, choroby układu ruchu i układu krążenia, Alzheimer. Chcemy w ten sposób ułatwić naszym pacjentom wymianę swoich opinii i doświadczeń związanych z tymi chorobami. Spotkania te będziemy organizować w Sali Konferencyjnej w Centrum przy ulicy Bazarowej. Na spotkania zapraszani będą wybitni specjaliści z poszczególnych dziedzin.

Zapraszamy wszystkich serdecznie do wspólnych działań i inicjatyw na rzecz rozwoju naszych, czyli również I PAŃSTWA, CENTRÓW MEDYCZNYCH MEDYCEUSZ i jeszcze raz bardzo gorąco dziękujemy za okazane nam zaufanie.

dodatek do regulaminu konkursowego

Do udziału w konkursie zapraszamy pacjentów, którzy mają złożoną i aktywną deklarację wyboru lekarza POZ. Nagrody będą mogli odebrać tylko ci pacjenci, którzy złożyli deklarację wybory lekarza POZ w Centrach Medycznych Medyceusz. Jeżeli okaże się, że deklaracja wyboru lekarza POZ została złożona, ale w momencie losowania okazała się nieaktywna, będzie istniała możliwość złożenia ponownej deklaracji.

Losowania będą podzielone na dwie tury, dla dzieci - finał odbędzie się w niedzielę 1 czerwca (dzień dziecka) oraz dla dorosłych - finał odbędzie się w niedzielę 31 sierpnia, w przeddzień naszego dnia jubileuszowego.

Na liście nagród obok wycieczek krajowych i zagranicznych znajdą się artykuły RTV i AGD oraz książki, zabawki i artykuły piśmienne.

Wideo

Dodaj ogłoszenie